reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

reklama
Jak ja lubie cebulke tak teraz jej nie moge, mdli mnie na sama mysl.

Na basen chodzilam w ciazy, chodzilam z 3-miesiecznym T i nadal chodze. Nigdy niczego nie zlapalam. Ale to w Belgii nie w PL. Choc mysle ze nie ma reguly, zasady sa chyba wszedzie takie same?
 
Troche poprasowane ale nie do końca... ahhh kiedy ja te tygodniowe sterty wyprasuje.

Mat przyjechał ze szkoły. Nawet mi sie nie chce obiadu robić. Mam wszechogarniającego lenia.
Moze szybko jakiegos kuraka do piekarnika wrzuce. a moj P dorobi ziemniaki jak wróci z przejażdzki. Dziś przepala naprawiony silnik w autku:p

Na basen tutaj sie nie wybieramy. Jak pomyślę że moge załapać jakiegoś parcha.... ogólnie wszystko ty strasznie brudne.. raz tylko poszliśmy. Jak zobaczyłam te brudne paznokcie u anglików (ałłłłć aż boli w środku jak o tym myślę.) to zaraz wyszliśmy.
W Pl czesto chodziliśmy z młodym nawet z z 3 razy w tygodniu. od 5 miesiaca życia.
Mały bardzo lubi wode.

Moze znajde jakis inny basen. nie wiem. Pomysle.

Co do listy tel to nawet dobry pomysł. Ale nie chetnie podawałabym go na forum. Niektóre dane trzeba chronić.

Moze na pw...
podac niewielkiej ilosci osob...nie wiem. nie mam dzis mądrych pomysłów na rozwiazywanie logiczne problemów:p to chyba przez te hormony:p
 
żabcia do zamkniętego trzeba dostać zaproszenie.

Dżaga, czy to nie Ty wysyłałaś zaproszenia?


[FONT=&quot]Landrynka ja też nie chcę podawać swojego numeru wszem i wobec, dlatego zaproponowałam zamknięty.[/FONT]
 
a ja dziś sobie zrobiłam:
Łososia z czosnkiem- na patelni, do tego fasolka szparagowa z masełkiem i odrobiną czosnku i do zagryzki ogórki kiszone! HA!:-) PYCHA!
 
Dziewczyny, ale macie zachcianki:-)
Jeżeli chodzi o basen to na tym na, który ja jeżdżę jeszcze nigdy nic nie złapałam. Ale w mojej sytuacji mimo wszystko wolę nie ryzykować żadnej infekcji. Zresztą ja na wszystko mam zakaz :baffled:
 
reklama
ja przed ciąża często infekcje łapałam..więc od basenów z dala.. z resztą na razie muszę zapomnieć o jakiejkolwiek aktywności.. a jeszcze w pażdzierniku szykowałam się na półmaraton ( po raz pierwszy w życiu.. no ale przerwałam w grudniu przed Swiętami no i tak wyszło:-p)
 
Do góry