reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Martoocha niestety nie pomogę :( Nie wiem nic na temat tej choroby.
A u nas katastrofa Dominika jutro ma urodziny. W sobotę jedna impreza, niedziela druga, a ja mam kontuzję. Była dziś u lekarza i dostałam leki. Dziewczyny trzymajcie kciuki by zadziałały. Dziś już trochę lepie, więc jest nadziejaj. Od dwóch dni nie mogę ruszyć lewą ręką, ból niemiłosierny. Chyba to nadwyrężenie mięśnia z zapaleniem :(
 
reklama
aga agi trzymam kciuki ja od 1.5miesiaca chodzę usztywnionym kciukiem i nadgarstkiem bo miałam zapalenie paliczka w kciuki i ręką mnie po łokieć bolała a że nadal karmię to nie mogłam dostać zastrzyków ze sterydów wiec smarowanie i usztywnienie aż samo przejdzie. Teraz już na szczęście lepiej a u mnie to jest prawa ręka :-D dasz radę tylko nie nadwyrężaj ręki wiem że to trudne przy małym dziecku :-)
 
@ WRESZCIE PRZYSZŁA!:tak:;-)..trochę to trwało, bo przerwałam karmienie 17 sierpnia ;-)- więc starania w tym cyklu.. MAm nadzieję że się uda,bo nie chcę dawać Stelli do żłobka..
 
hej!!!
Dziekujemy za zyczenia!!!
Aga agi!!! Stowka dla Dominiki!!! Niech rosnie zdrowo!!! A Tobie zdrowka kochana!!!
Kto swietuje w ten weekend jeszcze ?

Nasze urodziny przebiegly super! Obiad pyszny, pierwszy raz robilam dziczyzne :) wyszla swietnie! Tort marchewkowy - Leosiowi smakowal. Mielismy z moim M zabawe przy dekorowaniu, wycinaniu literek fajna przygotowka bo za chwile sie zaczna prace reczne z maluchami, lepienie z plasteliny, farbki itd :)
Przyleciala specjalnie chrzesna :) spedzilismy mily wieczor.

Co do nocnikowania - Leos uzywa od 7ego miesiaca zycia, 90procent przypadkow robi dwojeczke wlasnie do niego :) kupilismy tez deske na dorosla toalete i tam tez sie zalatwia. Oczywiscie nie kuma do konca o co chodzi ale wysadzamy go regularnie i prawie zawsze skorzysta z okazji :) mysle ze chodzi o pozycje, pupa wisi i latwiej, ze tak powiem wycisnac :) smiesznie steka jak na nim siedzi, a jak skonczy to bije sobie brawo. Takze polecam sadzanie. Co prawda bywa ze ucieka z nocnika ale ogladanie ksiazeczki prawie zawsze pomaga.

Martoocha trzymam kciuki za staranka, my jednak na razie sie wstrzymujemy, szukam pracy na pare godzin, zeby nabyc znow praw do macierzynskiego. Na razie z marnym skutkiem... wpelnym wymiarze pelno jest pracy a ja chce na wieczory jak juz moj M bedzie w domu zajmowal sie mlodym... O tej chorobie nic nie wiem...
Leos tez malo mowi - mama, tata, baba, da za to caly czas krzyczy samogloski- AAA!!!! OOOOO!!!! EEEE!!!!!!! smieszne to :) przyjdzie na nich pora, zaraz sie zacznie - mamo a dlaczego to? a dlaczego tamto :)

Agnes u nas bunt wlasnie skonczyl sie, bylo dokladnie to co piszesz. A teraz moj synus caly czas sie tuli, glaszcze mnie, wisi u nogi :) tylko mama i mama... zypelnie jak Filip Agnieszkaali :)

Noce polepszyly sie - odpukac, choc czworki ida i wciagu dnia daja mu niezle popalic... spi od 20 do 5-6 tyle ze to koniec, potem bawi sie do 8-9 i spi 2 godzinki, potem druga drzemka kolo 2-3 1.5 godzinki takze nie narzekam :)

uff nadrobilam...

Mamy cycujace- jak dlugo chcecie karmic? Ja mialam w planie jakos mlodego odstawic po urodzinach, ale nie mam serca, szczegolnie ze on bardzo ciezko te zeby znosi, a cycus zawsze ukoi.... w nocy je raz albo wcale ale w dzien 2-3 razy musi byc :) boje sie ze sie od tego uzalezni- znam mame karmiaca juz 3 lata i srednio to u nich wyglada, totalne uzaleznienie i dla mamy i dziecka....
 
Hej my dzis roczkujemy, w sobote bylo male przyjecie, ale Kubus nie mial humoru.
Zaczal dreptac, ale z mowieniem nie jest jeszcze ok, jedynie mama i papa. Duzo po swojemu, zaczal co nie co jesc co mnie cieszy, we czwartek mamy wizyte u dietetyka.
@ dalej brak...i sie nie zapowiada, zeby przyszla.

Noce mamy koszmarne, caluskie z cyckiem w buzi, a mialam powoli go odstawiac, nic chyba z tego nie bedzie

Kupilismy mu konia na biegunach i prezent na dzien dzisiejszy nie trafiony, boli sie placze jak go widzi

Aleksiel mam taka sama zagwostke z cycowaniem, Kubciw samopoczucie i komfort jest ważniejszy niz moja chęć wypicia drinka
Agnes trzymaj sie kochana

Wszystkim Roczniaczkowm najserdeczniejsze zyczenia duzo zdrowka i usmiechu
 
hej
Zośka urodziny na 29 ale imprezę robiliśmy w sobotę żeby wszystkim pasowało. Nam impreza udała się bardzo, robiliśmy jej roczek w takiej małej restauracyjce więc i dla mnie był to miły dzień bo nie musiałam chodzić i obsługiwać gości :-)

Agnes przykro mi że R sprawił wam tak niemiła niespodzianke ale jego zachowanie powinno Cię utwierdzić w przekonaniu że dobrze postąpiłaś. Trzymaj się dzielnie. Buziaki

My też cucyjemy i ja na razie nie planuje odstawić, liczę na to że za jakiś czas Zośka sama porzuci cyca. Tym bardziej że zauważyłam że odkąd chodzi i zrobiła się bardziej samodzielna to częściej przychodzi się po prostu przytulić do cyca i upewnić że mama jest. A co do alkoholu to ja czasami pozwalam sobie na słabego drinka albo radlera wieczorem jak młoda idzie spać i wiem że mam jakieś 5-6 godzin bez cyca.

co do prezentów Zośka dostała parę zamówionych prezentów więc generalnie nie były nietrafione :-)
 
reklama
Do góry