reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Witam słonecznie :-)

U mnie trzy sierściuchy dachowe - ja po toxo, zdecydowanie (mimo iż kuwety nie ma, bo koty wychodzące na dwór - a raczej przychodzące od święta do domu). U nas jest problem z robalami - tzn. sierściuchy nie do odrobaczenia, chyba, że dawałabym im środki na robale co miesiąc, a nie co trzy (dawka druga oczywiście po dwóch tygodniach); po odrobaczeniu jest spokój na max miesiąc. No ale tak już jest, jak ma się kotkę terminatora, która nie przepuści niczemu, co się porusza: mysz, wróbel, sikorka, jaszczurka, nawet węża potrafiła raz wariatka zaatakować :szok:
 
reklama
witam :) u mnie dzisiaj znowu ładnie świeci słonko więc się wybiorę na spacer a, że mój mąż zostawił telefon w domu to mu podrzucę (czeka mnie przez to spacer 3 km), po drodze odbiore wyniki i już będzie wiadomo jak to jest z tą cytomegalią. Ja wczoraj pomieszałam tak, że mi potem niedobrze było. Zjadłam czekolade, paluszki słone, loda czekoladowego i na wieczór tortille meksykańską :-D ale zauważyłam, że lody czekoladowe mi nie podchodzą i dzisiaj kupię inne :)
vilandra moja sąsiadka też ma duże piersi a dość płaskie sutki i karmi właśnie małego przez nakładki sylikonowe chyba avent i mały bez problemu je :) także pewnie też będę próbować. Moja mama mówi żeby naciągać trochę sutki żeby właśnie były bardziej wystające ale nie wiem czy to faktycznie coś da...
 
hej kobietki !!
Nie nadążam - brak czasu ...wybaczcie, ale nie dam rady odpowiedź :(( może jak znajdę chwilkę to poczytam co u Was. Jestem serce i myslami z Wami buziaki :***
 
Dzień dobry dziewczynki!

lussia gratuluję dorodnego malucha :-)

Miałam dziś iść na badania, ale zaspałam. To znaczy obudziłam się na budzik, ale nie byłam się w stanie zmusić do zwleczenia z łóżka... Może jutro się uda
 
Cześć,

przepraszam nie mam sił Was nadrobić, jestem niewyspana, ciagle mi nie dobrze i non stop wymiotuje :( ehh ale takie uroki ciąży ;/
 
Dzień dobry :-)

Czytałam na temat zamkniętego. Nie wiem czy już otworzony, ale łatwo się go otwiera - jak chcecie mogę otworzyć, a potem wysyła się zaproszenia.

Czytałam przed chwilą forum, ale dostałam zaćmienia i nie wiem co czytałam.
Chyba się nie wyspałam. Mała mi się budziła. Do tego znów o 5 byłam mega głodna i od rana na nogach.

No nic jak naładuje bateryjki to po odpisuje :-)
Miłego dnia



Widzę, ze zamknięty już jest :-)


Miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Luusia super wieści!
die_perle jakbyś mi z ust wyjęła wypowiedź o karmieniu piersią- miałam to samo napisać no ale zrobiłaś to za mnie; też nie cierpiałam tego patosu i przymusu.
Teraz mam znów pozytywne nastawienie do karmienia piersią i mam nadzieją, że jakaś nadgorliwa położna go znów nie zepsuje.
Ale pogoda!!!!!!!!!!!!!!!
 
Wpadam szybko się przywitać, bo robota czeka.

Grupa zamknięta już istnieje. Opiekuje się nią Dżaga. Osoby, które nie otrzymały jeszcze zaproszenia musiałyby się o nie u niej upomnieć.

Wpadnę później podczytać więcej, Miłego dzionka:tak:
 
Ostatnia edycja:
Luusia gratulacje:) strasznie sie ciesze:) zabralas swojego meza na USG? Pokazesz nam zdjecie?
ja zmykam do pracy dzis wczesniej, normalnie chodze na 4 ta- i nie wiem jak przezyje bo ledwo na oczka widze.
milego dnia wszystkim zycze:) i super pogody!
 
reklama
Dzien dobry !
Sloneczko swieci, ja zabralam sie za sprzatanie i za nie cale 2 godzinki wychodze, strasznie sie denerwuje i jakos boje ale musi byc dobrze. I wierze ze juz za moment zobacze moje malenstwo !:)
 
Do góry