reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Asionek wspolczuje :( ja czesto mam podobne noce, :( ostatnio wyczailam ze jak pojde spac o polnocy to w miere wytrzymuje do 6 rano.... wiec spie ok 6 godzin bo wczesniej to byla kompletna porazka. I bol przy w zmianie pozycji czy wstawaniu ogromny :(

ale juz niedlugo :)

Ja tez tak mam w nocy ze za kazdym razem jak chce sie przewrocic z boku na bok to sie budze + sikanie wiec jak tu sie wyspac ja sie pytam?

ja golilam 2 tyg temu i nastepny raz po porodzie, bo umeczylam sie, a efekt do dupy

pytanie z cyklu "czy wy tez" :-) : czy was tez bola cycki bardzo?

Mnie na razie nie bola wogole.

Ej laski jak tam? Wróciłam do domu, zaglądam na bb a tu nikt nic nie rodzi :oo2::-D ?

:-D teraz to kazda taka napalona wchodzi na BB hehe

Witajcie dziewczyny.

Ja tylko na sekundke. Nie dawno wrocilam ze szpitala. Dochodze do siebie. Porod opisze innym razem. Ale malo co nie jechalabym z dzieckiem w kolanach.
Hmm moja corcia jest Anioleczkiem, ciagle spi albo je. Prawie wcale nie placze. I jest bardzo maciupcia, kruszynka. Mirek stwierdzil ze ma moje USZY:-D:-D
Porod trwal 14min, nie peklam, i szybko worcilam do normy.
Niestety mamy problem z karmieniem, nie mogla cycka wychwycic, pogryzla mnie i karmienie to teraz meka. Martwilam sie brakiem pokarmu, a teraz moje cycki pekaja od niego...
Kupilam laktator, i wlasnie biore sie za odciaganie moich krowich cyckow hehe

Pozniej napisze cos wiecej, i wstawie fotki.
Jestem przeszczesliwa, jest taka piekna ze nie moge sie na nia napatrzec!!

Super ze juz jestes w domu i ze porod byl ekspres taki! Czekam na opowiesc porodowa :-)
Co do cyckow to slyszalam ze po prysznicu, masazu i odciagnieciu pokarmu dobrze jest zimny oklad zrobic zeby sie laktacja unormowala. No i kapucha ponoc super dziala.

Werka ale fajnie , ze juz masz mala przy sobie :)
daj fotki mala napewno jest cudna no i widze , ze porod szybki mialas !! super
z cyckami tez do lady dojdziesz niedlugo pewnie :)

normalnie zaczyna mnie zzerac z zazdrosci hehe ja juz chce mojego malego !!!!

Ja tez to mam ze juz sie swojego doczekac nie moge jak czytam takie informacje :-)
 
reklama
Werka super, że już jesteście w domku i na chodzie :) fajnie, że mała śpi jak zje, to przynajmniej możesz troszkę odetchnąć :)

no i znowu mnie pół dnia nie było i teraz Kinutek już po :) ciekawe kto mnie jutro zaskoczy, bo czas się kurczy, sprzątam cały czas i wyjść z syfu nie mogę :/ chyba urodzę w przerwie od sprzątania :-D

żegnam się już bo padam na ryjek
 
Dzień dobry śpioszki :-)

U mnie kolejny dzień z piękną pogodą trzeba będzie wybrać się do parku :-)

Wstawać i zabierać się do rodzenia :-p
 
ale sen - cytryna wychodzila za maz, a ja bylam druhna, nie moglam sie zmiescic do sukienki przez wielki brzuch, wszytskie tam bylysmy!!! na tyle ile pamietam twarze ze zdjec, ufffffffffffffff co za sen... a najlepsze ze druga druhna byla herbata , ktorej w zyciu na oczy nie widzilam:-)
nie dosc ,ze w ciagu dnia komp wlaczony i tylko podgladam bb to jeszcze sny mam z bb..;-)
 
elooo

mam lenia i nie chce mi sie dzisiaj z łóżka wstawać a musze, bo na 13 30 mam ktg...

jutro zaczynam szkołe (załamka) i mam zajęcia od 8-30 do 19 45, nie wiem jakim cudem wysiedze tyle godzin tam, po 1 umre z głodu po 2 chyba urodze a kręgosłup to mi sie chyba odklei od reszty ciała;]

werka
pozazdrościć takiej szybkiej i bezproblemowej akcji. marze sobie tak samo...:)

a chciałyscie dzidziucha wczoraj, to macie, a jeszcze sie nie zaczał październik!!!!??? w październiku zamiast po jednym na dzień to zostanie po 1 na tydzien:p
ide chyba wchrzanić czekolade....

monika
co Ty masz za sny, chyba przesiąkłaś tym BB na wskros:p mnie to sie śniło że sie wszyscy śmiali jaka jestem gruuuuuba :(
 
Dzień dobry śpioszki :-)

U mnie kolejny dzień z piękną pogodą trzeba będzie wybrać się do parku :-)

Wstawać i zabierać się do rodzenia :-p

no własnie,dawaj Miłka,bo ja rodzę po Tobie:-p:-p:-p
po obiedzie Ci pasuje????:-D:-D:-D:-D

ale sen - cytryna wychodzila za maz, a ja bylam druhna, nie moglam sie zmiescic do sukienki przez wielki brzuch, wszytskie tam bylysmy!!! na tyle ile pamietam twarze ze zdjec, ufffffffffffffff co za sen... a najlepsze ze druga druhna byla herbata , ktorej w zyciu na oczy nie widzilam:-)
nie dosc ,ze w ciagu dnia komp wlaczony i tylko podgladam bb to jeszcze sny mam z bb..;-)

mnie w snach nawiedza gosiane...mój tyran....:-D:-D:-D:-D:-D
:**********

elooo

mam lenia i nie chce mi sie dzisiaj z łóżka wstawać a musze, bo na 13 30 mam ktg...

jutro zaczynam szkołe (załamka) i mam zajęcia od 8-30 do 19 45, nie wiem jakim cudem wysiedze tyle godzin tam, po 1 umre z głodu po 2 chyba urodze a kręgosłup to mi sie chyba odklei od reszty ciała;]

Ewa,a złożyłąś papiery na indywidualny tok nauczania????
Witam :)
Ja dziś sie wybieram na ostatnie USG i wizyte lekarską. Jak mi doktorek powie, że "na poród to sie tu nie zanosi" to go kopne w głowe :evil:

tylko uważaj na oczy!!!!!:-D:-D:-D:-D

ja po chodzonej nocy piję kawke:)
zaczynam mieć coraz większą ochote na słodkie....wrrrr...
jeszcze Ewa z tą czekoladą wyskoczyła.....
 
ah, emocje czasami siegaja zenitu na bb, a ze nic za bardzo sie nie dzieje to az mi sie bb sni..:-)
ewa - znow mi przypomnialas o czekoladzie, niedobra ty! :-) a szkoly to ci wspolczuje, na dziennych to chyba bym juz nie wysiedziala..
 
reklama
monika - mnie się jeszcze BB nie śniło ;-) może czas na wizytę u specjalisty :-p

Ewa - współczuję tego siedzenia na zajęciach chyba bym "urodziła" ;-)

mileczka - myślę, że kilka ciosów karate powinno zmobilizować doktora do przemyślanych decyzji :ninja2:

agadaria - mi dzisiaj jak najbardziej pasują godziny południowe ;-) mam ogolone nogi po wczorajszej wizycie nie trzeba by się za długo szykować na IP :-p
 
Do góry