reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Hej
Kurcze blade już miałam tyle napisane i mi wsiąkło :wściekła/y:
Dzięki za miłe słowa i życzę Wam miłego wieczoru kochaniutkie :-)
 
Ostatnia edycja:
a ja się pochwalę że antosia na dzień mamy zrobiła mi niespodziankę i stanęła:szok: oczywiście się trzymała oparcia, z tym że się całkiem nie wyprostowała, bo element którego trzymała był dość niski.
Ale prawdę mówiąc myślałam że mąż się domyśli i kupi mi chociaż jakąś czekoladę w imieniu córki;-) ale się przeliczyłam:eek:
 
ja dziś zaliczyłąm 2 kolejne godzinki jazdy i idzie w miare ok a też jestesm w tym zielona,ale poszłam własnie dlatego że w przyszłym roku inne testy będą
 
hej

kasiadz mój sie domyślił i dostałam od synka kwiatka. Tyle że ja miałam podwójne święto bo imieniny też :)

ehh mój syn nie chce spać, a ja bym chciała dziś odpocząć, wczoraj sie narobiłam i mnie w plecach łupie.. a mąż na dwójce :dry:
 
Dziewczyny mojej Oli zaczęło ropieć oczko i łzawić, mam z nią iść do lekarza rodzinnego (pediatry) czy z tym do okulisty się idzie? bo nie bardzo wiem....
 
ania ja bym do pediatry najpierw poszła. Na pewno coś poradzi.
Ja na dzień matki dostałam od synów laurkę ale taką trochę wyproszoną, bo z własnej inicjatywy to im się nie chciało. A na męża pomoc w tej sprawie to nawet nie liczyłam.
Za to dzisiaj niedziela całkiem udana, miło spędziliśmy popołudnie. Na placu zabaw razem z mężem wygłupialiśmy się jak małe dzieci, trochę akumulatory podładowane;-). Dobrej nocki mamusie.
 
Cześć dziewczyny,

bosz jak tu sie wchodzi to smutek ogarnia.. takie pustki ehhh :-:)-(


my mieliśmy weekeng marudzenia. Te górne zęby tak dają o sobie znać.. takie rozpulchnione, obrzmiałe, mały jęczy non stop.. Pewnie na dniach wyjdą.. ciekawe jak dziś, dobrze że tata jest w domu.

Kupiłam małemu bębenek co Ati polecała. Zdam recenzję jak przyjdzie. :-)

ania idź do pediatry, może wystarczy solą przemywać..
kasiadz no to gratulacje! Teraz sie zacznie stanie, mój mały już pełza przebierając nóżkami, nie jak wcześniej rękami, i buja się coraz więcej wiec pewnie niedługo zacznie raczkować.
 
reklama
melduje sie , ze zyjemy ;)

u nas upaly na maksa i duchota do tego :/

ktos sie pytal w czym spia maluchu , moj w samym body na krotki rekaw i nozki pieluszka cienka delikatnie nakrywam

Zaneta , a po co nakladasz skarpetki ? nie za goraco malemu ? pytam , bo ja sama w skarpetach bym nie zasnela hehe i wydaje mi sie , ze lepiej malemu jak mu syrki sie wietrza ;)

Justys i jak po powrocie meza ?

Kasiadz ogarniesz sie niedlugo , jakis plan wypracujesz i bedzie lepiej i czasu wiecej :)

Ewelina gratki prawka jeszcze raz !!
 
Do góry