reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

reklama
Cześć. Wpadłam tylko z ostrzeżeniem, bo ja nigdy nie sądziłam, że przytrafi mi się coś takiego. Prośba, abyście i Wy patrzyły na ręce lekarzom i pielęgniarkom.

W dniu dzisiejszym robiłam całą serię badań z krwi i ....
Pielęgniarka pobrała mi krem, podniosła i przyłożyła wacik (ułamek sekundy) i wtedy zobaczyłam,że pod wacikiem na podłożu była czyjaś krew!!! Spanikowana zapytałam czy to krem, a ona mi na to,że tak, bo godzinę wcześniej dziecku pobierała i pociekło po probówce...Ja na to.."ale właśnie mi Pani przyłożyła do rany wacik, który leżał na tej krwi"...Chyba sama nie wiedziała co robi, bo zdezorientowała się i zaczęła przepraszać. Wyszłam przerażona i w totalnym szoku...40 minut dochodziłam do siebie, aż poszłam do recepcji poinformować o tym fakcie. Kobieta zrobiła oczy jak 5 zł i zaczęła mnie przepraszać, zapytała czy chociaż zdezynfekowano rękę...oczywiście,że nie...więc szybko zaprowadziła mnie do gabinetu i inna pielęgniarka zdezynfekowała mi rękę próbując uspokoić. Nerwy mi puściły do reszty, poryczałam się i powiem Wam, że żyć mi się odechciało. Skąd ja mogę wiedzieć czyja to była krem i na co badania...Żeby wykonać wiarygodny test na HIV trzeba czekać 3 miesiące!!! Internistka powiedział mi, że prawdopodobnie zgodnie z procedurami skontaktują mnie z lekarzem od chorób zakaźnych. Mam okropnego doła i szybko z niego nie wyjdę, bo jak o tym nie myśląc będąc w ciąży i mając w domu 3 letnie dziecko. Nigdy nie spodziewałabym się tego,że przy rutynowym pobieraniu krwi może zdarzyć się coś takiego. Pobierałam krew w Luxmedzie, super prawda?

To tyle, uważajcie bo jak widać takie rzeczy nie tylko w filmach.

Uciekam, bo mdłości nie odpuszczają cały dzień, katar mnie męczy, a dziecko 39 stopni gorączki ma i anginę. Dzisiaj w nocy spałam aż 3 godziny.
 
takhisis---to straszne!!!!! ja ide w przyszlym tygodniu an badania do diagnostyki co pradwda nigdy cos takiego sie nie zdarzylo ale bede miec na uwadze i bede sie przygladac...

maz pojechal na zakupy juz dawno i do tej pory go nie ma no ale wyslij tu faceta na zakupy....a mowi mi ze ja sie wleke po sklepach.....no tak!!! wlasnie widac hehe:] jutro znowu jedzie do pracy wiec szykuje sie kolejna samotna niedziela...no nie donca samonta w tomarzystwie naszeo malego diabelka:];];] ktory zaczyna mi pokazywac swoj pieknie wredny charakterek....
 
Cześć. Wpadłam tylko z ostrzeżeniem, bo ja nigdy nie sądziłam, że przytrafi mi się coś takiego. Prośba, abyście i Wy patrzyły na ręce lekarzom i pielęgniarkom.

W dniu dzisiejszym robiłam całą serię badań z krwi i ....
Pielęgniarka pobrała mi krem, podniosła i przyłożyła wacik (ułamek sekundy) i wtedy zobaczyłam,że pod wacikiem na podłożu była czyjaś krew!!! Spanikowana zapytałam czy to krem, a ona mi na to,że tak, bo godzinę wcześniej dziecku pobierała i pociekło po probówce...Ja na to.."ale właśnie mi Pani przyłożyła do rany wacik, który leżał na tej krwi"...Chyba sama nie wiedziała co robi, bo zdezorientowała się i zaczęła przepraszać. Wyszłam przerażona i w totalnym szoku...40 minut dochodziłam do siebie, aż poszłam do recepcji poinformować o tym fakcie. Kobieta zrobiła oczy jak 5 zł i zaczęła mnie przepraszać, zapytała czy chociaż zdezynfekowano rękę...oczywiście,że nie...więc szybko zaprowadziła mnie do gabinetu i inna pielęgniarka zdezynfekowała mi rękę próbując uspokoić. Nerwy mi puściły do reszty, poryczałam się i powiem Wam, że żyć mi się odechciało. Skąd ja mogę wiedzieć czyja to była krem i na co badania...Żeby wykonać wiarygodny test na HIV trzeba czekać 3 miesiące!!! Internistka powiedział mi, że prawdopodobnie zgodnie z procedurami skontaktują mnie z lekarzem od chorób zakaźnych. Mam okropnego doła i szybko z niego nie wyjdę, bo jak o tym nie myśląc będąc w ciąży i mając w domu 3 letnie dziecko. Nigdy nie spodziewałabym się tego,że przy rutynowym pobieraniu krwi może zdarzyć się coś takiego. Pobierałam krew w Luxmedzie, super prawda?

To tyle, uważajcie bo jak widać takie rzeczy nie tylko w filmach.

Uciekam, bo mdłości nie odpuszczają cały dzień, katar mnie męczy, a dziecko 39 stopni gorączki ma i anginę. Dzisiaj w nocy spałam aż 3 godziny.

normalnie sama miałam oczy jak 5 zł jak czytałam to co napisałaś!!! normalnie jakaś masakra! jak tak można postąpić?! ja we wtorek idę na badania i na pewno będę bardzo dokładnie patrzeć na ręce pielęgniarek! współczuje Kochana
 
Cześć. Wpadłam tylko z ostrzeżeniem, bo ja nigdy nie sądziłam, że przytrafi mi się coś takiego. Prośba, abyście i Wy patrzyły na ręce lekarzom i pielęgniarkom.

W dniu dzisiejszym robiłam całą serię badań z krwi i ....
Pielęgniarka pobrała mi krem, podniosła i przyłożyła wacik (ułamek sekundy) i wtedy zobaczyłam,że pod wacikiem na podłożu była czyjaś krew!!! Spanikowana zapytałam czy to krem, a ona mi na to,że tak, bo godzinę wcześniej dziecku pobierała i pociekło po probówce...Ja na to.."ale właśnie mi Pani przyłożyła do rany wacik, który leżał na tej krwi"...Chyba sama nie wiedziała co robi, bo zdezorientowała się i zaczęła przepraszać. Wyszłam przerażona i w totalnym szoku...40 minut dochodziłam do siebie, aż poszłam do recepcji poinformować o tym fakcie. Kobieta zrobiła oczy jak 5 zł i zaczęła mnie przepraszać, zapytała czy chociaż zdezynfekowano rękę...oczywiście,że nie...więc szybko zaprowadziła mnie do gabinetu i inna pielęgniarka zdezynfekowała mi rękę próbując uspokoić. Nerwy mi puściły do reszty, poryczałam się i powiem Wam, że żyć mi się odechciało. Skąd ja mogę wiedzieć czyja to była krem i na co badania...Żeby wykonać wiarygodny test na HIV trzeba czekać 3 miesiące!!! Internistka powiedział mi, że prawdopodobnie zgodnie z procedurami skontaktują mnie z lekarzem od chorób zakaźnych. Mam okropnego doła i szybko z niego nie wyjdę, bo jak o tym nie myśląc będąc w ciąży i mając w domu 3 letnie dziecko. Nigdy nie spodziewałabym się tego,że przy rutynowym pobieraniu krwi może zdarzyć się coś takiego. Pobierałam krew w Luxmedzie, super prawda?

To tyle, uważajcie bo jak widać takie rzeczy nie tylko w filmach.

Uciekam, bo mdłości nie odpuszczają cały dzień, katar mnie męczy, a dziecko 39 stopni gorączki ma i anginę. Dzisiaj w nocy spałam aż 3 godziny.

Współczuje i rozumiem w pełni twoje nerwy, jak oni mogą mieć taki syf u lekarza, przecież tam powinno być sterylnie a nie brudno czyjąś krwią, ja bym tego tak nie zostawiła. Na pewno wszystko będzie dobrze, przecież takie zarażenia są bardzo rzadkie, nie dołuj się. Dużo zdrówka dla synka i przespanej nocki :*
 
Takhisis nie mam słów, tragedia.... Osobiście dopilnowałabym, żeby owa pielęgniarka została ukarana :wściekła/y: Pewnie to co napiszę nie ma sensu za bardzo, ale nie zamartwiaj się tak, wszystko będzie dobrze. Zarazić się HIV nie jest tak łatwo, mimo to zachowanie pielęgniarki niedopuszczalne! Tam powinno być sterylnie! :no:

Gucha, cieszę się, że wszystko ok :) bardzo dobrze, że pojechałaś na USG :) najważniejsze, że to nie krew z dzidzi. Za tydzień zobaczysz na pewno serduszko swojego skarba :)
 
Obudziłam się o 2, żeby pójść do toalety. Teraz jest już prawie 5 a ja nadal nie śpie. Do tego znowu zaczęło mnie mdlić... Ajjjj....

Gucha cieszę się ogromnie, że wszystko jest ok. i że teraz jesteś już spokojniejsza. Dobrze, że Cię przujeli. Mam nadzieje, ze nie bedziesz musiała długo czekać na kolejny termin usg.

Takhisis jestem w ogromnym szoku!!! Jak można wogóle mieć taki syf ambulatorium. Zużyte waciki, igły itp. powinny natychmiast po użyciu wylądować w koszu! Domyślam się, ze najadłaś się strachu. Będzie dobrze.
 
Hej :)

Gucha cieszę się,że już jesteś spokojniejsza :) Wszystko będzie dobrze :)

Kamea ja nie śpię od 5 :/ już mam oczy na zapałki :p

Takhisis do zarażenia raczej nie doszło,ale nie zmienia to faktu,że powinnaś się przejść do dyrekcji lub gdzieś to zgłosić! Jakaś niepoważna ta piguła!!! Aseptyka to podstawa!!!

Pannacota jak się czujesz?

Dziewczyny kiedy macie następne wizyty?
 
reklama
hej
ja proponuje zalozyc grupe na fb...jezeli jestescie zainteresowane taka propozycja napiszcie mi linki do waszych kont na fb a ja zalaoze grupe pazdziernik 2013 co o tym myslicie??
 
Do góry