reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Hej :)

Gucha cieszę się,że już jesteś spokojniejsza :) Wszystko będzie dobrze :)

Kamea ja nie śpię od 5 :/ już mam oczy na zapałki :p

Takhisis do zarażenia raczej nie doszło,ale nie zmienia to faktu,że powinnaś się przejść do dyrekcji lub gdzieś to zgłosić! Jakaś niepoważna ta piguła!!! Aseptyka to podstawa!!!

Pannacota jak się czujesz?

Dziewczyny kiedy macie następne wizyty?

Lussia czuję się bardzo dobrze, prócz tego, że mam ociężałe bolące piersi i czasem ból brzucha. Mdłości dziś nie zaobserwowałam :) wizytę mam dopiero 12 marca, nie mogę się doczekać :)
Samopoczucie chyba lepiej, chociaż różnie to bywa w ciągu dnia...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczyny!

Ja dzis zaczynam sesje fotograficzną dziewczyny- pierwsze zdjęcie brzunia- bedziemy robic co tydzien w niedziele- zobaczymy co nam sie z tego udokumentuje:) kupilam sobie specjalne "ubranko" zeby zawsze być w tym samym i na tym samym tle:) podobaja mi sie takie sesje:)

die_perle pochwal się wdziankiem! ja też chce foty brzuszka co miesiąc robić, mój ukochany wpadł na ten pomysł, bo ja roztarnięta jak zawsze zapomniałam :D i zastanawiam się cały czas w co można się ubrać żeby w miarę normalnie wyglądać...
 
Cześć dziewczyny.
Ledwo zyję. Wczoraj miałam potworne mdłości. Wieczorem to już plackiem leżałam z wiaderkiem przy kanapie. Koszmar. Myślałam, że mdłości już mi przechodzą, bo z każdym dniem czułam się coraz lepiej, a tutaj taki zwrot akcji :/

anna to hormony paskudne tak szaleją. W II trymestrze będziesz już tryskać energią. Ja też jestem teraz drażliwa. Są dni, że bez kija lepiej nie podchodź.
 
hej dziewczyny,
prawie tydzień mnie nie było i już pewnie nie nadrobię orgomu jaki naprodukowałyście:) postaram się poprawic i byc bardziej na bieżąco....choróbsko mnie straszne dopadło i ogólnie marne samopoczucie

super że są nowe wątki lecę poczytać
 
Dzien doberek moje panie:)

No i wczoraj dupa- nie zrobilismy zdjec bo..po spacerze zasnelam...a potem bylam jakas niewsosie i brzuchosesyi nici:p ale dzis to juz na pewno!!!!!

Dzemo
co do "wdzianka" to kupilam taki bawelniany komplecik koszulke na ramiączkach i bokserki- koszulka ma motyw skóry węża a boskerki sa brązowe....moj mąż się zmiaj ze na pierwwszych zdjęciach będę żmija a na koniec pyton albo boa!:p

Kamea a stosujesz jakies domowe metody zapobiegajace mdloscia?? imbir, mleko?? nie wiem troszke tego jest- nie pomagają?
to moze niech Ci lekarz cos przepisze na te torsje???

słuchajcie a co byście powiedziły jeszcze na jeden temat- zdrowie i uroda w ciązy- chodzi mi o to zeby zamieszczac tam rozne opinie np. o produktach do nawilzania ciala, brzuszkow, przeciw rozstepom, suchej skorze itp? oraz np. jakies fajne przepisy na zdrowe potrawy, no i oczywiscie jakies formy sportu dlaciezarnej- cwiczenia na rozne etapy ciązy???
 
Cześć,

Gucha super że wszystko z dzidzią w porządku!!!

historia z tym pobraniem krwi i wacikiem brrr aż ciary przechodzą ;/

u mnie nadal mdłości, wymioty, zawroty głowy, apetyt :) sennosc i zmeczenie ;] a wizyta 28 luty USG juz sie doczekać nie mogę:D
 
Witajcie. Chwiliowo was nie nadrobię,bo byłam w weekend na uczelni i u M w szpitalu, a wy naskrobałyście tyle,że ho ho ;)
Mnie nadal męczą mdłości, doszły problemy z wypróżnianiem i napady głodu :p
Jutro mam pierwszą wizytę u gina, zobaczymy co mi powie.
Rozmawiałam z moim M na temat imion ;) I na razie pewniaka mamy na chłopca, a na dziewczynkę jeszcze się wahamy ;)
U nas na razie to wielka tajemnica - nikt nie wie jeszcze.
 
Cześć dziewczyny :)
Ale tu dużo napisałyście przez weekend !:p
Z góry przepraszam bo nie jestem w stanie odpisać na wszystko;/

Co do fb to uważam że narazie to bezsensu- założyłyśmy prywatną grupe i tak nikt tam nie pisze, bo jakoś wszystkie zaglądamy tu..A jak będziemy pisać i tu i tam to zrobi się bałagan;) takie moje zdanie...

persefona 3mam kciuki za jutrzejsza wizytę!!! Na pewno wszystko będzie dobrze:* a co do objawów to ja już jakiś czas zmagam się z problemem z wypróżnianiem:/ i czasami już mnie brzuch boli bo załatwić się nie mogę;/ My imiona mamy wybrane na każdą możliwość:) czy to będzie parka czy dwóch chłopakow czy dwie dziewczyny ;)
 
die_perle fajny pomysł, ja myślałam o jakimś tshircie obcisłym z obrazkiem bobaska albo o body.

Kamea spróbuj jeść migdały, mi pomagają

Persefona u nas wiedzą póki co najbliżsi - rodzice i przyjaciele, ale nie mam zamiaru się chwalić na facebooku tak jak to niektórzy robią, że ładują zdjęcie fasoli i każdy może oglądać...wszystkiego dobrego dla Twojego M, oby szybko wyszedł z szpitala i był zdrowy
 
reklama
ja też nie jestem za chwaleniem się na fb fasolką.. to wg mnie jest takie intymne..co innego rodzina i przyjaciele.. oczywiście kocham oglądać zdjęcia usg :)

co do wypróżnień polecam Sok ze śliwek kalifornijskich, rano na czczo pol szklanki :) ooo dokladnie taki Sok z suszonych śliwek kalifornijskich 0,75l polecam zamówić przez internet bo szukałam tego w sklepach, w aptekach, zielarskich ze zdrowa żywnością i nigdzie nie znalazłam :)
 
Do góry