reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

reklama
Takhisis nie mam zielonego pojęcia czy od takiego kopnięcia mogło by się coś stać dzidzi, mój młody nieraz też mnie kopię staram się chronić brzuchol jak mogę no ale nieraz się nie uda a jak ochronię brzuchol to nieraz obrywam w pierś podczas zabawy.
Ja dla świętego spokoju pojechała bym na IP i skontrolowała czy wszystko z maluszkiem jest ok bo potem bym sobie nie wybaczyła że nic nie zrobiłam.

Obudziłam młodego i siedzimy przed tv, zaraz kąpiel, kaszka zabawa a później znów spać :-)
 
Takhisis- ja nie odpowiedzialam,bo nie mam pojecia. Powinnaś zapytać swojego ginka chyba. Ja nie czuję się kompetentna w takich tematach.
Tak samo kiedyś kumepla w 8 mciązy wylawa wrzątek na brzuszek i też sie mnie pytała co robić.. to są takie pytania, na które jesteśmy tutaj za cienkie.

 
Witam po 8 latach kiedy byłam na forum wrzesniówki 2005 zapisuje sie oficjalnie do października 2013
Mam na imie Iza mam juz córeczke Darie. TROCHE razem przeszłyśmy los zrobił mnie na 6 lat samotna mamą. Ale los dał nam szczescie i mamy od 2 lat szczesliwą rodzinę.
 
To nie przymus:) Wiem, że ciężko jest prorokować, ale chciałam poznać Waszą opinie, żeby panikary z siebie nie robić.

Zjadłam na obiad pierogi ze smażoną cebulką i to było najgorsze co mogę zrobić. Czuję się tak okropnie, że ani leżeć, ani siedzieć...ciągle mi niedobrze.

Wiedziałyście, że niedobór potasu może powodować podwyższenie ciśnienia? Ja nie, ale już jestem bogatsza o tą wiedzę. Byłam u internistki po skierowania na badania i okazało się, że znowu górne ciśnienie mam 140. Z badań miesiąc temu wynikało,że mam bardzo niski potas, a prawdopodobnie po miesięcznych wymiotach wypłukałam go jeszcze bardziej i dlatego wzrost ciśnienia. Podobno potas bardzo się wypłukuje przy wymiotach czy biegunkach. Może przyda się Wam w przyszłości taka informacja.

La Mari
ja mam pakiet w Luxmedzie i bardzo mnie zainteresowało to co napisałaś. Muszę mieć kartę ciążową założoną przez lekarza Luxmedu, tak? Tego akurat nie mam, ale da się zrobić. Wtedy jak prywatny ginekolog wypisze mi skierowanie np. na morfologię to mogę iść z nim bezpośrednio na badania pomijając internistę Luxmedu?

Koreczek, witaj. Napisz coś więcej, który to tydzień?
 
reklama
Do góry