reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Nie do końca ufam lekarzom... Są niestety lekarze i lekarze...:sorry:

Czarna, Krotusia często są to ludzie którym tak brakuje dziecka że próbują sobie jego brak rekompensować w inny sposób - często naprawdę dziwny. Im można tylko współczuć i cieszyć się że nas to ominęło:tak:
 
reklama
Hi hi ja obstawiam kotulcie jak włączy seks na schodach przy pełni księżyca :-D czy jakoś tak to miało być ;-)

Wiecie co tak luknęłam teraz na listopadówki i tam się rzeczywiście nic nie dzieje. Kwietniówki zdążyły już więcej postów natrzaskać.
 
Hi hi ja obstawiam kotulcie jak włączy seks na schodach przy pełni księżyca :-D czy jakoś tak to miało być ;-)

Wiecie co tak luknęłam teraz na listopadówki i tam się rzeczywiście nic nie dzieje. Kwietniówki zdążyły już więcej postów natrzaskać.


rzeczywiście forum listopadowe chyba umarło, aż dziwne :eek:

u nas dużo się dzieje, a jak przypomnę sobie jak dużo pisaliśmy na majówkach 2010 to się dopiero działo. z ciekawości sprawdziłam to wtedy 1063 str miałyśmy w styczniu czyli 4 mies przed majem :-) Dodam że tam po 4,5 roku produkcja trwa :tak: mam nadzieję że my też tyle wytrwamy :-)
 
Listopadowki piszą na zamkniętym wiec moze ich nie widac ;)
Na przyszły piątek mamy umówiony odbiór nowego mieszkania i wtedy i u nas zacznie sie szał remontowy. Co do ubranek to ja juz rachubę straciłam. Póki co trzymam je w kartonach, mam 4 pełne kartony ale w rozmiarach różnorakich. Bedzie trzeba to przewertowac. Moj P kazał juz nic nie kupować bo gdzie my to upchamy :)
 
Gnagna – nawet nie strasz, wczoraj na wizycie lekarka powiedziała, że też mam już łożysko III stopnia i stwierdziła, że na tym etapie to jest już w porządku :/
 
Magda- chyba ty sie pytalas o termometr/ myślałam żeby zamówić z tech-medu , mam z tej firmy cisnieniomierz i jestem zadowolona.

Co do łożyska to tez nawet o tym nie słyszałam... Ja jeszcze tydzien do wizyty:)
Macie ponagrywane filmiki 4D?
 
Magda- chyba ty sie pytalas o termometr/ myślałam żeby zamówić z tech-medu , mam z tej firmy cisnieniomierz i jestem zadowolona.

Co do łożyska to tez nawet o tym nie słyszałam... Ja jeszcze tydzien do wizyty:)
Macie ponagrywane filmiki 4D?


ja mam tylko o łożysku zaznaczone na wynikach usg z 25 tyg, bo robiłam w Polsce, tutaj takich rzeczy jak szyjka czy łożysko się nie bada, bo jak sprawdzić szyjkę jak nikt nie robi badań ginekologicznych

ja mam zdjęcia i filmik 4D :tak: super wygląda jak mały ziewa :-)
 
reklama
Karina no właśnie mnie też powiedzieli, że jest ok a w necie czytam dziwne rzeczy. Jeśli Tobie też tak mówią, to może dajmy sobie spokój. Ja swoim ufam. Obaj prowadzą głównie ciąże patologiczne, a jeden z nich przeprowadza prenatalne operacje płodów. Przecież nie mają interesu, żeby nas okłamywać, a z pewnością nie jest to ignorowanie tematu. I tak nic nie zrobimy, więc nie ma sensu martwić się na zapas.

Garmelka ja po tych kluczowych usg w I, II i III trymestrze dostawałam również płytkę z zapisem całego badania, w tym filmy, ale powiem szczerze, że nie widziałam ich. Tylko ja jestem z tych, co nawet swojego filmu z wesela nie widzieli ;-)

Madzia co do majtek fizelinowych, to ostrzegano mnie, że one nie oddychają i powodują odparzenia. Mnie polecano siateczkowe, ale w szpitalu u nas i tak nie wolno żadnych nosić. Nie pamiętam, jaki mam rozmiar podkładów na łóżko. Tutaj albo się wceluje albo nie ;-)

Martina szyjkę - jej długość i zamknięcie - bada się też przy usg. Również tym przez powłoki brzuszne. Mnie wczoraj wyszła ponad 5 cm.
 
Ostatnia edycja:
Do góry