reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Sie manko dziewczyny ,dawno mnie tu nie bylo.Probowalam was troszke nadrobic ,ale za duzo nie dam rady!Widze ze zabki juz niektore dzieciaczki maja,Gratulacje!
U nas dni zapierdzielaja jak perszing!
Mloda trzy razy dziennie je "prawdziwe zarelko"czyli rano kaszke z owockiem pol na pol,po poludniu obiadek,ale tylko mamay roboty-sloiki beeee.I wieczorem taka braje z kaszka i troszke marchewki i kukurydza ,albo ryz na mleku w sloiczku.
Spi nadal do dupy,pobudka ranna o 5.40.I nic nie pomoze przesuwanie pory zasypiania.:baffled:

A krzeselko kupilam tez uzywane z Peg perego polecam napawde super ,regulowana wysokosc i pozycja siedzenia.

A moja tez umiala sie obracac w ta i z powrotem ,a teraz ma zawias i jak lezy na brzuszku to sie drze jak opetana i sama z powrotem ani hu hu!
 
reklama
a ja tak z wątkiem kulinarnym bo tam już się rzadko zagląda;)
dajecie swoim pociechom biszkopty? bo ja od kilku dni podaje na trzecie śniadanko, 2 biszkopty w 60ml mleka lekko zagęszczone kleikiem.
Czytałam że już niektórzy od 6 miesiąca dają biszkopta do rączki i chrupki
 
Dzień dobry :-)

moja Helenitka postanowiła mnie wykończyć i zaprzestała nocnego snu :dry: mam nadzieje, że jakoś jej to minie bo średnio widzę siebie w pracy po takich nocnych maratonach ;-)

zabieram się do czytania :tak:
 
ooo widze ,ze krzeselka na tapecie :-) ja tradycycjnie kupie cos uzywanego,ale nie powiem , bo te z ikea mi sie podobaja i dzieci nieraz do 2 roku zycia w nim siedza. Fajne sa takie co potem wyjmuje sie krzeselko, obraca ta podstawe na ktorej bylo i jest stolik (nie wiem czy wyjasnilam dobrze o co mi chodzi). Narazie sie wstrzymuje , bo chrzest w maju i sie dopytuja co malemu kupic :-)

Wogole to polazilabym po Ikea, choc z tego sklepu zawsze wychdze "chora" na milion rzeczy , ktire chcialabym kupic:-)

elifit - gratulacje, a "dopiero co" pamietam jak o slubie pisalas na bb
milka - oby sie twoja pociecha naprawila, bo przekichane z takim wstawaniem!!
kasiadz - ja z dawaniem jedzenia jestem daleko w tyle za wami ,ale jakos mi sie nie spieszy, w sumie to dopiero dostal ociupinke ziemniaka(wiecej nie chcial), dzis pewnie sprobuje z marchewka,ale na zasadzie ,zeby poznal nowe smaki, bo cycek i tak jest nr 1
karolina - twoja to juz pewnie niedlugo bedzie normlane dorosle jedzenia jadla, fajnie, nie trzeba bedzie sie paprac za bardzo. Mama sie smieje ,ze mi przywiezie z pl zywego krolika na obiadki:-) ciekawe kto by go oprawil jak my z mezem obydwoje tacy dziwni ,ze ani muchy nie zabijemy:-)

zaintrygowalyscie mnie ta kapiela na brzuchu, musze chyba wanienke wieksza kupic , bo z tej co mamy to juz malemu giry wystaja

edit
http://www.vaunuaitta.fi/brio-sofus...ml?cPath=28&osCsid=ob0614kk31f7n7pb8ao1rbdf60

o takie krzeselko mi chodzilo, ale w ikea juz ich nie ma
 
Ostatnia edycja:
Ewa, super krzesełko :)
Herbata, wiesz co możliwe... wczoraj bardzo dużo Jadł też... a słoiczek z zupką cały zjadł...

my zaraz lecimy na spacerek bo słoneczko ładnie już świeci... ja też kupiłabym krzesełko ale est ciasno w mieszkaniu i wiecznie bedzie przestawianie krzesła z kąta w kąt...

a można te krzesełka składać ?
na razie obiadki daję małemu w bujaczku, to się domyślcie jak ten bujaczek wygląda...:-):-)

wam też dzieciaczki tak się wyrywają do siedzenia? oliwierka nie się utrzymać na rękach w pozycji leżącej, bo się wije i głowę podnosi, a jak trzymam go na pół siedząco to sam siada... ale nie daje rady sam się utrzymać...

mam mu na to pozwalać? :-(
 
Co do siedzenia to Kuba sie strasznie juz wkurza na lezaco.
Dlatego m.in. chce juz kupic fotelik do karmienia z regulowanym oparciem.

Jakich uzywacie niekapków? My uzywamy aventa, ale niekapków nie widze tej firmy:nerd:
 
Ja mam z NUK. niby niekapek, ale kapie tak więc nie polecam.
a używam tych razie bo Oli dostał w prezencie aż 3...
coś takiego.
butelka-nuk-first-choice.jpg

właśnie mi się też rwie strasznie do siedzenia... a już spacer w gondoli zapomnij...
musiałam wczoraj na spacerówkę zmienić, rozłożyłam ją do pozycji pół leżącej...

nie wiem czy dobrze zrobiłam, a jak wy z wózkami ?
 
Mariolcia - u nas jeszcze gondola bo moja nie trzyma sztywno plecków i główki :tak: więc spacerówka jeszcze nie dla niej :no:

maggie - mu mamy niekapek LOVI ale jeszcze z niego nie pijemy
 
Ja jezdze z fotelikiem, ale Kuba powoli zaczyna z niego wystawac.
I poniewaz obicie spacerowki jest cale zafarbowane zastanawiam sie nad zakupem parasolki (ona ma tez opcje lezaca)
 
reklama
Trafiłyśmy na dobrą porę roku, bo jakby była teraz zima, to pewnie ndal było by w gondoli jeżdzenie.
czytam też na innych forach... różne są zdania na ten temat... a ja mam dylemat...:-)

w weekend na wsi Oliwiera woziłam z foteliku, ale skubaniec się kręci bo mu ciasno... :) :)
no nic, wybiorę się jeszcze dziś ze spacerówką na spacer, ocenię sytuację.. ja się mały w niej czuje...

jak rozłoże ją na leząco to aby trochę jest podwyższone siedzenie... to samo jest też w bujaczku i foteliku.

kurczę, wybredny ten mój dzieciak...
 
Do góry