reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Cześć ...
Witam nowe mamusie i życzę powodzenia !!! :))

ja się w pracy jeszcze nie chwale - bo nie mam komu .... czekam na czwartkową wizyte i usg pewnie powiem szefowi na początku marca.

u mnie nadal mdłości, rano jestem mega głodna !!

na przeziębienie to najlepiej jakieś domowe sposoby .. mleko z miodem czy czosnkiem, herbata z cytryna i imbirem na wygrzanie :) można podpytać w aptece o coś na wzmocnienie organizmu dla kobiety w ciąży ..
 
reklama
Witam nowe mamusie:)
Kochane macie jakies dobre sposoby na przeziębienie? No mnie coś zaczyna łapać i nie chciałabym przeziebic sie do konca:/

No ja właśnie dziś nie poszłam do pracy i siedzę w domu bo mnie coś "rozbiera" ale walczę :-)

Popijam herbatkę zaparzoną ze świeżego imbiru, z cytryną i dużą ilością miodu - pomaga na mdłości i jest dobra na przeziębienie.

Herbata Imbirowa - herbata z imbirem

Dużo zdrówka nnatalie!!!
 
Hej witam nowe mamusie :)
dziewczyny moja mała nie chce juz spac w dzień nie mam czasu na nic :( ja na razie powiedziałam tylko bliskiej rodzinie i kilku znajomym, muszę wstrzymać sie do końca miesiąca bo dopiero wtedy podpisze umowę w pracy, a gdyby sie teraz dowiedzieli to pewnie by mi nie dali umowy na stałe, wiem ze to nie fair ale bardziej mi zależy na moim szczęściu niż na firmie.
MA jak u was z przybieraniem na wadze? Ja straciłam ponad dwa kg.
 
Gucha współczuje z tym krwawieniem .... ja pewnie bym panikowała :p

co do wagi u mnie stoi w miejscu choć sporo jem ale tak jak pisalam wczesniej najwięcej owoców :)
 
Czesc dziewczyny:-)
moze i ja sie dolacze wkoncu.nie chcialam i sie wachalam bo jeszcze u lekarza nie bylam,w czwartek mam pierwsza wizyte i wtedy tak naprawde zaczne w to wiezyc chyba:tak:,i w czwartek dopiero zrobie sobie suwaczek.
Troche o mnie:
Skoncze pojutrze 29 lat,mieszkam w niemczech,i to moja pierwsza ciaza.Staramy sie juz prawie 3 lata o dzidzie,wiec same rozumiecie czemu nie dowiezam,poki nie zobacze na ekranie dzidzi:-Dz moich wyliczen jestem w 6 tc.troche ta ciaza mi sprawy zawodowe püokomplikowala,ale tak to juz jest,i to jest najwieksze szczescie jakie mnie spotkac w zyciu moglo:-)no to chyba tyle o mnie.AAA zapomnialam w ciaze zaszlam w cyklu z CLO i estradiolem,i na monitoringu byly 4 pechole dominujace,takze troszeczke sie tego usg boje,ile tam wyjdzie.mam nadzieje ze jedno ale zdrowiutkie:tak:
 
Witam nowe mamusie:)
Kochane macie jakies dobre sposoby na przeziębienie? No mnie coś zaczyna łapać i nie chciałabym przeziebic sie do konca:/

A jeśli z apteki to syrop *spam*- maliny, czosnek i coś tam jeszcze.

A ja mam dziś wolne! Bardzo rzadko mi się to zdarza więc kompletnie nie wiem co ze sobą zrobić! Na razie nie robię nic poza wielokrotnym, wręcz natrętnym oglądaniem filmiku z wczorajszego USG!
Gucha nie ma nic nieuczciwego w tym, że nie mówisz o ciąży do podpisania umowy bo Ty w ten sposób próbujesz się uchronić przed ewentualną nieuczciwością pracodawcy.
 
hej kobietki
Czekamy na relacje z dzisiejszych wizyt :)
Trzymam kciuki za wszystkie !
Oczywiście witam nowe Październikowe mamy
Gucha no w końcu Cie choć troszkę uspokoili !! ciesze się !!
 
bellabella - gratulacje, ja też jestem po CLO (1 cykl) i po zastrzyku z Choragonu, i również miałam na usg 4 pęcherze, po dwa na każdym jajniku i troszkę obawiałam się, że będą bliźniaki ale doktor mi mówiła że bliźniaki trafiają się przy długiej stymulacji CLO i dużych dawkach. wszystkiego dobrego i daj znać co tam ujrzysz na ekraniku :-)

Gucha
- to co robisz w związku z pracą nie jest niefair! z tego co wiem to przed upływem chyba 3 miesiąca ciąży musisz poinformować pracodawcę że jesteś w ciąży, więc spokojnie, podpisuj umowę, i pamiętaj że jest jak jest, o własny tyłek trzeba się martwić i nie patrzeć na to co mówią inni, a kasa co Ci wpłynie na konto to wpłynie i się zawsze przyda :) dobrze że już wszystko wiadomo co sie w Twoim brzuchu dzieje, będzie dobrze :)

Natalie - dbaj o siebie, wskakuj pod kocyk, herbatka z sokiem malinowym na wygrzanie!
 
HA! Kamea zupełnie nie pomyślałam, że Ty też tu :-D No ładnie się zaczyna - od zaćmy umysłowej :-D
Wieczorem postaram się poczytać chociaż kilka stron wstecz, żeby się trochę wdrożyć ;-)
 
reklama
Do góry