reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Jestem i ja :tak:
U Nas grypa żołądkowa:-( Ja przedwczoraj cały dzień i wczoraj z kibelka nie schodziłam, dreszcze i ból nóg, mój mały dziś dwa razy zrobił wodnistą kupe ale dałam mu smekte i narazie jest spoko, ogólnie jest zadowolony i uśmiechnięty więc chyba nie jest źle ;-)
A i kupiłam parasolkę inglesina trip... z wyglądu jestem zadowolona, czytałam opinie są okey , jutro jazda próbna ;-)
Buziaki
 
reklama
grypa żołądkowa... mmm.... współczuje, u mnie wszystkich w domu zaatakowała w święta wielkanocne na szczęście małej nic nie było :)

Dziewczyny które wiedzą coś o ząbkowaniu mam do was pytanie bo moja Ola ma taką białą kropkę na dziąśle i nie chce to zejść, na początku myślałam, że to jakaś afta i smarowałam aftinem ale nie schodzi, czy to może być ząbek który się tam powolutku wykluwa? Dodam, że nic nie słychać jak stukam łyżeczką
 
Ostatnia edycja:
grypa żołądkowa... mmm.... współczuje, u mnie wszystkich w domu zaatakowała w święta wielkanocne na szczęście małej nic nie było :)

Dziewczyny które wiedzą coś o ząbkowaniu mam do was pytanie bo moja Ola ma taką białą kropkę na dziąśle i nie chce to zejść, na początku myślałam, że to jakaś afta i smarowałam aftinem ale nie schodzi, czy to może być ząbek który się tam powolutku wykluwa? Dodam, że nic nie słychać jak stukam łyżeczką

Też kiedyś myslałam że to zabek to nie ząbek pokazywałam lekarzowi i kazał sie nie przejmowac jakoś to nazwał ale nie pamietam ola jak ma gardło chore to psikam jej uniben cos w stylu tamtum verde i jak psiknełam tą biała krostkę znikło ale generalnie lekarz powiedział żeby nic nie robic z tym
 
Mariolcia jak nie pamietamy?:) Teraz i tak puchy, na fejsie ciut wiekszy ruch, ale jak ladniej na dworze, to i doba za krotka sie robi:)
Justys, mam nadzieje ze juz znacznie lepiej i ze mialas jakas pomoc do malego. Oby nowa bryka spisala sie na medal:)
Ania, moze byc ze bialy zabek przeswituje lekko, ale ja zasadniczo poznaje po tym, ze jak maja wychodzic zabki to sie taka kreseczka robi jakby dziasla sie rozchodzily, pekaly... Wlasnie mlody gorne jedynki produkuje to ma tez opuchniete dziaslo i czerwone przy prawej jedynce, lewa sie jakos cichaczem wyklula i jest jeszcze tycia, ale juz kluje pod palcem:)
 
Hejka! Melduję się i ja, ale weny jakoś do pisania mi brak :-D Młodemu w końcu ruszyły się te nieszczęsne zęby ale przechodzi to strasznie, nie pamiętam aby on był kiedykolwiek tak marudny, chyba tylko wtedy gdy miał zapalenie ucha eh...:confused2:
My huggis zrobiliśmy zapas już w tamtym tygodniu, z tym ,że my już od dawna na 4 więc mamy tylko 87 szt ale i tak się opłaca bo wychodzą taniej jak dada...;-)
Mariolciaa no jak nie pamiętamy jak pamiętamy:-p:-D A pisanka zajefajna!!;-):-)
 
Ostatnia edycja:
Hej, ale dzisiaj u nas brzydka pogoda, pewnie zaraz zacznie padać deszcz buu :( a my dzisiaj z Olą idziemy na szczepienie, ciekawa jestem ile ta nasza kluseczka już waży.... pewnie ponad 7kg będzie miała :D
My też zaopatrzyliśmy się w huggies'y 4 chociaż zanim była ta promocja w biedronce zamówiłam na necie bella happy 3 paczki także pampersów mamy teraz pod dostatkiem :D miłego dnia dziewczyny :-)

edit: my już po szczepieniu, mała waży 7380g i ma 66cm, więc NabAwe nie przejmuj się, nie tylko twoja Emilka jest tutaj malutka :) a tak to dostaliśmy skierowanie do laryngologa bo mała ma krótkie wędzidełko i prawdopodobnie będzie trzeba podciąć, poza tym ta biała plamka to jednak ząbek!!! idą jej dwie dolne jedynki i ma rozpulchnione dziąsła :) reszta wszystko ok, na szczepieniu niezły wrzask :D oj oj bardzo płakała :)
 
Ostatnia edycja:
ja wczoraj sama ważyłam i jest 7800. przybrała 250 g w miesiąc.


oho, ryk....... walnęła głową w panele

chyba muszę kupić nakolanniki do raczkowania bo na panelach nogi jej się rozjeżdżają i nie daje rady.. ma ktoś takie nakolanniki???
 
Ostatnia edycja:
HEY,
i my po szczepieniu,dwa ukłucia,a Misiek ani nie jęknął, u nas 8300g i 74cm.Oczywiście za raczkowanie sie nie bierze,księciunio jeden,nosić panicza trzeba.Dzięki,że chociaż w wózku jeżdzi i mamy górne jedyneczki.Gryzie nimi w cyca,aż gwiazdy widzę,ale na razie nie rezygnuję z cycka.Chociaż już coraz więcej je kaszek na mm.A tak poza tym nic z nowości.

Justyś ZDROWIA!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
wasze dzieciaczki już tak się przemieszczają.......
macie zamontowane osłony na narożniki?
polecacie jakieś? bo zastanawiam się nad kupnem ale chciałabym takie które później bez problemu będzie można zdjąć bez niszczenia mebli (czyli raczej przyklejane odpadają).
polecacie coś?
 
Do góry