reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

die perle moja też ma smycz. Czasem z nią wyjdę na trawnik na smyczy to poje sobie trawki. Raz miałam akcję na PKP w Poznaniu, że była w transporterze, transporter się popsuł a akurat ten jeden raz nie miała smyczy i puszorka na sobie dodatkowo i goniłam ją po całym dworcu. Rzuciłam walizkę, torebkę z pieniędzmi i tylko kot się liczył. Zawału bym dostała. Więc teraz jak jeździmy to tylko smycz + transporter.
 
reklama
Pannacota doskonale rozumiem tez bym tak zrobila- to moje drugie dziecko- uwielbiam i nic nie poradze..kocia mama ze mnie i juz:)

my zawsze tez z transporterem jezdzimy ale i smyczke mamy- zeby mogla sobie wyjsc na kolankach polezec, ale teraz nie jedziemy autem naszym, tylko samochodem mojego taty- wiec jeden pasazer wiecej bedzie- no to sie juz transporter nie zmiesci na tylnym siedzeniu...my to w ogole zawsze jak cygany jezdzimy- z tylu transporter i Młoda, pol bagaznika zajmuje kuweta- jakby sie Królowej zachcialo siku:p no ale troche mamy do Polski wiec jak jedziemy to to wielka wyprawa dla nas:)
 
Wrocilam do domku.
Jestem szczesliwa, widzialam moja niunie ma 2,1 cm :)
Za 3 tyg usg genetyczne wiec i wtedy dowiem sie na 99% plec bo doktorowa ktora bedzie je robila jest super specjalistka i najlepszym lekarzem, nastepna wizyta za miesiac.
<3
 
gratulacje Rajani :) Jak tak czytam dobre wiadomosci od Was to az sie sama spokojniejsza robie:) Gdybysmy pily tobysmy mialy co oblewac ;););)
 
Kurczę Rajani super, że poznasz płeć tak wcześnie :-)! GRATULACJE!!!
Tak z ciekawości ile kosztuje takie badanie? Wiem, że jest bezpłatne powyżej 35rż i u kobiet u których wystąpiły jakieś wady wcześniej. Ciekawe jak u innych.
 
Ostatnia edycja:
Rajani gratulacje :-)
Jak te nasze dzieciaczki szybko rosną.

Ja mam wizytę za 6 dni i już się doczekać nie mogę. Jeszcze te badanie mnie męczy, ale dzwonią zawsze jak coś jest nie tak. Teraz też dzwonili i tylko o glukozie mówili, ze niska, ale że w ciąży może tak być i mam się zjawić na kolejnej wizycie i się nie martwić. Staram się nie panikować ale....
 
reklama
ciaza-9-tydzien.jpg Dziewczyny ja będę miała usg dopiero ok 11-12 tygodnia,więc puki co napalam się tym,że mój maluszek jest już taki duży :tak:
 
Do góry