reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

witam nowe fasolki, wszystkiego dobrego :)


die perle - ja również zastanawiam się nad badaniami prenatalnymi, nie chciałabym mieć chorego dziecka...muszę tylko się zorientować jak to wszystko w praktyce wygląda.

Gucha pisz do nas bo będziemy się martwić, a masz jakieś skurcze albo boli Cie mocno podbrzusze?
 
reklama
Agitatka owszem czytałam o tej klinice ale ja mam do niej ok 4 godzin autostrada, w niedziele nie przyjmują, a moj mąż pracuje sześć dni w tygodniu. Nie mam jak tam sie dostać zwłaszcza ze nie miałabym co zrobic z corcia, a mąż nie ma szansy na wolne teraz. Ja nie mam żadnych objawów, totalne zero, nic mi nie dolega aby mogło świadczyć o ciazy.
 
Oj to rzeczywiście daleko :no: Pozostało ci cierpliwie czekać. I nie bierz do głowy, że nie masz objawów, co ciąża to inne odczucia. Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Też bym chciałam bliźniaki, mimo, że już jednego mam :-) A co powiecie na to, że moja babcia miała trojaczki, z wyliczeń pada na mnie :szok:
 
Gucha- Twoje dobre samopoczucie dobrze wrozy- palmienia naprawde moga byc czycs totalnie naturalnym! rozumiem Twoje zmartwienie ale jakos czuje ze tam wszytko bedzie dobrze!

Agitaka....obciązenie genetyczne ciążą mnogą:D no no no.....
 
Dziewczyny moje dziecie ma sie dobrze!!!!! Zrobili mi usg, ladnie rosnie, ma juz 11.9mm i serducho nadal bije. Jezu jaka jestem szczesliwa. Powiedzieli ze jak tylko mam brazowe plamienia to zeby nie przyjezdzac i czekac cierpliwie do 12 tygodniowego usg. Ale ja mam za tydzien kolejne z lekarzem speacjalista hihi. No i jednak termin jest tylko jeden dzien pozniej niz z om. A wiec zostaje przy 04.10.13. Zeby tylko nic sie juz nie dzialo. Wierze, ze tam ktos na gorze pomoze nam dotrwac do konca.

Gucha86
, badz uparta i w szpitalu powiedz, ze chcesz usg, prawie kazdy szpital ma taka klinike gdzie robia wczesne scany. Ja za pierwszym razem podkoloryzowalam troche, mowilam ze mam duze bole, moze to pomoglo bo wiem ze chetni nie sa do robienia usg w tak wczesnej ciazy. Ale przynajmniej Ciebie to uspokoji!
 
Witam.
Ja dziś kolejny dzien walczę z mdłościami. Wszystko mi śmierdzi :baffled:W żadnej z poprzednich ciąż tak mi mdłości nie dokuczały :/ Najchętniej jadłabym tylko jabłka i popijała herbatą lub colą
Poza tym wzięło mnie dziś na pisanie drugiego rozdziału pracy magisterskiej. No i piszę,ale nie mogłam się oprzeć żeby tu zajrzeć :zawstydzona/y: A swoją drogą ma któraś jakieś inforamcje o ADOPCJI? Byłabym wdzieczna :)
Witam nowe mamusie październikowe i życze udanych 9 miesięcy :)
U mnie moja mama jest bliźniaczką jednojajową (mam kropka w kropkę taką samą ciocię :tak: i mojego męża mama jest bliźniaczką dwujajową (inna niż jej siostra). Także przy każdej ciąży się bałam czy nie będzie Twixa ;-) I teraz również mam obawy, tym bardziej, że dwójkę dzieci już mam.
Ja również nalezę do niepracujących mam, ale właśnie zaczepiłam się do pracy w sklepie odziezowym i mam nadzieję,że dam radę, choć na chwilę popracować :)

Miłego dnia kobietki.
 
Agitatka owszem czytałam o tej klinice ale ja mam do niej ok 4 godzin autostrada, w niedziele nie przyjmują, a moj mąż pracuje sześć dni w tygodniu. Nie mam jak tam sie dostać zwłaszcza ze nie miałabym co zrobic z corcia, a mąż nie ma szansy na wolne teraz. Ja nie mam żadnych objawów, totalne zero, nic mi nie dolega aby mogło świadczyć o ciazy.

Gucha pamietaj ze kazda kobieta jest inna i inaczej objawia sie u niej ciąża. ja też nie mam jakiś super objawów, nie wymiotuje zaczynając od rana i nie kończąc przez cały dzień... jedyne co to na początku bolały mnie piersi i podbrzusze dość mocno ale to w 4 tyg i, a teraz to tak naprawde tylko niektóre rzeczy mi śmierdzą (kiełbasa i zupy) i czasami mnie zemdli - 2-3 razy dziennie ale nie aż tak że do wymiotów..
 
persefona w takim razie nie jestes obciążona genetycznie blizniakach bo to idzie co drugie pokolenie czy nawet co trzecie;) u mnie akurat jest tak ze wypadło na moje pokolenie dlatego noszę w sobie blizniaki;)
 
Cześć dziewczyny.

Witam nowe fasoliny :)))) Coraz wiecej nas tutaj.

Gucha przecież w ciąży mogą występować plamienia w terminie miesiączki. Może to dlatego? Głowa do góry!
Ja tez nie mam żadnych objawów ciąży i w ogóle nie czuję się jak w ciąży. No ale przecież to dopiero sam początek.

Za 2 tygodnie będę już po pierwszej wizycie. Nie mogę się doczekać już. A to jeszcze tak daleko. Boże daj mi cierpliwość...
Zazdroszczę tym, które już widziały/słyszały serduszka maluchów. No ale co ma byc, to będzie.
 
reklama
Dobry wieczor.
Ktoras z was pytala w ktorym tygodniu od OM widac serduszko, bylam tydzien temu na wizycie i moj pecherzyk mial 8 mm z kropaczka 2 mm ale serduszka nie bylo :(
Jutro o 19 mam kolejna wizyte i z nadzieja licze i marze by serduszko bilo jak szalone !

Gucha mam nadzieje, ze plamienia to nic zlego, wiele kobiet w ciazy nawet krwawi i rodza zdrowiutkie dzieciaczki, spokoj najwazniejszy! i tak, pozytywne myslenie...
 
Do góry