reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Mało poniżej normy masz ja mam 11.8 a na początku ciazy miałam 13.2. Mój gin mówił że tak zazwyczaj jest i paniki nie ma, nie przepisywal mi zadnego zelaza. Zależy może też od reszty wyników.
 
reklama
Wawka - by stwierdzić anemię poniżej normy powinien być jeszcze hematokryt i chyba erytrocyty. Jak te parametry? Twoja hemoglobina nie jest zła jak na ciążę :) Nie martw się :)
 
Ostatnia edycja:
Magdalenka - przeróżnych firm. W składzie powinien być tylko sok z buraków i ew. sól. Takiego świeżego, jednodniowego to ja bym nie przelknela ;)
 
Cyntia - jedną tabletkę dziennie, tj. 10 jakichś tam jednostek a tym samym 400% dziennego zalecanego spożycia. Mój endo mi podpowiedział że bardziej mi się przyda B12 niż samo żelazo i chyba miał rację bo jak już wspomniałam wyniki w ciągu kilku tygodni poszły do góry. A wcześniej miałam hemoglobinę około 10 także słabo. Choć mój gin wtedy powiedział że to i tak jeszcze nie jest tragicznie jak na ciężarną.

Mizzah a masz coś w ogóle na oku z tych wózków?
 
reklama
Do góry