reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Dzień dobry dziewczynki!
Ale sobie pospałam.
Tak mnie wczoraj nakręciłyście gadaniem o ruchach, że jak wczoraj leżąc już w łóżku poczułam w brzuchu bulgotanie, to się zaczęłam zastanawiać, czy to nie dzidzia. Oczywiście wiem, że to raczej mało prawdopodobne, ale przez chwilę się łudziłam.


Rajani zastrzyk na pewno nie zaszkodzi.


Die_perle gratuluję 13 tygodnia :-)


Pannacota gratuluję 14 tygodnia. :-)


Takhisis mój to złota rączka, więc pewnie na jakąś kolejną okazję ucieszyłby się z zestawu narzędzi, albo czegoś takiego. Może Twój też lubi takie zabawy?


Joanna_84 a jaki Ci termin wychodzi z USG?


Landrynka ja miałam identyczną sytuację z ospą. W dzieciństwie przechodziłam ospę 2 razy (nikt nie chce mi w to wierzyć), a jak byłam na samym początku ciąży (to był jakiś 5 tydzień), to przez kilka dni opiekowałam się córką D z poprzedniego związku, bo miała ospę i przez tych kilka dni nie miał się nią kto zająć. Jakoś się nie stresowałam za bardzo, bo skoro już przechodziłam ospę…:baffled:


Ja teraz siedzę sobie i staram się nie myśleć o wizycie, która mnie dziś czeka, bo strasznie się stresuję.
Trzymam kciuki za wszystkie pozostałe wizyty.
 
reklama
Joanna_84 może z tym tygodniem ciąży to się przejęzyczył. A masz już kartę ciąży? Co tam jest wpisane?
Tak mi teraz przyszło do głowy. Czy to była Twoja pierwsza wizyta? Bo jeśli tak, to może napisał, że 9 tydzień, żebyś becikowe dostała, bo żeby dostać, to się trzeba do gina zgłosić przed końcem chyba 9 tygodnia właśnie.
 
Takhisis dzięki za te normy, takie tez znalazłam w internecie więc muszą się zgadzać. Jeśli tak to znaczy, że moja awidność jest wysoka a to trochę mnie uspokaja. Ciekawe co mi powiedzą w Poradni Chorób Zakaźnych, bo mam pojawić się tam na konsultacji, ale za nic nie mogę się tam dodzwonić :-(
Ja właśnie wstałam, wybudził mnie telefon. Córcia w przedszkolu więc ja sobie tak codziennie dosypiam tyle ile mogę :-) W pierwszej ciąży tez tak miałam, zasypiałam na stojąco :-)
 
Antiope, ospę przechodzi się tylko raz w życiu ale u takich osób wirus ospy może wywołać półpaśca (reaktywację zakażenia). Bardzo bolesne i niebezpieczne w ciąży. Niestety przeżyłam to w poprzedniej ciąży...
Na szczęście jeśli byś się zaraziła to po 2-3 tygodniach pojawiły by się objawy więc na 100% wszystko jest ok.

Uważaj na siebie. Pozdrawiam :)
 
La Mari [FONT=&quot]dzięki. Ale tak się zastanawiam, że jeśli za drugim razem to był u mnie półpasiec, to odczuwałam go identycznie jak ospę; identyczne krosty i swędzenie, a poza tym żadnych innych objawów, które bym pamiętała. No ale nie ważne. najważniejsze, że się teraz nie zaraziłam.[/FONT] :-)
 
reklama
Półpasiec to potworne nerwobóle, takie, że aż skręca z bólu a łzy same lecą i wysypka wzdłuż jednego nerwu biegnąca na jednej połowie ciała. Nie miałam pojęcia, że coś takiego istnieje i też byłam pewna, że jestem całkowicie bezpieczna bo ospę już przechodziłam a tu taka niespodzianka. Nawet nie chcę myśleć co by było gdybym przepadkiem lekarzowi tej wysypki nie pokazała... dlatego piszę o tym, bo dla mnie to było zupełne zaskoczenie.
 
Do góry