reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Kasia toż to poczta pantoflowa :-D

Kochana a jeśli chodzi o umowę do porodu czyli lutego masz automatycznie przedłużoną, potem macierzyńki od zus a potem bezrobotny przez pół roku. W sumie do końca 2013 jesteś urządzona. :)

swoją drogą w październiku będziesz w 4/5 miesiącu więc może nie będzie jeszcze widać? W każdym razie wstrzymaj sie do 12 tyg z tą rozmową :tak:

A tak z innej beczki to wczoraj cały dzień chodziłam i pytałam męża "kiedy robimy dzidziusia" ale jak przyszło co do czego to cykora złapałam ;p
nie mam zamiaru w pracy mówić przed 4 miesiącem, chociaż różnie bywa, ostatnio też nie miałam zamiaru ale do szpitala trafiłam i wyjścia nie było.
no to do roboty, dobre winko, rozluźniona atmosfera i........

Bisia, NabAwe hahaha :-D:-D:-D prosze mnie tu nie namawiać, chociaż nie ukrywam że już bym chciała.. ale nawet 3 miesięcy w pracy nie jestem..
ochronę mam do marca więc zobaczę co dalej. Do października umowa, jeśli mi nie przedłużą to napewno zaczniemy starania wcześniej :-p

Ewa a co 3 lata będziesz czekać! Im mniejsza różnica wieku tym lepiej :tak:

fajnie ze forum odżyło trochę, powinniśmy temat ciąż tylko na bb exclusive! :-D
ja w pracy dopiero od 3 tygodni:szok: więc już i tak dłużej pracujesz niż ja:tak:
Ewa ja tak długo też nie miałam zamiaru czekać, najdłużej do przyszłego roku, bo nie chciałam dużej różnicy:)

a mnie brzuchol boli i co chwilę latam do kibelka sprawdzić czy wszystko dobrze

miłej nocki życzę
 
reklama
Kasiadz gratulacje :D. Będziesz miała podobna różnicę wieku jak u mnie, u nas jest rok i 6 miesięcy. My decyzje o Marysi podjęliśmy dość impulsywnie i od razu przystąpiliśmy do czynu. Na początku jak się o ciąży dowiedziałam to strach mnie obleciał i miałam mieszane uczucia. Z czasem było coraz lepiej i nie mogłam się doczekać. Nie powiem, że z dwoma maluchami jest łatwo ale jakoś daje radę. Jak młodsza zacznie chodzić i nie będzie się tak durnie wspinać po meblach to będzie łatwiej, już nie mogę się tego doczekać. Zdrówka dla Antosi.

U mnie buciki befado się nie sprawdziły, strasznie pociły się Zosi nóżki. Po godzinie miała mokre skarpetki więc do chodzenia po domu polecam wersje z odkrytymi palcami. Moje dziewczyny po domu latają na boso. Zosia to ma takie zapędy do ściągania bucików, że czasem na placu zabaw je zdejmuje. Ostatnio kupiłam buciki podobne do befado ale troszkę tańsze i ze skórzaną wkładką http://www.smykowakopalnia.pl/category.php?section_type=26&catx=117&caty=118&lic=40&cv=3
 
Ostatnia edycja:
Kasiadz, no wlasnie to przykre, ze sie czlowiek musi krepowac, zeby sie do ciazy przyznac... Gowniane czasy nastaly, ze z jednej strony przyrost naturalny przybiera rozmiary katastrofalne, a jak sie jednak ludzie decyduja na dzieci to i tak komus nie bedzie pasilo, a tak naprawde dla polskich rodzin dziecko, a zwlaszcza kolejne dzieci, to oprocz radosci jednak duze delikatnie mowiac wyzwanie, bo to niestety kosztuje, a pomoc panstwa dla przecietnej rodziny jest zadna, a kazdy chcialby jednak w godziwych warunkach te dzieci wychowywac...

Jagmar, u nas spora roznica wieku a i tak czasem nie wyrabiam psychicznie zwlaszcza, a potem sobie w brode pluje ze za malo cierpliwa jestem, ale moja cora, to umie ta moja cierpliwosc na ciezka probe wystawic:D No ale to takie chwilowe slabosci... Byle tylko czlowiek zdrowie mial i sily, to jakos sie ogarnie to towarzystwo:)
Moje dzieciaki tez na bosaka urzeduja, ja zreszta tez sporadycznie kapci uzywam, jakby to moj tata widzial, to bym zrypki dostawala bo nas zawsze scigal i sie zastanawiam dlaczego?;)

No to ktora sie pisze nastepna do brzuchatego towarzystwa? :) Ja tylko jako kibic, moj R za miesiac ma ostatnie badanie nasienia i mam nadzieje ze w koncu bezkarnie bedziemy mogli zaszalec bez srodkow anty. Ale na bbciocie z checia sie pisze:) Chociaz powiem Wam ze nas troje bylo rodzenstwa i gdzies tam w glowie mi sie wydaje ze ta dwojka to cos nie pasuje, bo za malo hehe
 
hej ;)

nadrobilam w koncu wszystko ;)

ja sobie jeszcze poczekam z ciaza ... moglabym miec drugiego szkraba i pewnie rade bym dala , ale przeraza mnie perspektywa ciazy przy maluchu co wymaga tyle uwagi teraz :rofl2:
ja przez pierwsze prawie 3 miechy to bylam wrak czlowieka , sil zero nawet zeby sie wykapac hehe , a co mowic o lataniu za Nathanielem teraz :szok:
a kubaniec nie usiedzi na dupce nic
ciagle gdzie lazi , wspina sie , ostatnio mi na lawe wszedl i dzisiaj znowu :szok::rofl2:
do tego skacze po nas ciagle , najlepsza zabawa ostatnio ...

takze odchowam go troszke , poszukam pracy i zaczne sie starac , taki mam plan :-D


Kasiadz najwazniejsze zebys dobrze sie czula i miala sily do pracy i dla malej :) reszta jakos sie ulozy
a w pracy chyba narazie nic bym nie mowila ...

Pryzybela mowisz , ze twoj Max mial ciezkie noce ? kurcze u nas ostatnio jakos srednio jest , nad ranem zaczyna przez sen skakac i przez to sie budzi o 6.30 co dla mnie jest nieludzka pora :crazy:
 
reklama
Dzień dobry,

ale fajna pogoda u nas :) Mogłoby tak zostać.. wczoraj byłam na truskawkach i odczuwam dziś skutki :baffled: zakwasy na nogach niezłe..

Asionek mój szkrab raczkujący tyle uwagi wymaga że szok, nie można go na chwile zostawić.. ostatnio upodobał sobie nasze kapcie hehe i chciałby je oczywiście zjadać.. jak szczeniaczek :-D

Ale pocieszam się tym że zanim drugie bobo bym miałą to on już będzie śmigał na swojej dwójce.

Co do pór spania to my mamy już tylko 2 drzemki za dnia. Mały wstaje o 9.oo, potem koło 11-12 idzie spać, potem koło 16-17 i potem dopiero koło 21-22. W sumie nie jest źle, grunt że rano daje pospać. Nauczył się że łóżeczko służy do spania i jak mu sie nie będzie chciało to ryk ale jak jest śpiący to nawet grzecznie leży. Najgorsze to to przekręcanie sie na brzuch i nogi w szczebelkach :dry:

Czy wasze dzieci też was tak fajnie wołają ..eeeeee? mój tak jak widzi a nie patrzę na niego :-D
to sie rozpisałam z rana :)
 
Do góry