reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

hej dziewczyny, coraz ciszej tu...

Agnes ja też wole jak mała fika niż jak jest spokojna nawet jeśli to boli ale przynajmniej ją czuje, mimo trudności będzie mi szkoda tego dużego brzucha:)
karoola też licze że D. będzie w domu jak się poród zacznie no ale to tylko 2 dni w tygodniu więc szanse średnie :/ no ale jak tylko będzie jechał do domu to ja od razu porządki itp. :> powodzenia na wizycie
Macdalenka u mnie na południu szaro, przedchwilą lało, teraz już na szczęście przestaje, zapowiadają cieplejsze dni teraz, mam nadzieje że się sprawdzi i nie będzie za szybko tej zimy
 
reklama
aniula to jestem w podobnej sytuacji, też mi muszą dać antybiotyk. Więc mówisz, że trzeba w miarę wcześnie się stawić w szpitalu? Dobrze wiedzieć, mi nikt nic na ten temat nie mówił, chociaż trochę się domyślałam. Ja mam termin niby dość bliski, ale jeszcze nie wiem co to bolesny skurcz. Może nie będę miała tych przepowiadających, więc jak będą co 10 min to pakuję się do samochodu i jadę. A o znieczulenie chyba poproszę, jak będzie możliwość (tzn. wolny anestezjolog, odpowiednie rozwarcie) to w sumie czemu nie skorzystać.
Na szczęście mąż zapowiedział: "pamiętaj, jak coś się zacznie to dzwoń, 15min i jestem w domu". Więc jestem spokojna:happy:
 
aniula99, Macdalenka ja tez w tej ciąży miałam dodatni GBS i przy porodzie podali mi antybiotyk ale żeby zadziałał potrzeba 4h a ja niestety po 2h urodziłam synka i uznano że nie było żadnej profilaktyki. Później tylko małemu robiono 2xbadania czy czegoś nie złapał ale naszczęście nie zaraził się:)
 
No wszędzie piszą o tych 4 godzinach przed, ale ostatnio pani doktor mnie uspokoiła żebym nie myślała o tym, po prostu mają podać ten antybiotyk. Jak pojawią się skurcze takie które nie będą chciały odpuścić i będą coraz częstsze to jadę do szpitala, albo jak wody mi odejdą tak jak w pierwszej ciąży. Wiem tylko, że jak wody odejdą to wtedy szybko do szpitala w przypadku nosicielek GBS!!!
 
Hej dziewczynki. Jakieś takie nie bardzo dziś samopoczucie i nie mam weny do pisania za bardzo przez to.

Agnes
, Joanna ja też wolę jak mój mały ruchliwy.

Jak ja się cieszę, że nie mam tego GBS
 
Cześć dziewczynki my juz jestesmy w domku, teraz odpoczywamy .Kubełek jest grzeczniutki . w miare możliwości postaram sie was doczytać przez te 10 dni zaległości. Pozdrwiamy.;-)
 
Witajcie kobietki.
U mnie nocka koszmarna! Młodzik od 2:00 do 5:00 nie spał wcale, potem zdrzemnął się godzinkę i od 6:00 znowu nie spal :/ Jestem wykończona. Ponadto źle się czuję po tych tabletkach,ale na szczęście dziś je odstawiam. Zauważyłam też,że zmniejszyła mi sie znacząco ilość pokarmu od nich. Mam nadzieję,że teraz spowrotem przybędzie go więcej.
Od 3 dni podaję dziecku herbatkę koperkową z hippa i powiem wam,że bardzo mu smakuje i robi po niej fajne kupki ;)
aniula to normalne,że czlowiek boi się jak to będzie znowu wszystko od poczatku,ale my mamy - jakoś robimy pewne rzeczy automatycznie :) Ja strasznie bałam się porodu,ale przeżyłam :p A teraz mam mnóstwo wątpliwości, ale staram się żyć dniem codziennym i wykonywać swą macierzyńską funkcję jak najlepiej potrafię, choć przy trójce rozrabiaków nie jest łatwo ;)
McDalenka ja też miałam dodatni GBS i odeszły mi wody w domu. Jak dojechałam do szpitala to podano mi antybiotyk i też mówili o 4h żeby zadziałał. Niestety nie zdążył,bo też po 2h urodziłam. Synek zdrowy. Nie ma co panikować. Mi w poprzednich dwóch ciążach w ogóle nie robili tego badania,a dzieciaczki urodziły się zdrowe.

Dziś zauważyłam,że maluszek już rośnie. 2 pary najmniejszych śpioszków są na styk. A te co miałam w szpitalu (były za duże) teraz są dobre :) Cieszę się,że rośnie i oby ładnie przybierał na wadze. Tego dowiem się w przyszłą środę, bo mamy wizyte kontrolną u pediatry.

Trzymam kciuki za szybkie porody i zdrowe dzidziusie :)
 
hej,

mi podali antybiotyk na 1,5h przed finałem.. nikt nie sądził że poród się tak szybko rozkręci ... i mała zdrowa :) także z tym GBS spokojnie dziewczyny :)
nie jestem w stanie Was nadrobić.... ciągle coś do roboty jest...
mąż od poniedzialku wraca do pracy.
dziś była położna, miała najpierw do nas podjechać po godz 9 w końcu przyjechala o 11 o_O mam nadzieje że więcej nie przyjedzie...
wczoraj byliśmy na kontroli z młodą .. pieknie przybiera na wadze :) wazy juz 2788g a wychodziliśmy ze szpitala to waga była 2418g
nie chwale już małej bo dziś w nocy coś dokazywała a dziś też coś ma kiepski sen - fakt wczoraj caly dzien przespała o_O
 
reklama
ehh coraz ciszej na forum :-)

ja czekam na Ł i pewnie ostami dzień przed weekendem zaglądam bo w sobotę i niedzielę jak zwykle czasu nie będzie...

Dżaga- fajnie że Oliwka tak ładnie przybiera na wadze i że wszystko u Was dobrze :tak:
presefona- chyba u wszystkich ta nocka koszmarna była, u Ciebie dzieć na świecie i noc koszmarna a u mnie Zośka nadal w brzuchu i też noc koszmarna :-)
Malta- powodzenia z nadrabianiu zaległości na forum i wszystkiego dobrego dla was :-)

a my po ktg- zapis ktg idealny jeśli chodzi o serducho małej a skurcze niestety jakieś minimalne... do terminu porodu mamy się co 2 dni stawiać na badanie więc czeka mnie wizyta w niedzielę...

wszystkim które dziś urodziły ogromne gratulacje i powodzenia dla tych które planują rodzić w weekend :-)

miłego weekendu :-D
 
Do góry