reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Mam taki mały problem od wczoraj zaczełam znów karmić małego piersią,dziś już byłam u kresu wytrzymałości. Mały ryczal cały dzień,uznaliśmy z moim ze może jest głodny bo ja pokarmu mam niewiele. Zrobiliśmy mu butle z mm i o dziwo śpi. Tylko co teraz z witaminami. Od wczoraj daje mu K+D, skończył 2 tyg i pił cyca. I co teraz jak będzie pił cyca i butle. Mam nadal dawać te witaminy,czy tylko D bo już sama nie wiem. W mm jest zestaw witamin ale butle chce dawać tylko sporadycznie.
 
reklama
Renisus- czop odszedł czerwony w niedziele wieczorem- a w poniedziałek rano sporo krwawiłam...

Cyntia- nie chcą mnie puścić ze wzgl na obrzęki - i tętno małej , ale dzis juz było ok- natomiast lekarz cos wspomniał o gestozie dzisiaj o dla bezpieczeństwa mam zostac...

Magda- Pscółka ma racje / ja wolałabym być na twoim miejscu... Tu jest mega dolujaco... A co do aktywności to dzisiaj przyjechała dziewczyna ktora od 2 tygodni robi marsze po 8 km - wchodzi po schodach na 5 piętro i jest tydzien po terminie... Wiec ruch jednak nie zawsze ma znaczenie

MadziuEla- dzieki :) tez mam taka nadzieje

Wogole dziekuje dziewczynki za wsparcie.:) cos mnie od godziny bardzo kłuje ale czy cos tego bedzie... Kto wie...
 
Babina ja na mm podawalam tylko wit D

Garmelka - trzymam mocno kciuki za Was

Ja dzis po wizycie - mala przez 2 tygodnie ze zeszla nizej do kanalu.... wiec chyba nie mamy szans na wczesniejsza akcje :(nie powiem ze mnie to nie podlamalo. Oby tylko nie przenosic. Nastepna wizyta w 40+4 wtedy jak bedziemy nadal razem masaz szyjii i dalej czekanie :( ehhhh a tak chcialabym juz juz juz
 
Babina - najlepiej byś zadzwoniła do położnej albo zapytała pediatrę. Kiedy macie wizytę? Ja słyszałam, że przy karmieniu mieszanym też nie podaje się już witaminy K.

Garmelka - no już bliżej jak dalej. A coś o cc wspominali? Kciuki, by jednak udało się szybciutko SN!
 
Czarna - zbadał mnie delikatnie. Z plastikowym wziernikiem, by szyjkę obejrzeć. Bałam się, że będzie boleć i wzięłam półtora apapu. Nic nie bolało. Za to na zewnątrz było czuć przy tym rozdarciu.
Martwisz się, że będzie coś boleć?
 
Tak wlasnie nad tym sie zastanawialam czy cos boli. Ja sie dopiero na poczatku listopada wybiore. Rana mi sie ladnie wygoila ale poki co caly czas troche krwawie. Cos dlugo ale chyba z dnia na dzien coraz mniej.
 
Cholera!!!!! Zaczyna mnie cos brac pooooomocy!!!! Wzielam 1 tabletke prenalenu. Co mozna na na ból gardła? ?? Co z kontaktem małą????

Shit...mam nadzieje ze rano będzie ok po tabl. :(
 
Mizzah - jeśli coś Cię złapie, to nie odstawiaj małej od cyca czasem. W trakcie choroby organizm matki produkuje przeciwciała, które z mlekiem trafiają do dziecka i chronią je przed chorobą. W razie kataru możesz założyć maseczkę na buzię.
 
reklama
Do góry