reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

u nas jest z butli i sok i mleko, z kubka to roznie bywa...
ta jakos mi sie zaciazylo ;-) wiedzialam ze jestem w ciazy od konca sierpnia, ale myslalam ze to 5/6 tydzien gora, a tu sie okazalo ze 13... teraz jest juz 20. nawet nie wiem kiedy to zlecialo...
 
reklama
Ale dawno mnie tu nie było :) Mam z Marcelinką urwanie głowy zrobiła się takim draniem że to szok.. :shocked2: Herbatka gratulacje :) Też czasami myśle o drugim ale na dzień dzisiejszy odłoże tę myśl , musze najpierw okrzesać jedno :-D
 
u nas jest picie mleczka z niekapka ale takiego bez zaworu a więc jak się przechyli to się z niego leje, a wode pijemy z niekapka, czasami też z kubeczka ze słomkom, z normalnego kubeczka nie uczyłam jeszcze, z 360 też nie próbowałam:)

herbatka, jeszcze raz gratuluje, to na kiedy termin? chyba marzec?
 
heyaaaah

Ale się przeziębieniowo zrobiło...
ja w sumie oprócz jagmar w P-niu, to też koleżanek nie mam, ale jagmar mi rekompensuje ich brak na osiedlu:)

herbatka- gratulejszyn jeszcze raz:)

justyś
moja pije kasze/mleko z butli, a reszte ze zwykłego niekapka, ale z tego 360 st. też. Ja ją nauczyłam tak że troche soku parę kropel dałam na brzeg i jak poczuła to od razu zakumała że trzeba ciągnąć. No i pokazywałam jak ja pije z tego kubka i w ciagu paru minut już piła.
 
Hej

Dżizas! Kiedy to sie skończy.. mało ze nocki zamiast lepiej to gorzej.. to jeszcze rano mi nie pozwolił wyjść z łóżka:errr: bo wstawał za mną. Jak tylko te zęby wyjdą to odstawiam od piersi.
chodzę tak zmęczona i sfrustrowana że non stop krzyczę.. na męża w szczególności ale i na Arka też mi sie zdarza :(( nie mam siły


my mleczko z butli jeszcze pijemy, z kubeczka niekapka herbatek, ale z tego 360st nie probowaliśmy.
 
oj zanim wyjdą wszystkie zęby to może trochę potrwać....... u nas wyszło 6 i od 4 miesięcy cisza:szok:, niby dziąsła napuchnięte ale nic nie wychodzi i młoda za bardzo nie daje sobie zaglądnąć więc się przyjrzeć dokładnie nie mogę

u nas też dziwne noce, młoda płacze przez sen:baffled: wczoraj do niej nie wstawaliśmy ale dzisiaj już tak płakała że mąż do niej poszedł. A po tych aferach z przedszkolami to zastanawiamy się czy z naszą nianią jest ok gdy nas nie ma, dzisiaj mąż z rana w domu więc mówi że delikatnie ją ostrzeże:nerd:
 
Ale nam Mamuś podwójnych przybędzie - Gratuluje Kochane :*

Filip pije z 360Lovi, z tych z dziubkiem nie potrafi ciągnąć, ze szklanki też się napije ale traktuje to jak zabawę. Kaszkę pije dwa razy - na kolację i w nocy - z butelki.

Ewa - mój mężu powiedział, że jak się zrobi ciepło czyt. wiosna to mnie zabierze z Fifulcem do Poznania i albo zostaniemy w hotelu na drugi dzień, albo wieczorem wrócimy do domu :) Także do wiosny :D

aaa Kasiadz - Fifi też płacze często przez sen, a opiekuje się nim moja mama, także nie mogę mieć zarzutów - może to takie dojrzewanie układu nerwowego, ale napewno nie zaszkodzi podpilnować niani.
 
kasiadz termin na 23.03 mam, a Ty? moze kamere zamontujcie jak nianki nie jestescie pewni?
elifit moja ma dopiero 4 zeby wiec faktycznie mozesz sobie troche poczekac...
nabawe a moja juz obrazona na mleko kompletnie, teraz tylko 2 razy dziennie kasza i wsio

nocka super, mala jeszcze spi wiec ja odpoczywam przed kolejnym dniem....
 
reklama
Do góry