reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

garmelka - ja mam dokładnie taki Inhalator PHILIPS RESPIRONICS FAMILY - hurt.com.pl - baterie, akumulatorki, ładowarki, eneloop, energizer i bardzo sobie chwalę bo jest efektywny (a mam porównanie) tj. nie trzeba długo siedzieć, żeby pół fiolki soli fizjologicznej zeszło. Przyznaję się, że bywało iż używałam tego nebulizatora jako usypiacza, ale to trzeba wcześnie przyzwyczaić (u nas pierwszy katarek był w 6 tygodniu) i potem co jakiś czas robić te inhalacje, żeby dziecko nie zapomniało. Ja miałam pokarm dopiero w czwartej dobie (dlatego w szpitalu byłam 5 dni), ale to był mój błąd - za mało piłam. Siara też wcześniej nie leciała tak więc no stress. Dodam tylko, że Szymek przez ten czas nie był dokarmiany, codziennie był tylko ważony, a że nie spadł z wagi więcej jak te 10% to go nie dokarmiali.


martina - to faktycznie ciekawe rozwiązanie z grzejnikiem...:-D Nie zwracałam na to uwagi, ale faktycznie jak oglądam brytyjskie programy na Domo to widuje się czasem grzejnik np. na ścianie tuż przy wejściu do pokoju, a nie przy oknach...:confused:


Mizzah - poszukałabym o nim opinii, bo wygląda fajnie, ale wierz mi że efektywność urządzenia jest bardzo ważna:tak:


wawka - haha, ale numer. Rozwiązanie mobilne.:-D
 
reklama
Nubilizator to pomocna rzecz. My uzywalismy szczególnie gdy syn zapalenie krtani miał, ale na kaszel zwykły i katar też pomagał.

Siedzę przed komputerem i próbuje skończyć prace mgr . Moje myśli krążą wszędzie aby tylko tego nie robić ;-)
Potrzebuje sposobu na lenia B-)
 
Izabellam to tak jak I ja ;) tylko nie mgr ale nad ang kwalifikacjami :/ I jakos mi to ciezko idzie ;) a ja pierwszy raz slysze o tym nubilizatorze. A to jak sie uzywa tego na noworodkach? Czy dop na starszakach ?
 
Ja zaczęłam używac od 2 r.z. ale można wcześniej. Wlewa sie do tego np sól fizjologiczna i zakłada sie dziecku taka maseczke i to fajnie nawilza jak pracuje nosek i gardło dziecka. Mój sprzęt ma juz parę lat i jest z firmy securamed.
 
Ja wcześniej nie słyszałam i takim urządzeniu. I dlatego po pierwszym uruchomieniu moje dziecko sie darlo, ale tak jak mówiłam miał prawie 2 lata. Pewnie jakbym go przyzwyczaja od małego to by tak nie było. Teraz sam jak nie może odkaslac to mówi żeby mu dac maskę:-)
 
Byłąm w Lidlu.kupiłam młodej dreik i skarpetki,tylko ze dresik 74/80 na wiosne bo mniejszych rozmiarów nie było.
I obie kupiłam spodnie dresowe i adidasy rozm.41:szok:

Ej chyba mi sie małą przekreciła,bo wczesniej czułąm czkawke w dole brzucha,a dzis z lewego boku tak blizej pepka,ja myslałąm ze juz sie powinna do porodu ustawiac.
 
Ja też czułam tak jakby czkawke na dole brzucha, a dzisiaj na wizycie okazało się że maluszek jeszcze sobie wygodnie siedzi... mam nadzieje, że się obróci
 
Nubilizator to pomocna rzecz. My uzywalismy szczególnie gdy syn zapalenie krtani miał, ale na kaszel zwykły i katar też pomagał.

Siedzę przed komputerem i próbuje skończyć prace mgr . Moje myśli krążą wszędzie aby tylko tego nie robić ;-)
Potrzebuje sposobu na lenia B-)
Podziwiam,ja musze do grudnia - świąt napisać, a mam dopiero 1 rozdział.Obiecałam sobie,że do końca ciąży skończe, ale nie widze szans, a później z dzieckiem raczej łatwiej nie będzie.
 
reklama
Ja byłam pewna że mała się przekręciła bo czułam po prawej stronie wybrzuszenie jakby główka w górze a u gina okazało się że leży zupełnie inaczej :confused: i dzisiaj znowu mi się wydaje ze jest inaczej... no okaże się dopiero 29.08.

Pscółka- to zamawiam taki sam :tak: nie będe eksperymentować skoro polecasz:cool2:

Madziorek - co u Ciebie? jakoś nie się nie odzywasz albo mi cos umknęło....kiedy masz wizytę?

Katinka - Ty już zakończyłaś remont?

Czarna - zamówiłaś wkońcu pościel? podaj plis linka do jakiejś fajnej bo nie moge się zdecydować... :zawstydzona/y: a własnie jaką kołdre masz? 90x120 czy 100x130?
 
Do góry