reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Panna ja robiłam masaż piersi. Po I porodzie robiła mi to położna i ja teraz powtórzyłam to samo. Boli jak cholera ale przynosi ulgę...Masowałam te grudki i wyciskałam w pieluchę tetrową. Miałam tyle pokarmu że zalewałam się mlekiem....Później na szczęście to się normuje:-)

Babina mnie powiedziała położna na wizycie że jak się karmi sztucznym mlekiem to już bez witaminy K bo to mleko już ją zawiera;-)

Pscółka
rozumiem Cię bo sama tak miałam, a ja urodziłam w 35 tygodniu wiec jeszcze nie miałam aż tak źle. Życzę Ci w nagrodę mega szybkiego porodu!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
pscolka -oj ta zgaga nas wykonczy !!! z Tymkiem tak nie mialam.... hemoroidek tez sie cxzasem odezwie, ale ja chce te skurczybyczki wreszcie !

kazdy dzien konczy sie rozczarowanie, bo jakos nie wierze, ze tak NAGLE mnie dopadnie :sorry2:
 
gosiak - ja zdaję sobie sprawę, że jeszcze muszę poczekać, bo teraz jakbym pojechała do szpitala to bym mogła jeszcze zarazić jelitówką, ale tak egoistycznie to już chciałabym:baffled:
 
No i po wizycie:-) szyjka jak zawsze miekka i skrocona ale doszlo rozwarcie!!! wprawdzie na jeden palec ale nawet to mnie juz teraz cieszy:-D czop ciagle od nocy odchodzi po kaawalku:-)
Jedyna zla wiadomosc to moje cisnienie:-( jest za wysoki u ginekolog mialam 166/89 i nie chcialo spasc a jak spadlo to mialam tetno 135 :-/ tak wiec dostalam tabletki. W czwartek jak cos ktg, mam nadzieje ze skurcze beda mocniejsze i czesciej dawaly o sobie znac niz ostatnio czyli wiecej niz 90 musi byc:p a jak do 19 nie urodze to 20 szpital!
 
Ostatnia edycja:
Czyli nas 2w1 jeszcze troszkę zostało tylko jakoś tak mniej sie udzielamy ;) ja sie nie oszukuje ze nagle sie cos zacznie. Moj P juz tez by chciał . No nic zostaje czekać i zobaczymy ktora bedzie ostatnia ;)
 
Kacha ja też 20 szpital jak sie nie ruszy.
Judy no troszkę nas chyba zostało, ale i tak już większość maluszkow po drugiej stronie brzuszka.
Mi od godziny brzuch sie stawia i trochę boli ale wkurzyl mnie mój malz i pewnie dlatego bo na nic innego nie liczę .
 
Judy, Gosiak: ze starszą córką też nic nie wskazywało porodu. Jednej nocy dostała skurczy i za 6 godzin dziecko było na świecie. Wody i czop odeszły mi w momencie wychodzenia dziecka przez drogi rodne. Dlatego nie przejmuję się, że teraz żadnych objawów nie mam.
 
Judy: to wszystko zależy od organizmu. Z porodem mam jak moja mama. Każdy jej poród był ekspresowy bez wód, krwawień czy czopów. A robiłaś wywiad w rodzinie odnośnie porodów?
 
reklama
Moja mama rodziła zazwyczaj tydzien przed terminem i dość szybko. Z bratem nawet sie nie zorientowała ze rodzi... ;) a pozniej spokojnie pociągiem pojechała do szpitala. Liczę żebym i ja rodziła tak lekko.
 
Do góry