reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

hehe, Kasiadz, dzieki Tobie forum odzylo:-)

Herbata, nie wiedzialam ze Wy tez z 14.10. Najlepszego zatem i duzo zdrowka! Mnie tez cos od wczoraj rozklada, bo w deszczu caly dzien na miescie spedzilam.
I tez pada tu od rana, nosa nawet nie wystawie;-)
 
reklama
To i ja sie do gratulacji dolaczam!:) Miedzy mna a siostra jest niespelna rok i 2 miesiace roznicy wieku, a jestesmy sobie bardzo bliskie od zawsze, fakt ze pierwszych kilka lat z mala roznica wieku to moze byc ciezko dla rodzicow, ale mysle ze z czasem tylko bedziecie sie cieszyc z tego:) Normalnie to potem ciezko sie tak swiadomie decydowac na kolejne dziecko jak sie z pieluch wreszcie uwolni:) Trzeba byc dobrej mysli, mam nadzieje ze mozecie liczyc na jakas pomoc najblizszych:tak:

Mnie bylo malo bo maly sajgonik w domu przezywalam, nie dosc ze mlodemu cos sie ze spaniem pozmienialo i bez cyca bylo wielkie darcie sie, to jeszcze Kaya miala cos anginopodobnego, z czego w sumie wyszla zanim sie do lekarza dostalismy, ale 5 dni goraczkowala, a jeszcze czekamy na wynik szczegolowego posiewu z gardla, bo pierwszy (na poczekaniu) na paciorkowca wyszedl ujemny, ale cholera wie co to za infekcja byla... Jak cos wyjdzie, to jeszcze bedzie musiala antybiotyk wziac, chociaz juz zdrowa w sumie....
U Maxa tez sie juz polepszylo (obym nie zapeszyla), nie wiem czy to jakis skok czy jak, ale troche nerwowki mialam, bo nie wiedzialam o co kaman...

Jejciu moj Max juz 9 miesiecy skonczyl i normalnie do kazdego kata mi zaglada i paprochy zbiera, w szufladzie kuchennej namietnie grzebie i lazi przy meblach, niedawno chcial cos utopic w kibelku, a siniakow i upadkow, to juz nie zlicze... trzeba mu uszyc kombinezonik z folii babelkowej:D
Na szczescie dobry ma apetyt ale za chiny nie chce sam jesc raczkami warzyw (w zupce pycha), po prostu rozgniata paluchami, i w ogole ma manie wgniatania roznego jedzonka w jedyny dywan jaki mamy w mieszkaniu;/ Nie ma co, wesolo mamy:D
 
bardzo wam wszystkim dziękuję za gratulacje
już powoli się oswajam z tą myślą ale mam świadomość że będzie ciężko, tym bardziej że dziadkowie są pracujący:( ale damy rade ;)
do lekarza wybieram się na koniec miesiąca, szybciej chyba nie ma sensu bo i tak pewnie usłyszę że to za wcześnie żeby stwierdzić ciążę
jeżeli chodzi o objawy to od jakiegoś czasu cały czas chce mi się spać, a w pracy to dosłownie oczy mi się zamykają -masakra, a przy młodej to nawet nie ma jak się zdrzemnąć, dzisiaj chciałam wykorzystać że mąż był w domu, położyłam się ale młoda tak się darła/płakała że nic z tego:(

i martwię się pracą, bo na koniec października miałam mieć przedłużoną umowę o 1,5 roku, a w tej sytuacji to chyba mi nie przedłużą, bo chyba tak długo nie uda mi się ciąży ukryć? ale może to będzie dobry moment żeby porządnie zacząć szukać czegoś nowego?

:-) Kasiadz super wiadomość !! I nie martw, nawet się nie obejrzysz a będziesz mieć dwa skarby w domu !! ( i mąż trzeci ;-)) tylko nie uciekaj od razu z październikówek 2012 do lutówek 2013?? dobrze wyliczyłam ??:confused:
tak termin wypada na połowę lutego:)

Kasiadz gratki!!! super ;) dawno nie zaglądałam tzn wczoraj zaczęłam nadrabiać a tu dzisiaj cynka na fb dostałam wiec śmignęłam od razu na BB. Roznica wieku będzie w sam raz, Antosia już ogarnieta będzie, chodzić będzie umiala i może bez pampów już smigac będzie. Mojego męża kuzynka urodziła w listopadzie 2011 i po 3,5 miesiąca zaciązyła już i w grudniu bedzie drugie i to troche mała róznica bo starsza jeszcze az tak samodzielna nie będzie. Zdawaj nam relacje na bieżąco ;)
a kto na fb takie info rozsiewa? :) bo nie zauważyłam


a forum faktycznie ożyło:)


gratulacje dla wszystkich dzieciaczków które dzisiaj kończą 8 miesięcy!


antosia ostatnie 3 dni spać w nocy nie mogła, ale dzisiaj w dzień malutko spała i padła zaraz po kąpieli -nie ukrywam że się cieszę:)
 
no dobra nadrobione wkońcu coś się dzieje
Kasia gratuluje będzie dobrze
co do nocnika to ja kupiłam z fisher price taki niby z rolką papieru i narazie czeka w szafie
Pryzybela zawsze mam uśmiech na twarzy jak czytam twoje posty
a co do pogody to wole się nie wypowiadc bo leje aż niemiło a w dodatku to nam tak balkon przecieka że szok w poniedzialek jade na rozmowe z wice prezesem spółdzielni i nie popuszcze im bo płacimy 500-600 złoty czynszu (mieszkanie własnościowe ) a takie cyry są
 
Kasia toż to poczta pantoflowa :-D

Kochana a jeśli chodzi o umowę do porodu czyli lutego masz automatycznie przedłużoną, potem macierzyńki od zus a potem bezrobotny przez pół roku. W sumie do końca 2013 jesteś urządzona. :)

swoją drogą w październiku będziesz w 4/5 miesiącu więc może nie będzie jeszcze widać? W każdym razie wstrzymaj sie do 12 tyg z tą rozmową :tak:

A tak z innej beczki to wczoraj cały dzień chodziłam i pytałam męża "kiedy robimy dzidziusia" ale jak przyszło co do czego to cykora złapałam ;p
 
faktycznie forum nareszcie żyje- może nie tak jak za czasów ciązy ale zawsze:)
dzieki Kasi naturalnie!

Kasiadz
w sumie fakt faktem, że może ciąża nie będzie widoczna, ale z drugiej strony wydaje mi się żepierwszą u Ciebie w tym czasie już było widać, a podobno drugą widac jeszcze szybciej... chyba że zmienisz arderobę na wszystko luźniachne i jakos przetrwasz. A jesli nie, to może spadaj na l4 bo po co masz robić, jesli i tak Ci potem umowy nie przedłużą... a tak zaoszczędzisz na opiekunce i więcej czasu poświęcisz dla domu, męża i Antosi...

elifit
ja tak czułam, ze jak tlyko któraś zaciąży to Tobie łatwiej będzie sie zdecydować. Tak więc do roboty maleńka!
ja jednak wstrzymuję się i jak mnie nic nie zaskoczy to za 2 może 3 lata dopiero.

anek
właśnie z takich względów ubezpieczyliśmy mieszkanie i za takie zacieki na ścianie które sie nam zrobiły właśnie od balkonu dostaliśmy odszkodowanie. Może pomyśl o ubezpieczeniu...

ja dziś zakupy a jutro szykowanko bo rodzice przyjadą (ale się cieszę!) a w niedziele absolutorium

za to w następnym tygodniu musze zainwestować jeszcze troszke kasy i poważnie biorę sie za tipsy (jeśli klientki znajde oczywiście...)

aaaa no i też sie zabieram za poszukiwanie jakiegoś kursu angielskiego z certyfikatem, bo już sporo mi z głowy uleciało- w ogóle nie używałam już od dawna języka, a wszystkie ogłoszenia o prace tego wymagają...
 
Cześć:)) No to u nas chyba zaczyna sie troche rozjaśniac, moze to prawda, że jutro juz upały mają być ale uwierze jak zobaczę;-)
Jejciu moj Max juz 9 miesiecy skonczyl i normalnie do kazdego kata mi zaglada i paprochy zbiera, w szufladzie kuchennej namietnie grzebie i lazi przy meblach, niedawno chcial cos utopic w kibelku, a siniakow i upadkow, to juz nie zlicze... trzeba mu uszyc kombinezonik z folii babelkowej:D
Na szczescie dobry ma apetyt ale za chiny nie chce sam jesc raczkami warzyw (w zupce pycha), po prostu rozgniata paluchami, i w ogole ma manie wgniatania roznego jedzonka w jedyny dywan jaki mamy w mieszkaniu;/ Nie ma co, wesolo mamy:D

Dobre!!:-D Taki kombinezonik to byłby niezły patent, może ktoś zacznie produkować :biggrin2:


No to chyba niedługo niektóre z Nas pozazdroszczą Kasiadz i się posypią następne ciąże jak już Elifit się zastanawia :-D Zobaczymy kto następny :-D

Mojego małego wczoraj posadziliśmy na nocniku, siedzial zaaferowany co to za nowe krzesełko az mu sie nie znudziło. W każdym razie rezultatów brak, ale niech sie przyzwyczaja ;)
 
Bisia, NabAwe hahaha :-D:-D:-D prosze mnie tu nie namawiać, chociaż nie ukrywam że już bym chciała.. ale nawet 3 miesięcy w pracy nie jestem..
ochronę mam do marca więc zobaczę co dalej. Do października umowa, jeśli mi nie przedłużą to napewno zaczniemy starania wcześniej :-p

Ewa a co 3 lata będziesz czekać! Im mniejsza różnica wieku tym lepiej :tak:

fajnie ze forum odżyło trochę, powinniśmy temat ciąż tylko na bb exclusive! :-D
 
reklama
Do góry