reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

reklama
Witajcie.
Ja dziś niewyspana,ale nie przez dzidzię,lecz przez najstarszą córeczkę :p Chyba emocje dopadły ją w związku z pierwszym dniem w szkole i po 3.00 wstała i nie mogła zasnąć... :szok:No ale dzisiaj jakiego powera rano dostała :) Szybko zmiotła śniadanko i raz,dwa,trzy się ubrała, bo przecież nie można się spóźnić! :-D
U nas słonecznie, ale bardzo wietrznie. Dobra pogoda na pranko. A uskładało mi się trochę, więc muszę wstawić i powiesić na dworze.
Rajani zaciskaj udka i rozkaż dzieciowi siedzieć jeszcze w brzuszku :p

U nas wyprawka jeszcze nie ukończona,choć już coraz bliżej finiszu ;) Zostało tylko łóżeczko i dla mnie przybory higieniczne do szpitala. No i muszę kupić sobie białe skarpetki (taki wymóg u nas w szpitalu).A swoją drogą przypomniało mi się jak rodziłam Gabi,to jak mi stopy marzły...Masakra...

P.S. Chorowitkom życzę dużo zdrówka :)
 
Hej dziewczyny!


Rajani 3maj się ! mam nadzieje że Adaś tylko nie daje o sobie zapomnieć i posiedzi jeszcze w brzuszku :)


Widze że samopoczucie ogólnie kiepskie, ja mam 3 dni wolnego, myślałam że się uda łącznie z piątkiem ale nic z tego bo będę sama w pracy, jak na złość koleżanka z pracy ma złamaną stopę, szefowa pod koniec września wyjeżdża i wszystko będzie na mojej głowie... ale i tak od ok. 7 października idę na wolne, choćby się paliło!


biorę się pomału za prania, na razie koszule nocne i koce, potem ciuszki, ponoć pogoda ma się poprawić od jutra, oby !!!


mam nadzieje że wszystkie wytrzymamy w miarę do własnych terminów, 3maj cie się zdrowo ! miłego dnia!
 
Hej.
Miałam Was wczoraj po południu poczytać, ale miałam net w stylu "pojawiam sie i znikam" :baffled: I tak do wieczora, niestety.
Teraz tylko na szybko na sygnale zerknęłam.
Kciuki za naszą "trójcę" - no niech się doktory nie wygłupiają i dadzą dziewczynom u mamy jeszcze posiedzieć; myślę, że tam im będize lepiej niż w inkubatorze, do któego je wsadzą po rozwiązaniu
novaspace trzymaj sie dzielnie - a do domu Cię wypuścili? Może jednak mała się zlituje i przesunie i ból minie, Oby.
No i dobrze, że u ewelinkowskiej wszystko dobrze - takie wieści cieszą, choć teraz ten wątek pewnie co chwilę będzie się świecił, a potem co chwilę będziemy witać nowego maluszka ;-)


Zaraz zmykam - dziś porządek w szafie musi być ;-) Tylko sobie jeszcze karuzelkę spróbuję wylicytować. A poczytam Was, mam nadzieję, po południu. Więc do później :-) Udanego dnia.
 
Natka na porodówce ?????!!!!!!!!! czyli już koniec wyczekiwania, na pewno wszystko będzie w porządku i jeszcze dziś zobaczy swoje księżniczki :-D:-D:-D 3mam kciuki !!!!!!!!!!
 
tak natka już naszykowana do zabiegu - wyruszyła na sale operacyjną kilka minut temu!!! :D kurde mam az gęsią skórkę- zaczęło się dziewczyny........:D teraz po koli będziemy się wypakowywać!!!
 
die po momo tego, że twoja wiadomość na sygnale była oczywista, że kiedyś ten czas wypakowywania się nadejdzie to i tak jakoś ciarki mnie przeszły :-p
 
Oj aż się boję jak na mnie najdzie czas niby duzo duzo jeszcze czasu na mnie bo ja dopiero po 20 października ale różnie bywa
 
reklama
WOW Natka kciuki trzymam i czekam na wieści choć juz jest pewnie po :)))

no ja odprawialm dzieciaki rano do przedszkola a sama poszłam spać :))) ...

wlasnie konczy mi sie gotowac zupa.. umyłam brodzik ulozylam wlosy i półka w kabinie prysznicowej sie urwała :/ myslalam ze zawału dostane jak wszystko spadło :/ wrrrrr
dziś mam zebranie w przedszkolu STRASZNIE mi sie chce tam dziś jechać :p
 
Do góry