reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Anula napisze na pewno, ale ty na tej awidności co masz napisane. Mogę się od razu zapytać jutro o twój wynik jeśli chcesz.
 
reklama
deli80 najpierw Toxo IgM wyszedł mi dodatni = 1,03, powtórzyłam badanie w innym laboratorium wierząc, że się pomylili i tam wyszedł ujemny więc bardzo się ucieszyłam i uspokoiłam, ale na krótko. Powtórzyłam po prawie trzech tygodniach w tym samym laboratorium co pierwsze badanie było (po niecałych 3 tyg) i wyszło IgM 0,945 czyli niejednoznaczne. Nerwy, nerwy, nerwy... zrobiła też awidność , bo pani doktor mi zaleciła, żeby sprawdzić jak dano było zakażenie i odebrałam dziś z wynikiem 0,58 index. Dalej nie wiem czy wysoka czy niska :-(
 
Anula popytam jutro i jak tylko wrócę to ci napiszę.
U nas ktoś robił awidność, ale zabij mnie nie pamiętam kto, bo to było na początku jakoś.
 
martOocha, ale telefonem, to pewnie kiepskiej jakości wyszło?

Landrynka mnie plecy bolą już po pięciu minutach stania i zmywania naczyń


bosmanka ja dziś miałam skurcze mięśnia w ramieniu, a potem skurcz stopy. Dziwne, bo mam ten suplement diety i tam jest magnez z tego co pamiętam. Zapytam jutro ginki co ona na to.

U mnie na studiach dość lajtowo podchodzili do tych, którzy nie mogli się wyrobić z magisterką, więc pomimo, że po terminie, to płacenie mnie ominęło. Pewnie w tych wszystkich dzisiejszych systemach nie byłoby to możliwe.


Die_perle mnie też już nosi, żeby zrobić w mieszkaniu generalne porządki, ale postanowiłam się powstrzymać dopóki się w czerwcu moja lokatorka nie wyprowadzi.


Rajani wytrzymaj jeszcze trochę.


[FONT=&quot]aniula nie miałam niestety awidności[/FONT]
 
Antiope ja zrzuciłam filmik z telefonu co wam pokazywałam i jak dla mnie jakość OK

Anula podaj mi jeszcze ile ci wyszło IGg
 
Takhisis uwierz mi, że z tym śluzem to normalna sprawa - na mnie wrażenia nie robi, bo ja w ogóle od lat piętnastu nie rozstaję się z wkładką na codzień. A w ciązy jest go więcej głównie dlatego, że ma on chronić to, co najcenniejsze - przed bakteriami i innymi niepożądanymi; właśnie - Tobie wyszła przecież infekcja? To może stąd masz więcej tego śluzu - ale to dobrze, bo znaczy, że organizm broni swojego skarbu.

Rajani mam nadzieję, że masz już spokój; super, że taka fajna lekarka Ci się trafiła. A co do Twojego pana, to brak mi słów :no: A myślałam, że mój to przypadek beznadziejny, ale nie - nawet w najgorszych momentach nie okazywał się takim du... Myślisz, że on jeszcze może zmądrzeć? Ja na moim nie postawiłam kreski, kiedy robili to wszyscy wokół i teraz zbieram tego (pozytywne) plony...
Na smoka Dratewkę naślij ;-):-D

Starych dziadyg też nie lubię - wpychają się w kolejki, zawsze mają COŚ do powiedzenia (wkurzają mnie takie stare wiedźmy, co mi nie tylko do dziecka zagadują - np. w sklepie - ale jeszcze zaraz łapska pchają :wściekła/y: a ja wiem co ona tam wcześniej macała??). Oczywiście nie ogólnikuję, ale się takie egzemplarze zdarzają i tych nie lubię.

aniula pewnie się okaże, że już wcześniej przechodziłaś toxo. Będzie dobrze.

Landrynka Ty lepiej się nie przemęczaj, jak tak się kończą proste prace; ja ostatnio odkryłam, że od chodzenia w niewyprasowanych rzeczach (zanim się M nad tą rosnącą i zarazem malejącą stertą) nikt nie umiera :-D
A tak na serio, to współczuję, że musisz leżeć - no ale czego się nie robi dla naszych skarbów...

bosmanka
ja śledzone przez siebie tematy mam w zakładkach - i zawsze uaktualniam po doczytaniu/odpisaniu, więc następnym razem ląduję na "ostatnim" (moim) poście. I tylko od święta zaglądam na stronę "główną" forum, gdzie się podświetlają tematy z nowymi postami - nie ogarniam tego :-p

die ja miałam tak z porządkami na święta - powiedzmy, że nie wszystko świeciło, jak szczere złoto ;-) Szkoda, że na brokat nie wpadłam :-D
A oczka to ja też robię - a właściwie to nawet nie; zwyczajnie pozwalam sobie trochę posapać, postękać i M też pomaga przy wszystkim, jak tylko może ;-)
Ale za porządki w szafie to się akurat lepiej nie biorę - i tak nie będę miała serca pozbyć się tych wszystkich rzeczy, które kiedyś przecież będą mi pasować :eek:

koreczek olej babsztyla (albo w myślach sprzedaj jej parę sierpowych ;-)); też to kiedyś przerabiałam: robota non stop, inne co chwilę wolne na to, na tamto, a jak ja chciałam w końcu jeden wolny weekend (bo w weekendy się pracowało przez okrągły rok), to pretensje - oczywiście od tych, co co chwilę miały wolne. Dawne dzieje.



A ja pożałowałam tej dzisiejszej pizzy, choć możliwe, że winny był czosnek, który dodałam do sosu ( w pierwszej ciązy nie tolerowałam absolutnie!) - męczy mnie jeszcze do teraz. Bleeee! Dlatego tylko pryszniczek i łóżeczko....
Do jutra :-)
 
aniula ja robiłam awidność. Jak chcesz to zaraz poszukam ?

villandra no właśnie już sama nie wiem czy mam infekcje, wkurzyłam się na dzisiejszą wizytę.

Rajani przytulam mocno:) a facet...naprawdę porządnego kopa powinien dostać.

Ja po USG...jestem cholernie zawiedziona i zła, więc wybaczcie mi, że nie będę odpisywać każdej...ale przeczytałam.
 
reklama
Kochane tak w skrocie jutro popoludniu wyjde do domu. Dzis rano kialam cyto robiona z nerwow tak sie poplakalam ze szok. Lzy same mi lecialy. Jutro o 12 bede miala kolposkopie i napisalam w karcie ze zgadzam sie na badanie ale nie na pobranie wycinku. Moja doktorowa to aniol. Tak milo ze mna rozmawia z sercem. Uspokaja.
I pytalam sie czy ma opis usg powiedziala ze wszystko dostane ale pokazala i wywnioskowala ze dzidzia duza bo kosc udowa 12mm. Obwod glowki 27mm a brzusio prawie 95mm i wazy 100g :-) tez jak klade rece na brzusiu czuje jakies merdanie fajne ale nie mowie na sto procent ze to dzidzia.

Rano dostane jeszcze zastrzyk w pupe taki zeby dzidzia podczas badania byla bezpieczna.

Caly dzien sama siedze i nudze sie... A milczy i mam dosc.

Co do imienia Oliwia tak chce dac corci :-)

Serce mnie boli jak sobie wyobrażę tam Ciebie siedzącą samej.. ogromnie mocno trzymam kciuki za dobry wynik..
Jesteśmy z Tobą myślami i pisz jak tylko możesz co tam dalej u Was.
A tego Twojego partnera to w dupe bym kopnęła:wściekła/y:..dla oprzytomnienia!
Kurcze..ale mi coś się wydaje że on po prostu nie umie sobie radzić ze stresem i tak odreagowuje.. może porozmawiaj z nim na spokojnie..podpytaj o co chodzi.. w związku zawsze najważniejsza jest rozmowa..

Ściskam Cię ogromnie mocno i myśl o dzidzi że zdrowa i silna:tak:.
 
Ostatnia edycja:
Do góry