reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

kasiadz - a czym myjecie Tosi buzię? Filip ma uczulenie na chusteczki nawilżane (ale tylko mu to uczulenie na buzi wychodzi) i na serię Johnsons (też uczulenie wychodzi tylko na buzi).

Ewuś - cieszę się, że Emilka wyszła z uczulenia :)
 
reklama
na samym początku do pielęgnacji używaliśmy emolium a jak sie skończyło to przeszliśmy na nivea. Z tym że te plamki to ma prawie od samego początku tylko początkowo to pojawiały się i znikały i były malutkie, a teraz ma od dłuższego czasu dwie większe i o bardziej intensywnym kolorze. Lekarka która jest alergologiem powiedziała że też skłaniała by się ku azs.
 
ale chyba z AZS się wychodzi po jakimś czasie, prawda? Czy to trzeba ciągle zapobiegać? Dobrze, że nas to dziadostwo ominęło.

Kasiu jak się czujesz? Już niedługo chyba trzeci trymestr? Antosia się uspokoiła ze spaniem?
 
z azs nie zawsze się wychodzi, ale u tak małych dzieci często się cofa. Jedyne co się na to stosuje to emolienty.

Jeśli chodzi o spanie Antosi to różnie z tym bywa, ostatnio płacze po kilka razy w nocy przez sen, ale się nie budzi więc nawet do niej nie idziemy jak zapłacze, no chyba że płacz jest dłuższy:)

A ja jak się czuje? hm tak jak w 3 trymestrze:cool2:, ty mnie boli, tu kuje, tu ciągnie, a to skurcz, a to brzuch, a to kręgosłup, krocze......... po prostu jest coraz ciężej, ale poza tymi objawami które są normalne to jest ok:). We wtorek idę na wizytę i chcę poprosić już o zwolnienie, mam nadzieje że dostanę bo w robocie już mi się nie chce siedzie tym bardziej że po porodzie mnie zwalniają:shocked2:
 
Witam się i ja wieczorową porą.
Ja mam dziś totalny brak mocy i tak mnie trzyma już parę dni, nie wiem czy to przesilenie czy co? Bolą mnie mięśnie i nic poza tym . Nic mi się nie chcę, sprzątać, gotować nic po prostu nic masakra jakaś. Wchodzę tu i tylko Was czytam bo nie chce mi się nawet pisać. Młody mnie wykańcza bo nocki są okropne, czekam na m bo już jestem zmęczona :-( Tak tylko chciałam się wyżalić :-(
 
kasiądz a może to alergia na coś a nie azs?poza tym często jest tak,że Azs występuje na podłożu alergicznym. Filip ma Azs,ale on od początku miał problemy ze skórą, jak był mały to chwilami jego twarz przypominała jedną wielką,czerwoną plamę,smarowaliśmy mu buzię maściami sterydowymi i pomagało. Ale u niego głównym problemem była alergia.

A my jesteśmy po szczepieniu, Zosia oczywiście za mało waży bo tylko 7900,czyi nie potroiła swojej wagi i dostaliśmy skierowanie na badania.
Zobaczymy czy anemia nie wróciła. Poza tym jest wszystko ok.

Justyś współczuje Ci,ja jak siedzę w domu cały dzień z dziećmi to mam dość,ale wieczorem wraca mąż,a Ty ciągle sama:-(
 
justyś
ja ogólnie też sama bo mężu pracuje na 2 etaty i przychodzi tlyko zjeśc i spać, ale przynajmniej nie musze za nim tęsknić jak Ty za swoim. Za to ja widzę tego dobre strony- nie ma go w domu, nie musze po nim sprzatać:p nie kręci mi się, a jak coś robie z Emilką to po swojemu i nie poucza mnie ( a tak to mu sie zdarza ) :)

z tym potrojeniem wagi- dobre że chociaż porządne badania zrobą, nie ma sie co łamać.

ja też mam niezły meksyk z Emilią, bo w nocy sypia, ale budzi sie nieraz z krzykiem i musze ją poprzytulac. Za to ma zapalenie strun głosowych i przeziębienie, chrypi i smarka. Do tego na maxa idą jej czwóki- tak mi dzisiaj lekarz powiedział i ciągle chce na rączki i płacze, bywa, że wpada w histerie że nie mogę jej za nic uspokoić. Akurat dzisiaj jak wpadła w taki szał to mąż był więc ją uspokoił ale bez n iego to ona by mi tak krzyczała chyba z 1,5 h. Nie wiem skąd ostatnmio u niej takie napady histerii...
 
Nabawe ja też lubię jak mąż cały dzień poza domem, z tych samych powodów co Ty,w domu porządek,nikt nie marudzi,nie brudzi i się nie czepia:-D ale chwilami mam dość, i najchętniej urwałabym się gdzieś z domu bez dzieci,żeby chociaż na chwilę odpocząć. I nie wiem czy Cię to pocieszy ale moja Zosia ost tak samo się zachowuje, i myślę,że to chyba przez zęby,po prostu musimy przez to przejść niestety

A ja dziś umieram,dopadło mnie jakieś przeziębienie i cały dzień dziś w łóżku, nienawidzę się tak czuć,głowa mi pęka z nosa się leje wrrrr:wściekła/y:
 
kasiadz a czemu Cie zwalniacja? to nie wiem na co Ty czekasz, ja to bym juz dawno siedziala na l4.

eveline to zdrowia dla Ciebie

NabAve mam nadzieje ze szybko u was przejdzie. moze to faktycznie przez zeby??

Justys oby dolek i niemoc szybko przeszly... mam nadzieje ze maz pomaga ile moze
 
reklama
umowę miałam do końca października a że jestem w ciąży to z automatu została przedłużona do dnia porodu z tym że liczyłam na to że zostanie przedłużona do roku 2014 bo projekt w którym pracuję właśnie na taki okres został przedłużony i pracownicy z innych miast polski maja przedłużone umowy:baffled:

Nasza antośka też ma napady histerii, szczególnie jak jej czegoś nie chcę dać:baffled: nie wiem czy to minie i jak ją tego oduczyć, mówie że nie wolno, że nie ładnie, jak mnie bije to że boli, cz\asami nawet ugryzie jak jej coś nie pasuje, nie wiem jak do niej dotrzeć i jak tłumaczyć żeby tak nie robiła
 
Do góry