reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Cześć Dziewczyny dawno mnie tu nie było i niejestem w stanie wszystkiego nadrobić.
Nie mam jeszcze dzieci ale ostatnio naszym zanjomym którzy maja już 5 letniego synka urodziła się córeczka. Nie pamiętam jak oni dokładnie jemu tłumaczyli wiem że napewno powiedzieli jak juz wiedzieli że będzie dziewczynka że będzie się nią opiekował i będzie wybierał jej chłopaków z tatusiem i że bedzie musiała się jego pod tym względem słuchać. Bardzo to przyją do siebie dodatkowo rodzice powiedzieli mu że nowy członek rodziny przynosi prezent starszemu rodzeństwu i ma kilka miesięcy żeby wybrać sobie prezent. Kilka razy mu się zmieniał zdanie co chce dostac ale to go jakoś tak pochłaniało że juz bardzo chciał żeby siostrzyczka przyszła na swiat a teraz jest naprawdę super bratem:) Oczywiście to też zależy od dzieci ale tu poszło bardzo fajnie i spokojnie bez komplikacji.
 
reklama
dziewczyny nie wiem jak u Was ale tu w Poznaniu panuje RÓŻYCZKA!!! ode mnie już 4 znajomych chorych, a na dodatek z tymi znajomymi przebywał moj facet, więc kazałam mu się nie zbliżać do mnie przez tydzień, dobrze że nie mieszkamy razem bo bym musiała go do hotelu wysłać :-) mimo że byłam zaszczepiona to bardzo się boję i mam nadzieje że wszystko będzie ok bo miałam styczność z tymi osobami...

Natalie - gdzie studiujesz? czy ktoś może za Ciebie oddać indeks? daj znać, może jakoś Ci pomogę, jestem w Poznaniu 2-3 razy w tyg :) znam ten ból studiów bo czekam już 3 tydzień aż mi przyznają indywidualny tok nauczania - żebym nie musiała jeździć na wykłady bo mam w sobote i niedziele od 8 do 19..
 
ja jestem po 3 operacjach kolana, i czeka mnie jeszcze jedna bo znów mam pęknięta łąkotke ;/ kolano mi przy wiekszym nadwyręzeniu puchnie... a niech mnie kontroluja nie ma problemu ;] ostatnia operacje mialam w marcu 2012 i mnie wtedy kontrolowali ;]

co do córki... wie kto to dzidziuś bo w tv jak leci reklama z bobasem to krzyczy DZIDZIA i że mama ma w brzuszku dzidzie :) przytula i głaszcze brzuszek :) choc pewnie nie do końca pewnie rozumie jaka jest sytuacja :)

Ja równiez jestem po operacji kolana kóra miałam w grudniu jeszcze nie do końca je zrehabilitowałam, miałam rekonstrukcje więzadła krzyżowego i wyzięccia kawałka łękotki i równiez mnie sciga zus bo niestety dałam adres zameldowania na zwolnieniu i kazali mi przyjechac praktycznie na drugi koniec polski na kontrolę nie pomogły telefony wyjaśnienia na szczęście jestem zatrudniona na 1/16 etatu bo to jest potrzebne do uprawnien a tak jestem na dg własnej więc te 50 zł im zwróce i niech się gonią. A najlepsze to że do 3 różnych miast kierowali moją sprawe i nie wiadomo do kogo dzwonic żeby załatwić sprawę.
Więc pamiętajcie jezeli bierzecie zwonienie to pod adres waszego pobytu nawet jeżeli jesteście ubezpieczeni w innym województwie.
 
Ja równiez jestem po operacji kolana kóra miałam w grudniu jeszcze nie do końca je zrehabilitowałam, miałam rekonstrukcje więzadła krzyżowego i wyzięccia kawałka łękotki i równiez mnie sciga zus bo niestety dałam adres zameldowania na zwolnieniu i kazali mi przyjechac praktycznie na drugi koniec polski na kontrolę nie pomogły telefony wyjaśnienia na szczęście jestem zatrudniona na 1/16 etatu bo to jest potrzebne do uprawnien a tak jestem na dg własnej więc te 50 zł im zwróce i niech się gonią. A najlepsze to że do 3 różnych miast kierowali moją sprawe i nie wiadomo do kogo dzwonic żeby załatwić sprawę.
Więc pamiętajcie jezeli bierzecie zwonienie to pod adres waszego pobytu nawet jeżeli jesteście ubezpieczeni w innym województwie.

ja miałam cyste w kolanie x2 i pękniętą łąkotke x3.. ja jestem po wypadku samochodowym i nie od razu wykryto przyczyny problemów z kolanem.... wiec od 1997 roku bujam sie z nim i tak zostanie do końca życia bo kolano osłabione bardzo jest... niby nic poważnego ale bardzo upierdliwego ;/
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie :) już jest ok, te krwawienia są jednorazowe i strasznie denerwujące. Wczoraj podejrzewam, że to przez to, że wzięłam odkurzacz po schodach i odkurzyłam pokój, ale musiałam, żwirek był już rozniesiony po pokoju. Teraz schodzę na dół do kuchni tylko jeść i po leki, leżę w łóżku i strasznie się nudzę. Zejdę wstawić małe pranie, ale już go nie wniosę na górę rozwiesić tylko poczeka na M. Natalie z tego co wiem masz 14 dni na odwołanie od decyzji dziekana i możesz dołączyć do odwołania wypis ze szpitala, powinni cofnąć decyzję. Dobrze, że już wychodzisz do domu, ja wczoraj nie pojechałam na oddział, bo wiedziałam, że tam mi nic nie zagwarantują prócz niewygodnego łóżka i głupich komentarzy...
 
współczuje ci bardzo bo ja wzeszłym roku sobie zerwałam więzadła i do tera się trzoszkę męczę. Miedzy innymi przez tą operację i po odstawieniu leków antykoncepcyjnych bo mogłam dostać zakrzepicy teraz jestem w ciąży ;) Ale niestety nie wiem jak ty troszke się moja noga szybciej teraz męczy w szczególności przy wchodzeniu po schodach. Kolano plus zmęczenie w ciązy to na 3 piętro ledwie wchodzę :) Zadyszka i mój A na mnie na początku się denerwował że wbiegam po schodach a ja ledwie po nich wchodziłam i tak mam zadyszkę :)
 
no ja nie jestem w stanie teraz przebiec 10m :p raz ciaza i szybko się męcze a dwa właśnie kolano mnie blokuje ...
generalnie dla mojego lekarza to z kolanem powinnam obchodzić sie jak z jajkiem o_O czyli najlepiej ciagle leżeć, nie dzwigach - yhy napewno przy małym dziecku....
w marcu miałam operacje a ok czerwca jak wstałam z łózka coś strzeliło mi w kolanie że az maż usłyszał w drugim pokoju a na usg wyszło ze to pekla łąkotka ... beda mi ja usuwać tak po kawałku aż usuną całość ... ;/
a cysta jak sie zbierze to albo po ilus dniach sama sie wchłonie a jak nie to tylko operacyjnie bo przez punkcje ledwo co chce wyjść z kolana takie to gęste -- fuj ;/
 
To naprawdę naprawdę ci współczuje. Punkcji nienawidzę bo się boje igieł. Ale niestety własnie przez to że nie dałam zrobić mojemu lekażawi punkcji po operacji bo lekaż nawet nie dotkną mojego kolana a juz krzyczałam że boli :) ( tak mnie panie pielegniarki zniechęciły do igieł przychodząc i wbijąc w ramie przeciwzakrzepowe ze jak mnie moja pani doktor zobaczyła to się zapytała co mi tam robili bo miałam dwa ramiona w sniakacha do łokci praktycznie po kilku dniach w szpitalu) No i bujałam się z krwaikiem w kolanie który miał już konsystencję żelowa troszkę go rozbilam ale teraz niestety nie mogę za bardzo cwiczyć przez ciążę i dalej mam obrzek. ;/ Ale mam nadzieję że minie to jakoś.
Mam nadzieję że u Ciebie tez będzie dobrze :)
 
w ramię robili zastrzyki zakrzepowe o_O pierwsze słysze... ja dostawałam zastrzyki w brzuch to też miałam siniaka na cały brzuchal ;] no to trzymam kciuki aby obrzęk minął szybko... ja nie wierze już ze z kolanem bedzie dobrze choc zawsze po operacji jest cień nadziei :)

jak mi sie nic nie chce a za oknem znów sypie śnieg !!! a o 12:02 ma przyjść zimna HAHAHAHA dobry żart :eek:
 
reklama
Pannacota kobieto, no zwariowałaś:) Wracasz ze szpitala po krwawieniach i odkurzasz znosisz po schodach. Na miejscu Twojego M dałabym Ci w tyłek:p Ja od czasu tego krwiaka niczego nie podnoszę....kompletnie. Staram się nie kwitnąć za długo w kuchni. Mój mąż po powrocie z pracy sprząta, gotuje jak trzeba coś wymagającego, robi zakupy. Ja póki co wypoczywam:)
 
Do góry