reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Dzień dobry :)

Mam pytanko :) Czy Waszym Maluchom zmienił się może już kolor oczu???

Czytałam, że jak się ma zmienić, to do 6 miesiąca jest czas...jestem bardzo ciekawa jaki Krzyś będzie miał kolor...ja mam niebieskie a Mąż brązowe...zobaczymy :D
 
reklama
szatsa genetycznie jest to mozliwe :) chociaz szansa byla niewielka (25%). w druga strone byloby niemozliwe (tzn. rodzice niebieskie, dziecko brazowe).


Zu ma wciaz niebieskie, jak ja.
 
Tulipania - Dawid ma dalej niebieski, tylko coraz jaśniejszy odcień.

Carla - pisałaś jakiś czas temu o mleku hipp w lidlu za 36,99, ja dziś kupiłam w rossmannie za 35,99 i to cena bez promocji :) spróbuję go zamiast bebiko, bo te krostki na buzi Dawidowi nawracają i pediatra mówiła że może trzeba będzie zmienić mleczko. A z tym bebiko cyrki, znaleźć go nie można i cenowo wychodzi jak nan czy hipp to nie będę się go kurczowo trzymać :) Zobaczę jak buźka po hippie będzie wyglądać. A próbowała któraś z was mleka gerber?
 
Kuba ma niebieskie, a żeby było śmiesznie, w dowodzie ma wpisane piwne. W życiu bym nie powiedziała, że będzie miał niebieskie oczy. Oboje z mężem mamy piwne i brązowe oczy. Starszy syn ma wręcz czarne...
 
Moj mlody ma oczka brazowe od jakiegos czasu a jak sie urodzil mial szare. Max lubi sie ubierac nawet z czapka nie ma problemow. Generalnie ki edy mowie mu ze idziemy na spacer i biore jego szmatki to on sie cieszy, chyba czai o co chodzi. Tak naprawde to jesli chodzi o spacery to mam z nim dobrze, bardzo lubi byc na powietrzu. Oliwier moj starszy syn nienawidzil byc w wozku co za tym idzie oczywiscie spacery z nim to horror byl. zaczynalo sie juz w domu od ubierania....katastrofa.To byl ciezki czas. Ale na szczescie Max mi teraz to wynagradza.
Patrze na to swoje dziecie i az mi zal ze to juz ostatni moj maluszek....a wy planujecie jeszcze potomstwo? Pytam te mamy ktore maja juz conajmniej dwojke bo mamuski co maja rodzyneki to pewnie tak.
Dziewczyny mozecie polecic mi jakis fajny osrodek wypoczynkowy ale nie nad morzem wolalabym jeziorko....bylycie gdzies? Spadam bo Max sie mamy domaga:-)
 
Az trudno uwierzyc ale znalazlam dzisiaj u mojego syna pierwszego zeba. Gorna dwojka. Myslalam ze to plesniawka ale bardziej doswiadczona szwagierka powiedziala ze to napewno zab. Jestem w szoku, ze tak szybko. W zeszlym tygodniu skonczyl 3 miesiace. Czyli znalazlam wytlumaczenie na nasze kiepskie nocki. Nie dosc ze kolki to zabkowanie :)
 
reklama
Witam po sporej nieobecności :)

my też raczej już zamykamy produkcję :p choć moze sie nam odmieni za ok 5 lat ale watpie :)

my po pierwszych szczepieniach.. na razie wzw i pneumokoki... panie chca szczepić Oliwke za 2tyg juz nastepnymi szczepieniami 5w1 ale ja chce 5tyg odczekać... za wszelką cene chcą zrobić wszystko w planie co mnie strasznie drażni....

Oliwka sie juz przekreciła z brzucha na plecy a wczoraj prawie jej wyszło z boczku na brzuszek ale reka jej przeszkadzała :) czesto domaga sie lezenia na brzuchu a tak strasznie jej to nie pasowało :)

Pani doktor tez juz wypatrzyła ze zeby sie zblizaja wiec pewnie za jakiś czas poczuje na sobie:p wazymy 5650 wiec elegancko przybrała na wadze pomimo duzego ulewania i sporej ilosci kupek w dzien :p

co do oczu ja mam niebieskie a maz niebiesko szare... tylko ja dookoła zrenic mam obwódke zółtą i tak samo ma moja starsza od urodzenia - generalnie ma raz niebieskie a raz szare zalezy od słońca :p młodsza nie ma takich obwódek żóltych i narazie ma niebieskie :)
 
Do góry