reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Hej... Ja dalej nic...

Pscółka- leżę na prodowce- w sali tzw przedporodowej... Wchodzą tu dziewczyny stękają godzinami i na druga sale Za ściana pyk i juz po porodzie... Mnie moze jutro na patologie wezmą...

Nie mam siły nawet nic napisać...
Miłego wieczoru
 
reklama
Garmelka glowa do gory, moze zacznie sie w nocy. A odszedl Ci czop? Magda a Ty jak tam? Rodzisz? U mnie zawitala babcia do pomocy, wciska jedzenie i kaze isc spac bom podobno zielona i nawet prysznica nie pozwalaja mi wziac zebym nie zemdlala. Ehhh.... Dobrze ze cyca mi nie zabieraja do karmienia.
 
Kobietki, z góry przepraszam jeśli którąś pominelam na liście rozpakowanych mam. Co parę dni uaktualniam listę https://www.babyboom.pl/forum/pazdziernik-2014-a-f555/rozpakowane-mamusie-72608-post11006450/

Domka - już pewno urodziłaś, co? :)

Justine - za to jestem bardzo zadowolona z możliwości zzo i z tego jak poprowadziła mnie w 2 fazie położna :)
U mnie odeszły te wody, ale postępu nie było i miałam wywoływanie skurczy oksytocyna plus masaże. Wydaje mi się, że lepiej poczekać na organizm, aż sam rozpocznie akcję.

Garmelka - bidulko, a dlaczego nie puszczą Cię póki co do domu?
 
Garmelka
U mnie tez nic, po schodach ciagle chodzę, na spacerze byłam i bez rezultatów:-)
Piłka by sie przydała!
Ty juz jestes przynajmniej w szpitalu :-) u mnie jak nie bede miec regularnych skurczy to nie mam po co jechać bo mnie odeślą do domu!
trzymam kciuki za szybka akcje :-)
 
Czyli juz 3 z nas w poniedzialek jak cos trafiaja do szpitala:p ja jeszcze licze na to ze urodze wczesniej:-)
Dzisiaj wylecialo mi tyle czopa ze nawet nie wiedzialam ze tyle go jest!!! Czekam na jakies postepy:-)
 
Mi nawet brzuch nie opadł. Bardzo na to czekam bo cieżko mi sie oddycha, szybko sie mecze itp. Na spacer sie nie wybieram bo juz w żadna kurtkę sie nie zapne a tu wije...
 
garmelka - szkoda, że przed dzisiejszą nocką Cię nie przenieśli. Trzymaj się tam:tak:.


babina - tak, kartę ciąży powinnaś dostać przy wyjściu


magda - wierz mi szpital to nie taka fajna sprawa, potrafi być dołująco:-(


mroczko - jak tam żyjesz?

Mizzah - pamiętasz może czy w kuchni na oddziale poporodowym jest mikrofala?
 
reklama
Do góry