reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2013:)

reklama
Persefona mam nadzieję, że operacja męża się powiedzie

Kamcia ja pracowałam w UK w biurze i tam takie samo tempo pracy. Przychodziłam do pracy rano, w ciągu 2 godzin zrobiłam to na co miałam cały dzień, a potem się nudziłam. Jakoś nie potrafiłam robić tego wolniej. Po pewnym czasie jak łaziłam do szefowej, żeby mi coś dała do roboty, bo już skończyłam to co miałam zrobić, to zaczęła mi mówić: Nie przejmuj się, posiedź sobie na Internecie. No to siedziałam.
 
madziarena STO LAT!!! STO LAT!! Wszystkiego najlepszego!! Spełnienia marzeń!!! Torcik specjalnie dla Ciebie (mojej roboty)

P1010207.jpg
 

Załączniki

  • P1010207.jpg
    P1010207.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 30
Witajcie Dziewczyny - sprzedaję poradniki na czas początków opieki nad maluszkiem.
Książki bardzo mi się przydały, są w stanie bardzo dobrym lub idealnym, z czystym sumieniem polecam nie tylko przyszłym mamom, ale tatusiom też :tak:


Mamo Tato co Ty na to? Paweł Zawitkowski (3418673965) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co nieco o rozwoju dziecka - Paweł Zawitkowski (3418738515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zdrówka dla Was i Waszych maluszków, no i powodzenia!
 
Witam się z samego rana.
Coś nie mogę spać już od 5 :baffled: Dzisiaj mam zamiar porobić sobie badania, ale muszę czekać bo laboratorium dopiero od 7:30. Później małe zakupy. Dzisiaj ma być jeszcze większy upał niż wczoraj więc wolę wszystko z samego rana załatwić.
 
hej hej
dziękuję za życzenia !! Wszystkim i każdemu z osobna ;*** kochane jesteście !
Kamcia - napisane rewelacyjnie - za jakie grzechy ja się tak katuję i wstaję codziennie o 5:20 :( ? pozatym ... nie musiałabym iść na L4, bo pracuję w biurze, ale : wstaję codziennie o 5,20 i padam na pysk, w biurze mam ok. 40 stopni, siedze przy kompie 7 godz minimum, no i konkretny powód - nie mam co zrobić z Amelką w sierpniu ... niestety .. w lipcu mąż wziął tyle urlopu ile się dało ale sierpień - masakra, a żadne przedszkole u nas nie jest czynne, myślę, że jeśli będzie wsio ok to we wrześniu będe dalej pracowała,
Ja robiłam glukozę w zeszłym tyg. - bleeee fuj fuj - jakie wam wyszły wyniki ?
Aniula ale słodki torcik mniaammm :* dzięki :)
Antiope to masz co w moim stylu z tym, że ja mam looz w środku m-ca, a koniec i początek to pot po tyłku cieknie.
co do pasów - zapinam, jakoś źle mi bez ;) na razie mnie nie uwierają choć w pępku mam już 98 :p
Deli - udanego pobytu !
Iguana - gratuluję !
a ja dziś po pracy zamierzam nad jeziorko myknąć, wczoraj mąż zabrał mnie na lody w ramach urodzin haha co za gościu :p
 
Ostatnia edycja:
Witam,

my juz po śniadaniu teraz siedze i odpoczywam, maz odprawiony do pracy... ok 9.30 jedziemy po pieczywo i po to mydełko dla córki...
Madziarena zawsze to jakieś wyjście z domu :D
 
Dzień dobry :)

A ja właśnie śmigam na śniadanko, potem prysznic i chyba jakiś spacer bo później to będzie za gorąco. Wczoraj wieczorem tez mnie dziwnie szyjka kłuła i bolały okolice krocza, tak jak miałam przed okresem. Oczywiście się zestresowałam, w sumie niepotrzebnie, bo póki co wszystko ok. Stwierdziłam, że jak znów mnie zaboli to dziś zadzwonię do lekarza i najwyżej pójdę dziś na prywatną wizytę a państwową oddam mamie :) bo ten stres też dla dzidzi nie dobry. A nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, może nam wtedy 4d zrobi. :p

Madziarena
ja Cię bardzo podziwiam, bo ja nawet jakby było wszystko ok to już bym odpoczywała i nie stresowała się pracą, terminami... Tym bardziej się dziwię jak opisujesz swoje warunki w pracy, łamanie prawa (no bo w ciąży tylko 4 godziny można przed komputerem).

Royal baby się urodziło, o niczym innym nie trąbią. Obstawiałam córę, a to syn jednak :)

Idę jeść, mam ochotę na miodek :)
 
Pannacota wybiło nam 7 z przodu czyli 79 dni...
a te bóle w kroczu i kłucie to chyba się robi normalne już w naszym stanie, wiadomo że zawsze z jakimś bólem wiążą sie obawy i czasem lepiej sprawdzić czy wszystko w porządku ...

ja się ciesze że poszłam od 4 miesiac na l4... ciekawe jak by teraz moje nogi wygladaly po 4h dojazdu w obydwie strony do pracy, plus oczywiście bite 8h dziennie przed kompem bo nie wierze aby mi skrócił czas pracy do 4 przy kompie ;]
 
reklama
Panna - Mnie strasznie denerwuje takie wielkie halo, teraz przez miesiac o niczym innym nie beda mowic.

Zreszta ja tez urodze swojego malego ksiecia i zadna tv sie tym nie interesuje hmmm... :confused:
 
Do góry