reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

reklama
szynszylka były blizniaki i akurat wypadło na moje pokolenie:) jakoś nigdy nie myślałam o tym ze bede akurat ja miec blizniaki bo mam jeszcze dwie starsze siostry;) ale wypadło na mnie;)
 
nnatalie04 - jeden strzał a dwa gole :) mam nadzieje że wszystkie dotrwamy do końca :)

ja dzisiaj zaczynam mysleć co z suknią slubną - miesiąc temy dokonałam rezerwacji w wypożyczalni, obym w 3 miesiącu ciąży jeszcze w nią się mieściła . . . ups ;)
 
E Szynszylka- zawsze mogą delikatnie poszerzyć- a 3 miesiac to raczej nie będzie róznicy :) gratulacje z okazji slubu przy okazji:)
 
die perle - dzieki za gratulacje :)

dziewczyny zastanawiam się w którym tygodniu od OM bedzie biło serduszko :) któraś miała juz ten zaszczyt ?? :)
 
U mnie w 5tyg5dni nie było widać nic. Tylko pęcherzyk 12mm, okropna czarna dziura. Dokładnie tydzień później było widać fasolkę z serduszkiem. Każda ciąża jest inna, rozwija się swoim tempem.
 
Ostatnia edycja:
to tez pewnie zalezy od ultrasonografu jaki posiada lekarz :) i pewnie indywidulanego rozwoju Malenstwa - bo wiadomo kazdy jest inny:)
 
reklama
heyy dziewczyny można sie podłączyć do odliczania ;-) hmm jakos z obliczeń wychodzi koncówka października 28.10.2013
Mam na imie Monika 27 latek i zobaczywszy 2 krechy dzisiaj postanowiłam sie dołączyć:)

limonka27 gratuluję i trzymam kciuki, żeby dzieciątko urodziło się wg twoich obliczeń bo to jest data moich urodzin:)


Jeśli chodzi o bicie serca to u mnie lekarz bardzo szybko zauważył - 5t5d i powiedział, że udało mi się bo to był najprawdopodobniej pierwszy dzień.
 
Ostatnia edycja:
Do góry