reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
herbata
Emi też tylko 2 razy je- wieczorem i rano, wiecej nie wcisne choćby nie wiem co. Ale moj zapas puszek zuzyje i przejde na zwykła kaszke manne. Moja lekarka odeszła, a żaden inny lekarz juz mi nutra nie przepisze, wiec jak juz mam przejść na inne to od razu na karton.

asik
ojjj to zapraszam na kawę + plotki:)
 
niani byłam pewna, ale po tym płaczu w nocy zaczęłam się zastanawiać
ja mam termin na 15.02:)
mleko to młoda pije tylko na noc, a w dzień staram się aby miała jeszcze jakiś posiłek mleczny (budyń, płatki, makaron z mlekiem, naleśniki, jogurt, kefir)
a teraz przymierzam się do przejścia na normalne mleko z kaszą manną na noc, tylko kupię jej tran żeby miała jakieś źródło witamin :p

ale u was już dużo tych zębów:szok:
 
Ewa - dziękuję :) tylko teraz trzeba odliczać do wiosny :D

Z tego co się dowiedziałam, to po roku trzeba iść do alergologa i on daje już zalecenie do mleka typu nutra, pepti czy sojowe. Tylko do roku może pediatra od tak przepisać.

My narazie wprowadzamy Hipp3 i idzie nam całkiem dobrze :) Widziałam w rossmanie z Nestle w kartoniku dla dzieci powyżej 1roku, ciekawe na ile to naciągane jest... a cena coś koło 3zł.
Nam kazali powolutku wprowadzać po trochę tego modyfikowanego np. 2:1 później 1:1 i na końcu samo zwykłe. Ponoć dla alergików tak się powinno robić żeby zbyt dużą dawkę na raz nie dostali, bo się mogą uczulić. Może próbuj już małej powoli dolewać zwykłego? (ja bym zaczęła jednak od jakieś mieszanki) żebyś na ostatnią chwilę nie została bez mleka gdyby ją uczuliło zwykle.

Miłka - pocieszę Cię - u nas zębów nadal brak :D Nawet dziąsła nie są napuchnięte...
 
asik
ja sądzę, że Emilka już nie ma alergii od dawna, a dostaje przecież danonki, jogurty, zupy zabielam śmietaną itp i od paru tygodniu już nie ulewa wcale. Więc sądzę, że po długim weekendzie spróbuje po parę łyżek zwykłej kaszki manny a potem więcej i zobaczymy. nie będę kombinować z alergologiem bo i tak nie dostane zaświadcznenia skoro Emilka nie ma żadnych wskazań do tego.

kasiadz
Ale fajnie by było mieć Franka i Antosię:)
 
reklama
oj widać że dzisiaj święto bo tu pustki się zrobiły.

Jeśli chodzi o alergie to u Tosi podejrzewamy AZS bo ma takie czerwone plamy na buźce, więc czekam na wypłatę i przechodzimy na emolium;-)
 
Do góry