reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Czesc dziewczyny gratulacja dla was wszystkich.Bardzo bym chciala do was dolaczyc,ale niestety nie wiem czy jestem w ciazy czy nie ,chociaz bardzo bym chciala.Zaczne moze od poczatku 7 lutego mialam inseminacje byly 2 pecherzyki ,9 lutego bylam na USG ktore potwierdzilo pekniecie 1 pecherzyka na 100 % a drugi byl taki nie pewny czy pekl czy nie,od 9 lutego biore duphaston i mam go brac az dostene miesiaczke albo az do potwierdzenia ciazy.Dzisiaj jest 19 dzien od inseminacji a ja nadal nie mam miesiaczki w sobote robilam test ale wyszedl negatywny nie wiem co o tym myslec boje sie robic kolejny test ze znowu wyjdzie negatywny.Co o tym myslicie ,czy miesiaczka mozee sie az tak opoznic przy stwierdzonej owulacji?
 
reklama
Witam wszystkie nowe Mamusie :) i trzymam kciuki za fasolki :))

Gucha86 dobrze, że Cię uspokoili i że z ciążą wszystko w porządku, dbaj o siebie! :) a o pracę się nie martw, takie czasy niestety a musisz myśleć też o dziecku :)

My powiedzieliśmy rodzinie i najbliższym znajomym, chcieliśmy, żeby cieszyli się razem z nami, zresztą chyba bym nie wytrzymała, żeby nie powiedzieć ;)) Pewnie gdybyśmy mieli jakieś doświadczenia z poronieniem to pewnie czekali byśmy dłużej.
 
Witajcie.
Bylam dzis u lekarza i dostalam tylko komplet badan do wykonania i wizyte nastepna za tydzien z wynikami. Bez zadnego usg ani nic, ale tydzien temu widzialam swoja fasolke z bijacym serduszkiem wiec mam nadzieje ze nadal bije mocno i sie rozwija !:) juz bym chciala znow je ujrzec ojej.

Jutro z rana lece na badania a teraz gotuje rosołek...
 
cześć dziewczyny :) ja dzisiaj z rana byłam na badaniach, mocz, toksoplazmowa, cytomegalia, różyczka, kiła i coś tam jeszcze :) efekt: 97 zł w portfelu mniej. Ale to i tak dobrze bo liczyłam, że wyjdzie jakieś 120-130. I po tej historii, którą opisywała jedna z nas w laboratorium bardzo przyglądałam się pani pobierającej krew. I co zauważyłam, że w rękawiczkach jednorazowych trzymała kubek z herbatą a później słuchawkę telefonu... jakoś głupio mi się było odezwać bo mnie w tym ośrodku zdrowia znają i było dużo ludzi ale... sama nie wiem co o tym myśleć... eh ta nasza służba zdrowia
 
hej ja dzis musialam jechac do przychodni swojej bo zaczalam lekko krwawic- minimalnie- ale krew to krew...wlasnie wrocilismy...
ech dziewczyny masakra- nigdy nieprzypuszczalam ze ja sie tak bede bac:( na badaniu wyszlo w zasadzie wszystko dobrze Groszek jest i serducho widzialam juz dosyc dobrze, krwawienie jest z macicy- ale w duzej odleglosci od Groszka wiec teoretycznie mu niezagraza zwlaszcza ze jest niewielkie...ale co najdziniejsze lekarka na usg dopatrzyla sie drugiego pecherzyka...mniejszego- i prawdopodbnie pustego- ale nie byla w stanie na 100% stwierdzic czy jest to pęcherzyk czy tez nie...jesli tak i jest pusty krwawienie moze byc spowodowane wlansie tym....ale i ewentualnoscia konfliktu serologicznego- dostalamzatem zastrzyk w dupe z antycialami rh i w poniedzialek do kontroli czyli 4.03, a mialam dopiero 8 isc.
dostalam tez magnez mam lykac 2 tabletki 2 razy dziennie...juz nie wiem co mam myslec czy jest dobrze czy zle czy co :( do doopy;/ lekarka kazala na siebie uwazac i sie nieprzemeczac...

Gucha- ciesze sie ze u Ciebie jest w porzadku!!! i ze sie porzadnie Toba zajeli odpoczywaj duzo i uwazaj na siebie i Fasolke!

Witam nowe MAMUSIE i gratuluje :)

Paola
- gratki z uwagi na piękne <3 :)

Dona- ja bym poszla na bete hcg chyba...byc moze masz male stezenie hormonu w moczu- ale we krwi powinno byc wiecej. Okres sie moze spozniac - ale jesli to ciąza lepiej ja szybko potwierdzic i zglosisc sie do lekarza:) Doskonale rozumiem Twoj strach przed zrobieniem testu- mialam to samo i tez przedluzalam w czasie jego zrobie - czlowiek sie boi wyniku...i to chyba nawet kazdego...ale zrob go! juz czas. trzymam kciuki!
 
dziendobry;]
ja rano bylam na badaniach:]
teraz juz leze z malym w łozku mam malurka nadzieje ze usnie w co watpie;] ale jestesmyu po obiadku wiec brzuszek ma pelny;]

ja rowniez witam nowe mamusie:]

u mnie nadal zadnych objawow typowych;] chpc wczoraj mialam kipeska noc budzi mnie bol btzucha...ale teraz jest ok

aha i pytanie do tych doswiadczonych forumowiczek....czemu nie widac zdjecia pod moim ncikiem choc go wstawilam??? i gdzie tu sie wkleja suwaczki bo tego forum nieogarniam
 
Ostatnia edycja:
Witam nowe mamusie :)
Die perle
to chyba normalne, że każda z nas boi się widoku krwi. Cieszę się, że okazało się wszystko ok. Mnie czasem złapie silny ból brzucha to zaraz po tym bólu lecę do łazienki patrzeć czy krew mi nie leci...
Gucha ja również cieszę się, że wszystko ok :) odpoczywaj dużo!!!!
Nula ja mam tokso, tarczyce, poziom glukozy i coś tam jeszcze i niby mam zniżkę 15% na badania, ale liczę, że pewnie ze 150zł będzie. Trudno :) koszty nam się dopiero zaczynają hehe :) Rozumiem Twoją sytuację, bo mam identyczną- mnie wywalili też miesiąc przed zapłodnieniem, wypowiedzenie mijało mi 5 stycznia. Damy radę :)
Ja dzisiaj rano chcąc zapobiec mdłościom (jak zjem to mnie nie mdli) zjadłam płatki kukurydziane z mlekiem o 7:30 i dopiero przed chwilą zrobiłam sobie kawę i zjadłam pączka małego, obiadu pewnie nie ruszę... Nie mam pomysłu na szybki obiad, pewnie zrobię naleśniki...
 
reklama
Dzieki die_perle za slowa otuchy,strasznie sie boje bo bardzo bym chciala aby wynik byl pozytywny.Nie wiem czy to normalne bo jeszcze nigdy tego nie zauwazylam ale mam okropnie duzo sluzu takiego zadkiego jak woda non stop mokro i na dodatek dzisiaj zauwazylam,troche tego sluzu gestszego w takim dziwnym kolorze ,takim przypominajacym kolor brazowy.Trzymam za ciebie kciuki i za ten drugi pecherzyk.
 
Do góry