reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

milka - zastosuje autoterapie dzis :-D

mi pasowalby pon, jutro poszlabym na grzyby jeszcze, objechalabym pare sklepow i wysprzatalabym mieszkanie, w nd pojechalabym na te targi ksiazki i w pon moge rodzic :-D
 
reklama
ja wlasnie zjadlam Snickersa... ta ciaza zamienila mnie w slodyczowego potwora...:laugh2:

monika coz za sen :-D ladna chociaz bylam druhna :-p ?
 
oj jak ja się cieszę, że nie tylko ja mam jazdę na słodycze- rano spiłam kawę z rozpuszczoną w niej łyżką nutelli....

Ewa ja dziś o 6 rano zaatakowałam Milke karmelową bo młody sie miotał a ja spać nie mogłam. Lekkie docukrzenie i od razu dziecko spokojniejsze ;-)
Basta !!!! Wy to od rana musicie o słodyczach:wściekła/y: Proszę nie zapominać, że zostały jeszcze dwie "słodkie mamy" i nie musicie się nad nami znęcać ;-)
 
herbata - w moim snie mialas ciemne wlosy, takie za ramiona i mialysmy sliczne srebrne sukienki nad kolanko :) cytryna byla jak na zdjeciach z wlasnego slubu, no wogole twarze sie przewijaly, a co lepsze , w tym snie ja wiedzialm ze to nierealny sen , ze to ludzie z bb:-) takie dziwne sny sie pojawiaja mi jak zle sypiam i *******y takie , ze az glowa boli:-)

kawa z nutella? tego jeszcze nie przerabialam,ale zaraz wskakuje w samochod i do sklepu, bo kakao z mlekiem sojowym mnie juz nie zadowala :) pocieszam sie mysla, ze jak bede karmic to trzeba bedzie sobie kaganiec na buzie zalozyc :-)
 
Dziendobry :-) Ja cie krece kiniutka tak cicho cicho, niby nigdy nic, a tu sms ze urodzila.. Gratulacjeeee :tak: Ktory to byl tydzien?
Nie pamietam ktora to jest do zamordowania ze wspomniala o mojej ukochanej czekoladzie karmelowej?? I skad ja sobie taka teraz tu wytrzasne?? :angry: Ja chce czekolade karmelowaaaaaaaaaaaaaa :-(
 
reklama
tez sobie lubie dogadzac, ale mam szafe ubran w ktore MUSZE sie zmiescic, a na nowe mnie nie stac :/ wiec trzeba bedzie sie ograniczac niestety w moim przypadku..
 
Do góry