reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Październik 2014

Gnagna czuje się tragicznie! Przypomniałam sobie jak to boli :-/ ale szczerze powiem że teraz boli bardziej niż po znieczuleniu w kręgosłup. Narkoza straszna sprawa :-/ ale mała jest przesłodka. Póki co cały czas śpi
 
reklama
Hejka wychodzimy dzis do domku :) przetrzymali nas o jeden dzien dluzej bo maly nie przybieral na wadze. Ale juz jest ok i wreszcie bedziemy wszyscy u siebie :) ale sie ciesze. Ja czuje sie z dnia na dzien coraz lepiej i o jestem bardzo zdziwiona bo juz mam prawie plaski brzuszek :eek: no dobra, moze nie plaski ale taki jak w 3 mcu.

Kotulcia a ja juz liczylam na to ze jak wejde to bedzie u Ciebie po wszystkim. Ale masz uparte to dziecko no ;)

Gratuluje kolejnym rozpakowanym pazdziernikowkom i zycze powodzenia czekajacym :)

Moze jak bede juz w domu i sie ogarne to bede sie czesciej odzywac bo chcialabym Wam opowiedziec o swoich wrazeniach. Buziaki kobietki :)
 
Garmelka ja zaczelam sliniakow uzywac dopiero jak rozszerzalam diete i mala zaczela byc karmiona lyzeczka. Widzialam mamy, ktore zakladaly dzieciom sliniaki na wypadek ulania, ale to nie byly noworodki. Z mioch obserwacji wynika, ze poczatkowo podklada sie tetre. Osobiscie wolalam przebrac. Ja bym sie bala, ze tak male dziecko moze sie zaplatac w sliniak i udusic. Juz wszkole rodzenia zwracano nam uwage, zeby unikac troczkow i tasiemek, szczegolnie tych powyzej 20 cm.
 
Ostatnia edycja:
Garmelka o ile w szpitalu mozna sie porzadnie najesc:p poki co mloda po jedzeniu strasznej czkawki dostala.

I kolejna porcja czopa, myslalam ze duzo go wyszlo a tu wielkosci malego palca jeszcze sie pojawilo. Masakra:p

Sliniaczka uzywalam przy sloiczkach, na poczatku sama tetra wystarczala:)

Marrika wspolczuje bolu po cc, widze jak tu kobietki polzgiete chodza. Ale twoja kruszynka na pewno rekompensuje ten bol:)
 
gnagna - haha, to tak jak mój:-D. Wcisnął się do tekturowego kartonu, który rozwalił a potem przez pół godziny pokazywał palcem, żebym naprawiła:-D. Mnie najbardziej przeraża, że on nie chce myć zębów. Z desperacji nakładam mu pastę na smoczek, chociaż wiem, że to nic nie da:-(.


garmelka - zdecydowanie tetrówki/flanelki. Śliniaki to dopiero na etapie papek, ale to polecam takie z rękawami, no i później te małe śliniaki na ząbkowanie, bo ślinią się dzieciaczki jak buldogi;-)
 
Nie wiem jak u Was, ale pierwszy dzień jesieni jakiś smutny...stosuje oklad z koca, kotow i książki, ale jakoś mi źle. No i to, ze odkryłam całą kolekcję rozstepow na biuscie od spodu nie pomaga. Okropna jest ta koncowka, odkąd skończyłam 38.0 nie poznaje sama siebie. Gabi wylaź, mama ma dość !!!!
 
Dzieki dziewczynki:) tak tez myślałam ze sliniaki pozniej, no ale moja teściowa jest najmądrzejsza i w szoku była jak jej powiedziałam ze nie mam siniaków narazie... :/

Czarna- koniecznie opisz nam jak tam sie akcja rozkręcała :)

Kotulcia - to prawda... Szpitalne żarcie to katastrofa... Przynajmniej na Borowskiej takie było...
 
Czarna ale Wam fajnie :)

Mroczko widzę że w tym samym czasie pisałyśmy, ja w miarę tylko coś zaczyna boleć mnie kość ogonowa i lędźwie.

Kotulcia oj już mogłabym urodzić, właściwie jeszcze dzisiaj ide zarejestrować, zapisać się do nowego lekarza o 16- tej i później mogę rodzić. :) Ale coś czuję że tak się bałam wczesniejszego porodu że teraz będę czekać.

Mroczko mi tłumaczyli w szpitalu że są dwie opcje, pierwsza to przebijają wody ale za bardzo nie chcą tego robić przy pierwszym dziecku. A druga wpuszczają hormon do środka i tutaj nie jestem pewna w jaki sposób. Ja zrozumiałam że jakąś cewka mają mi włożyć, i dać 24h na akcje a jak się nie ruszy to mają powtarzać to raz jeszcze. oczywiście u mnie będą monitorować nie tylko serduszko ale i cukier, myślę że Ciebie nie będą tak męczyć ze względu na ciśnienie. Moja siostra miała wysokie ale pozwolili jej rodzić naturalnie. Niestety przy 10cm,mała była źle ułożona i skończyło się cc.
 
Garmelka tutaj wydaje mi sie ze jedzenie ciut gorsze i jeszcze mniejsze porcje:p ale przynajmniej nie przytyje na sam koniec:p

Tutaj ani cewnika,, ani hormonow dowcipnie ani kroplowki nic:p tylko masaze sutkow i masaz szyjki. Ciekawe w sumie czy jak rozwarcie sie powiekszy bardziej to moze przebija pecherz zeby skurcze byly? Na dzisiaj nic sie nie zanosi wiec zobaczymy czy do jutra rozwarcie sie powiekszy:)
 
reklama
Pscolka pozwalalas malemu pobawic sie szczoteczka? Samemu myc zeby? Myjesz swoje przy nim?

Marrika czemu wiazesz gorsze samopoczucie ze znieczuleniem? Moja kolezanka pierwsze miala w ogolnym, drugie zzo i uwaza, ze drugie bardziej bolalo. Czesciej slysze, ze drugie cc mniej boli. Ja szykuje sie osobiscie na dramat, choc wiem, ze u nas w szpitalu daja genialne leki p-ko bolowe w kroplowce. Tylko po 3 dniach idzie sie do domu ... co Ty bierzesz?
 
Do góry