reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Gucha - jedź, kłam ile się da, miejmy nadzieję że wszystko będzie ok.

Nnatalie - mnie też mdli wieczorem, rano jeszcze nie miałam przypadku więc mogę zjeść śniadanie ze spokojem, ale jak przychodzi wieczór, to chyba bym musiała cały czas jeść aż do momentu położenia się do łóżka żeby mnie nie mdliło.
 
reklama
czesc dziewczynki- dzis tez Was nie doczytam bo tylko na chwilke wapdlam sie przywitac- wieczorkiem nadrobie:)

My dzis zamowilismy masazystke do domu i od 16 mamy SPA :p przyjdzie moja kolezanka z mezem i dzieciakami i mamy takie male wellness spa party :) teraz na szybko cos tam ogarne i ciasto upieke :)


a co do mdłosci- mnie tes sie przytrafiajaj tylko wieczorami- ale lekkie- mimo to lekarka przepisala mi jakies tabletki na mdlosci- ale nawet jeszcze nie patrzylam na nazwe ani ich niewybralam- ale jak kupie to wam napisze nazwe - albo sklad0 moze jest w pl jakis odpowiednik:)
 
cześć dziewczyny :) Gucha trzymam mocno kciuki za Twoje Maleństwo &&& na pewno będzie dobrze :)
gratuluję wszystkim bijących serduszek :) nie pamiętam, które były na wizycie.
ja póki co obywam się bez mdłości także mnie to mimo wszystko cieszy :)
 
Gucha jeju moja biedna! jedz do szpitala klam ile wlezie- niewazne powiedz ze nie wyjdziesz poki nie zrobia usg! maja sprawdzic co sie dzieje! Ja tez troszke plamie- ale bradzo minimalnie- praktycznie sladowe ilosci lekarka powiedziala ze teraz niczym sie nieprzejmowac ale jesli tylko bedzie tego wiecej albo pojawi sie krew niezwlekac i przyjezdzac - u mnie prawdopodbnie jest to na tle konfliktu serologicznego!
Jesli u Ciebie ejst podobnie- zareagowac powinni od razu! tyrzymam mocno kciuki za Was - a Oliwcia mala KOCHANA! wierze ze bedzie dobrze musi byc!!!! zaciskam kciuki- tylko daj potem znac czy mozna juz puscic czy trzymac dalej!
 
Gucha kochana trzymam kciuki :) mam nadzieję,że Cię przyjmą :*

co do mdłości to ja miałam okropny zeszły tydzień,ale w tym tyg od poniedziałku troszkę odpuściło i czuję tylko jadłowstręt i wieczorem czasami mocniej mnie mdli. W pierwszej ciąży mialam równo tydzień mdłości coś ok 7/8tc albo 8/9 tc i odpusciło nagle tak z dnia na dzień, ale została niechęć do słodyczy, które przed mdłościami pochłaniałam. W tej ciąży od początku jestem anty słodyczowa,ale ciągnie mnie do owoców szczególnie zjadłabym brzoskwinie od nas z drzewa lub arbuzy :) ale trzeba jeszcze poczekać:cool2:
 
witam
alez wy tu lecicie z tymi postami
ja rano u kolezanki na chwilke bylam teraz sie na chwilke polozylam ...
zaraz trezba bedze obiad podgrzac....bo co poniektorzy glodni;];]
gucha----no i co?? byłas?? dowiedzials sie cos??
 
Cześc dziewczyny.
W końcu zaczynam odczuwać jakąś chęć do życia, bo ostatnio to spanie bieże górę ;-)
Ale ostatnio męczą mnie bóle podbrzusza, w sumie bardziej jest to takie kłucie. Pojawiaja się, gdy np. zbyt długo siędze w jednej pozycji (np. podczas pracy na komputerze) lub gdy więcej się ruszam. Dzisiaj byliśmy na małych zakupach, nie było nas w sumie max 2,5 godz.i wróciłam do domu z bólem. W poprzedniej ciąży nie miałam czegoś takiego.

A mdłości na szczeście już coraz rzadsze.

Ubrania też muszę już pokupować. Tym bardziej, że w pierwszą ciąże rozpoczynałam w rozmiarze 34, a teraz startuję w rozmiarze 38, więc zbyt wiele ciuchów mi nie zostało.Boję się jak będę wyglądała na finishu. Już dzisiaj jak popatrzyłąm w przebieralni na te moje fałdy, to zrobiło mi się słabo. No ale jak sobie pofolgowałam, to teraz mam!

Gucha kciuki mocno zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&
 
Juz sie melduję, byłam w szpitalu chyba z 5 godzin, tyle osób ze masakra, ale doczekałam sie, miałam badanie ginekologiczne i szyjka macicy zamknięta, więc krwawienie to ja a nie dzidzia, zrobili mi tez usg ale nie było widać serduszka bo robili takim przenośnym sprzętem i uprzedzili ze moze tak być. W poniedziałek bedą dzwonić z terminem normalnego usg które bedzie napewno w przyszłym tygodniu i wszystko sie okaże. Jestem dużo spokojniejsza, nawet skoczylam do fryzjera :)
 
reklama
Gucha bardzo się cieszę, że udało Ci się dostać do lekarza i że pomimo tych 5 godzin spędzonych na czekaniu jesteś teraz spokojniejsza a co najważniejsze wszystko jest w porządku. Teraz się nie denerwuj bo spokojna mama to szczęśliwe Maleństwo :)
 
Do góry