reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

reklama
a my na 17 do lekarza idziemy bo młoda coś zaczęła pokasływać.
I ten nasz beznadziejny termometr raz pokazuje 37,7 a raz 38,5, a nie mam tego rtęciowego żeby do tyłka włożyć:(
 
Ja jezdze z fotelikiem, ale Kuba powoli zaczyna z niego wystawac.
I poniewaz obicie spacerowki jest cale zafarbowane zastanawiam sie nad zakupem parasolki (ona ma tez opcje lezaca)
Gdyby nie to ze ,wozek dostalam w prezencie 3w1 ,to napewno bym kupila parasolke ,a tak to dopiero na przyszly rok.Moj wozek jest super ,ale strasznie wielki i ciezki.Zajmuje caly bagaznik.Do kolezanek ktore nie maja windy nie chodze:sorry:.A wiem ze gdybym kupila parasolke to wozek by poszedl w odstawke.

Musze kupic niekapka.

A biszkopty juz daje ,taksamo jak banana wszystko w siateczce ,mala ma wiecej zabawy niz sie naje ,ale ja mam 5mnin spokoju.

Jle mleka pija wasze dzieci (te na mm)?Bo moja maksymalnie 120,to troche malo:confused2:
 
karolina1978 w jakiej siateczce dajesz?

laski wiem,że nie taen wątek ale wkleje Wam fote tego krzesełka co zakupiłam za 50zł, bo widze że wątek chwlę się co nowego zakupiłam umiera :-)

DSC08496.jpg DSC08497.jpg

kurcze nie wiem czemu zdjecia mi sie obróciły ;/
 
Ostatnia edycja:
karolina1978 moja też max.120 wypija

a my dzisiaj byliśmy u lekarza bo mała od wczoraj wieczora jakaś niespokojna była, w nocy co godzine się budziła zjadła dwa razy po 20ml a rano wszystko zwróciła.... potem płakała bez przerwy nie szło jej uspokoić, nie chciała jeść ani pić herbatki, na dodatek doszła temperatura 38C więc poszliśmy do lekarza i się okazało że ma zapalenie uszu i gardła ;/ no i musimy dwa razy dziennie chodzić do przychodni na zastrzyki przez tydzień
 
Ostatnia edycja:
hej
Dziecię zasneło, cisza w sypialni, kołysanko grają. Dziś dzień przerwy od Temilee wiec siedze na bb ;-)
Ja też się przeniosłam już do spacerówki od weekendu bo tak pięknie było, że szkoda mi go było w tej gondoli ściskać.
Picie z niekapka- u Nas to czarna magia, jak uczyliście dzieciaki? Bo mój jak mu wkładam do pyska to ma odruch wymiotny i za nic w świecie nie chcę ciągać :-(
Czy Wasze dzieci skaczą już w skoczkach ??
 
ja kupilam kubek z uchwytami lovi - to ten sam co Ty masz Kasiadz? Maja dziurki zamiast smoczka i tamtędy leci woda.
I taki wplywa na nieprawidlowy zgryz? Bo zglupialam...

Ania, wspolczuje problemow zdrowotnych. Kciuki, zeby szybko sie polepszylo. Dla Was Kasiadz tez.

Mowicie, zeby kupic parasolke? A co w zimie? Bo tu mam watpliwosci...

U nas Kuba tez wypija 120ml od dluzszego czasu. Kiedys jadl wiecej na raz, ale mu sie odwidzialo.

Herbata, my chyba podobne dzieci mamy, wiec chyba i ja sie powinnam przygotowac na skok;-)
 
hej
Dziecię zasneło, cisza w sypialni, kołysanko grają. Dziś dzień przerwy od Temilee wiec siedze na bb ;-)
Ja też się przeniosłam już do spacerówki od weekendu bo tak pięknie było, że szkoda mi go było w tej gondoli ściskać.
Picie z niekapka- u Nas to czarna magia, jak uczyliście dzieciaki? Bo mój jak mu wkładam do pyska to ma odruch wymiotny i za nic w świecie nie chcę ciągać :-(
Czy Wasze dzieci skaczą już w skoczkach ??

Justus w jakich skoczkach?Bo nie zatrybilam.
A moze twoj synus bedzie pil szybciej normalnie z kubeczka ,skoro ma odruch wymiotny.Moj najstarszy tez tak reagowal na plastik w buzi:tak:
karolina1978 moja też max.120 wypija

a my dzisiaj byliśmy u lekarza bo mała od wczoraj wieczora jakaś niespokojna była, w nocy co godzine się budziła zjadła dwa razy po 20ml a rano wszystko zwróciła.... potem płakała bez przerwy nie szło jej uspokoić, nie chciała jeść ani pić herbatki, na dodatek doszła temperatura 38C więc poszliśmy do lekarza i się okazało że ma zapalenie uszu i gardła ;/ no i musimy dwa razy dziennie chodzić do przychodni na zastrzyki przez tydzień

Biedna malenka,tutaj wogole nie daja zastrzykow.Zycze popawy rychlej zdrowka
.Atito masz podobne krzeselko do mojego.Tylko Cytryna ma racje w te wszystkie zakamarki wgryza sie brud.Ale tak to bardzo fajne.Ja nie lubie drewnianych.Jakies niehigieniczne mi sie wydaja.Plastik wstawiam pod prysznic i szoruje ,a drewno sie zniszczy w ten sposob.
 
reklama
hej
Dziecię zasneło, cisza w sypialni, kołysanko grają. Dziś dzień przerwy od Temilee wiec siedze na bb ;-)
Ja też się przeniosłam już do spacerówki od weekendu bo tak pięknie było, że szkoda mi go było w tej gondoli ściskać.
Picie z niekapka- u Nas to czarna magia, jak uczyliście dzieciaki? Bo mój jak mu wkładam do pyska to ma odruch wymiotny i za nic w świecie nie chcę ciągać :-(
Czy Wasze dzieci skaczą już w skoczkach ??
ja jeśli chodzi o kapka to najpierw dałam na kilka dni do zabawy, a po kilku niach zaczęłam wlewać wodę lub mleko.
my skoczka nie mamy więc nie skaczemy:)

ja kupilam kubek z uchwytami lovi - to ten sam co Ty masz Kasiadz? Maja dziurki zamiast smoczka i tamtędy leci woda.
I taki wplywa na nieprawidlowy zgryz? Bo zglupialam...

Ania, wspolczuje problemow zdrowotnych. Kciuki, zeby szybko sie polepszylo. Dla Was Kasiadz tez.

Mowicie, zeby kupic parasolke? A co w zimie? Bo tu mam watpliwosci...

U nas Kuba tez wypija 120ml od dluzszego czasu. Kiedys jadl wiecej na raz, ale mu sie odwidzialo.

Herbata, my chyba podobne dzieci mamy, wiec chyba i ja sie powinnam przygotowac na skok;-)

tak mam kubek treningowy lovi. Ponoć kubki treningowe (kapki) nie powodują wad zgryzu tylko kubki niekapki (te z których trzeba mocno ciągnąć żeby coś poleciało)

my po wizycie u lekarza, niby młoda zdrowa ale dostaliśmy trochę leków profilaktycznie.
w ciągu miesiąca przytyła tylko 250g i lekarka kazała dawać jej więcej jedzonka stałego, a my już i tak w godzinach 6-16 jemy tylko jedzonko stałe
 
Do góry