reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

NabAwe mozliwe ze od tego. oby problemy z kupa szybko minely
Justys no to niech migrena szybko przechodzi! a na grila to i ja sie pisze

pocieszylyscie mnie troche laski. juz myslalam ze tylko moja taka leniwa.
tez sie nie przemieszcza tylko "plywa" jak na brzuchu lezy
 
reklama
Laski,
jakie krzesełka do karmienia będziecie kupować?
Zależy mi na regulacji oparcia i innych funkcjach jakie krzeselko miec powinno (jestem zielona w temacie).
Doświadczone mamy, co polecacie?
Najlepiej poniżej 400 zł
 
Ostatnia edycja:
Hejka :)

Po wczorajszym spacerze przez pól dnia to dzisiaj raczej wybierzemy się tylko gdzieś w okolice bo pogoda u nas niepewna i chyba może zacząć padać. Byliśmy wczoraj w parku na starówce, remontują go od zeszłego lata i już powoli widać efekty, są nowe chodniki , ławeczki, mostki m.in na wyspę na którą wcześniej trudno było się dostać i tylko młodzież i pijaczki pili tam tanie wino. Teraz jak skończą to będzie super miejsce na spacery tylko mam nadzieję, że już długo ten remont to nie potrwa. :no:

Mój akrobata przekręca się z plecków na brzuszek i to za każdym razem jak leży na macie jakby miał jakiś wewnetrzny przymus :-D. I leży potem i macha nogami i rękami jakby się pływać uczył. Trzeba go potem z powrotem przekręcać na plecy bo meczy go ta pozycja i wyje jak mu się znudzi.

Co do karmienia to mam nadzieję, że uda mi się jak najdłużej w nocy karmić z wygody właśnie, w dzień to już mało cycujemy bo produkcja u mnie za mała a i tak do pracy już w przyszłym tygodniu :-(

A ten grill to gdzie bo ja to z tych wschodnich krańców wszędzie mam daleko :-D:-D:-D
 
dzień dobry

Aruś też się nie przekręca na brzuch ani na plecy. Na boczki tak, potrafi się o 180st obrócić, siedzi bez trzymanki ale obracać się nie umie. A kiedyś, nie wiem czy pamiętacie, miał 7 tyg i obracał się z brzuszka na plecki, pewnie nieświadomie.. głowa mu ciążyła hehe :sorry:

Justyś każde dziecko inaczej się rozwija, mi się wydaje że mój się skupia bardziej na gadaniu niż na ruszaniu :tak:

oj zjadłabym coś z grila, najchętniej karkóweczkę mniam :-p,
u nas wiatr dziś niemiłosierny, nici ze spaceru :(

Bisia do mnie masz blisko ;) ja też ze wschodu.. na grila do Justyś wszystkie mamy daleko hehe ;p
 
witam,
ja dzisiaj cierpię na mega ból brzucha więc siedzimy w domciu

Laski,
jakie krzesełka do karmienia będziecie kupować?
Zależy mi na regulacji oparcia i innych funkcjach jakie krzeselko miec powinno (jestem zielona w temacie).
Doświadczone mamy, co polecacie?
Najlepiej poniżej 400 zł
ja dostane od chrzestnego takie: NOWY MODEL KRZESEŁKA, ruch.podnóżek, tkanina,fotel (2183268441) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a my od wczoraj przyzwyczajamy się do powrotu mamy do pracy tzn. jemy cyca o 6 a potem dopiero o 16.30, i nawet moje cycki to wytrzymują:)
 
Elifit to musiałybyśmy konkurencyjny zorganizować a jeszcze trzeci byłby pewnie na wyspach :-D albo proponuję grill wirtualny któregoś wieczorku, każda u siebie i wymienimy się zdjęciami co dobrego sobie sobie ugrillowałyśmy mniam :-):-D
 
a ja wam dziewczyny nie odpiszę bo ciągle mi płacze i marudzi. Nic nie pomaga, ani noszenie, ani lulanie ani wózek, ani bujaczek. O! teraz sie rozgadał... :szok:
Elifit, miłego i udanego wieczoru !!!:tak::tak:
 
Hej. Ale miło sie pije kawkę w Waszym towarzystwie. Wspominacie o grillu, to ustalcie jakieś miejsce to też wpadne z jakąś sałatką:-D.

elifit wszystkiego najlepszego dla Was! I niech ten wieczór będzie taki jak sobie wymarzysz .
 
reklama
Do góry