reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Co do seksu to ja się wstrzymuję do wizyty u lekarza, mimo że ochota wielka. Wolę nie ryzykować, nie wiadomo czy ciąża jest zdrowa czy czasem nie zagrożona.
 
reklama
dziewczyny dobre wieści...dzwoniłam do panstwowej inspekcji pracy i dowiedziałam sie że jezeli faktycznie zaszłam w ciązę na okresie wypowiedzenia to pracodawca jest zobowiązany przywrócic mnie do pracy...a jeżeli nie bedzie chciał tego zrobić to zgłosić sprawe do sądu pracy i jestem na dzien dobry na pozycji wygranej... tak więc teraz tylko do gin na 15:00 i wysyłam pismo do pracodawcy...i mogą mnie cmoknac w dzyndzel:-D
 
Ale fajnie ze jest juz nas tak dużo :)

Dziewczyny ja tez mam wielka ochotę na sex ale na razie nie moge bo mam infekcje, ale tylko sie wylecze i na pewno będę korzystala, w pierwszej ciazy kochaliśmy sie do końca, to bardzo zbliża :)
 
Witam nowe koleżanki :)

Beatka, świetne wiadomości. Chciałabym zobaczyć ich minę, jak przeczytają pismo:-D Od razu śmigaj na L-4 jak tacy mądrzy.
 
Baetka super wieści:-)
co do sexu to raczej poczekam na wizyte u gina, tymbardziej że podbrzusze cały czas pobolewa...wolę się upewnić że wszytsko ok...jesczcze półtora tygonia, a ja już mało jaja nie zniosę;-)
 
ja też postanowiłam, że na razie się już wstrzymamy bo to podbrzusze mi dokucza choć przy samym sexie nie bolało, tzn on nie powodował bólu
 
reklama
Hej :)

Ja po wizycie, wszystko ok, czekamy na serduszko :) Wg usg dziś 5t2d

Beatka super wieści :) a jak po lekarzu?
Szyszuna ja jakoś nie mam takich obaw wychowawczych, cieszę się,że znów będę z małym w domu,bo od maja do grudnia mały chodził do złobka

Anna dpo to dni po owulacji :)

co do sexiku to my też się wstrzymujemy chociaż się chce ;)
 
Do góry