reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Super :) ja musiałam niestety bo miał gość od kominka przyjść coś naprawiać a żwirek z kuwety był już dosłownie w całym pokoju :) głupie to było, ale już nic nie noszę, nie odkurzam :)
 
reklama
w ramię robili zastrzyki zakrzepowe o_O pierwsze słysze... ja dostawałam zastrzyki w brzuch to też miałam siniaka na cały brzuchal ;] no to trzymam kciuki aby obrzęk minął szybko... ja nie wierze już ze z kolanem bedzie dobrze choc zawsze po operacji jest cień nadziei :)

jak mi sie nic nie chce a za oknem znów sypie śnieg !!! a o 12:02 ma przyjść zimna HAHAHAHA dobry żart :eek:

Raz mi tylko dali w brzuch to 2 godz po zastrzyku mnie jeszcze bolałoa póżniej się pytali czy chce w ramię czy w brzuch to wybierałam ramie.

U nas w Krkowie słoneczko świeci i zaraz chyba idę na zakupy :)
 
Super :) ja musiałam niestety bo miał gość od kominka przyjść coś naprawiać a żwirek z kuwety był już dosłownie w całym pokoju :) głupie to było, ale już nic nie noszę, nie odkurzam :)
Mi ginek powiedział, jak zajrzał-ze tego śluzu brązowego trochę jest i on musi wylecieć. Wiec mimo,że wkładkę mam na razie czystą, to przy robieniu II:zawstydzona/y::-p troszkę poleciało..ale ginek mówił że to normalne,bo organizm musi się oczyścić..
U Ciebie pewnie też musi wylecieć to co się nagromadziło i pewnie przy większych czynnościach będzie troszeczkę wypływać..nie denerwuj się.
 
Ooo kiwi, ja mam teraz kuku na punkcie kiwi. Tez jestem w pracy :-(
Ogolnie nia mam smaku, wszystko jest takie gorzkawo-trawiaste. Maz przyprawia obiady;-)

A za oknem pada snieg.
 
Ostatnia edycja:
A ja Wam zazdroszczę tego kiwi, bo u mnie jakoś owoce i warzywa nie przyjmują się. Jednak dzisiaj jakiś dobry dzień wyczuwam, bo jeszcze mnie nie zemdliło na maxa.

We Wrocławiu słońce próbuje się przebić, więc może coś z tego będzie. Lepsze to niż nic...aczkolwiek temperatura aż do świąt ma być niska.

Pannacota znam problem żwirku, bo u nas kocica. Też wszędzie tego pełno. Dzisiaj miałam takiego pecha, bo rano zadzwonił domofonem facet, że chciałby nasze mieszkanie obejrzeć, bo sprzedajemy. Godzina 10 a ja w piżamie...Kazałam przyjść za godzinę i chcąc nie chcąc musiałam sprzątnąć porządnie. Ze żwirkiem poradziłam sobie zmiotką i szufelką. U nas jest tak, że jak mąż wraca to odkurza ok 17, a i tak rano znowu pełno żwiru:(
 
Moj A wlasnie wyszedl do pracy i na dodatek zostaje chyba dzis nadgodziny w pracy wiec nawet wieczorem sie z nim nie zobacze... I kolejny dzien sama w domu :p

O 15 na wizyte mykam wiec wiecie... tez zawsze macie jakis maly stres przed wizyta?

Ja raczej tez odpoczywam cale dnie, jedynie to pozmywam i zrobie sobie cos do jedzenia... Kurze trzeba poscierac ale nie mam zbytnio na to ochoty, na dodatek rano A mnie zdrzaznil ze bialej goraczki prawie dostalam i wyszlam tylko po zakupy dzis... a zimno na dworku jak nie wiem :(

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty !
 
Dziewczyny tak się zastanawiam czy mogę trochę postać w kuchni i spaghetti zrobić, bo maluchowi się spaghetti zachciało :) jak myślicie?
 
no przeciez nie mozesz sie zagłodzić:-p.
Ja naprzyklad robię wszystko partiami i po troszku i bardzo często się kładę odpocząć,,
 
reklama
Do góry