reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Werka, myśl pozytywnie, że jest wszystko w porządku :-)
sivi, a ty wiesz że mnie też jakoś mdli... jak wstałam z samego rana miałam takie uczucie jak w 3 pierwszych miesiącach ciąży.


a mi pralka wariuje... nie chce mi prać w temp. 60 stopni..
tylko w 30 pierze...:wściekła/y: takie pranie to ja se i ręcznie zrobić mogę... ehh
 
Hehehe to samo powiedzial moj.
Mnie mdli od jakiegos czasu szczegolnie rano jak bylam skrobala w nocy mydlo szare taki mam smak w ustach. I ciezko sie pozbyc, myje duzo wody jem slodkie, no juz wszystko kombinowalam....

Do tego plecy strasznie bola, jak leze na plecach wnocy to czuje ze skora mnie ciagnie i szybko na bok sie przekladam ale ilez mozna na tym boku ciagle spac, wszystko dretwieje!
Jeszcze 12tyg....
 
malutka - leż z nogami u góry, jak byłam w szpitalu to dziewczynie skracała się szyjka i miała już rozwarcie to kazali jej nogi u góry trzymać
mnie jak bolał krzyż na okres to tak leżałam, pomagało :tak:
Janie brałam tego.
widzę że z plecami to nie tylko ja mam problem.
Jak się tak położę to potem ani wstać, ani się przekręcić.
witam w klubie :-(
Hej dziwuszki. Mam nadzieje ze noc minela w porzadeczku??
U mnie spokojnie, nic nie bolalo.
Dzwonilismy wczoraj do poloznej, opowiedzialam cala sytuacje, ale spytala sie czy rusza sie dzidzius i gdzie czuje ruchy?!
A ze czulam caly dzien jak telepala mnie z kazdej strony, ale przewaznie nad pepkiem, pod, i w okolicach. To znaczy ze wszystko wporzadku.
Tez sie boje czy przypadkiem szyjka mi sie nie skraca, i skad ja to niby sprawdze?? Palcem chyba u nogi...

Zaraz zrobie sobie nasiadowke z Tantum ROSA bo moj Luby przywiozl dwa opakowania, posiedzimy i zobaczymy jak efekt...
dobrze że wszystko w porządku :) mój się przesunął na boki ale i tak spokojna będę po wizycie.

A ja znów czuję że piszę sama do siebie:-( ale spróbuję jeszcze raz.. Kiedy się robi cytologię w ciąży? W karcie ciąży jest miejsce więc powinno być to badanie prawda????????

niech to słońce przyjdzie bo chce pranie wieszać na balkonie..
idę robić obiad, miłego dnia..
 
elifit ja Ci z cytologia nie pomoge, bo widzisz ja ostatnio sie staralam o skierowanie na nia. Moglam sie cmoknac w doope, ale nie siegam!Ale jak bylam w PL to zrobila mi odrazu od reki...
a nie mialas jeszcze ani razu robionego??

Mariola mysle mysle, nie czytam juz glupot w necie bo po co sie stresowac jak i tak nikt mi nie pomoze?! hehe
 
jestem i ja kolejna noc nieprzespana :/
ehh mam dosc tego upalu :(

Asionek mam ok 1200km .Dopolnocnych wloch,niedaleko Wenecji.

Wyspalam sie .M.spal na kanapie.:-DNikt mi nie chrapal.

Zaraz do fryzjera,bo odrost na 3 cm:szok:

to jeszcze nie tak strasznie daleko :)
udanej wizyty u fryzjera :)

karolina - ja zaliczyłam fryzjera w niedzielę, wstyd się przyznać, że ostatnio byłam w styczniu :dry: a włosy mi rosną jak powalone i do tego zaczęły się lekko kręcić, nie mam pomysłu na nie a nie lubię z suszarą się rano męczyć

to ja ciebie pobije , bo bylam w listopadzie w Pl jeszcze , albo jakos pod koniec pazdziernika ...
farbuje sama , a reszty nie tykam , bo nie wiem co chce , a po drugie boje sie ich fryzjerow :/ juz kilka razy bylam i za kazdym razem kicha taka , ze pozniej tylko isc i plakac
wlosy juz mam mega dlugieee jak na mnie hehe

Dzień Dobry, Kobietki!
U mnie noc wyjątkowo dobrze przespana. Jeśli mozecie doradzić: farbowałyście włosy w ciąży? Bo ja od początku ani razu bo mnie nastraszono i wyglądam średnio zadowalająco...? Może jednak już sie wybrać, w końcu dzidzia duża?

jasne , ze mozna :) niby czemu nie ??

Wyspałam się...ale od wczoraj chyba ciśnienie na łeb na szyje leci...rozmemłana jestem, wstać mi się nie chce i najchętniej cały dzień bym przeleżała. Energia mi prysnęła gdzieś...nie rozumiem cie Malutka ja tam wylegiwać się uwielbiam.

mileczka ja też farbowałam i w pierwszej ciąży też a córa zdrowa więc nie rozumiem tych zabobonów

Ej, ja chyba w 7 miesiącu już nie?

zalezy ja kto liczy :)
ja licze skonczone tyg. czyli od 28 tc bede w 7 miesiacu
a nietorzy licza od 27 i 5 dnia .... zamotane to hehe
w kaadym razie czas niezle zapitala !!

Cześć dziewczyny :blink:
Wstałam chociaż na kawę, a jak kawa to i BB :-D
Wątek nadrobiłam i bardzo Wam wszystkim dziękuję
Próbowałam wejść wczoraj z telefonu, ściągnęłam operę, na stronę niby weszłam ale nie mogłam się zalogować, dziewczyny z tego samego konta wchodzicie z telefonu co i z kompa?
Wiecie, małego czuję nadal gdzieś nisko, ale odkąd wczoraj wróciłam to mały dawał czadu po całym brzuchu, mam nadzieję ,że jednak będzie dobrze... Leżeć ,leżę ale jest cholernie ciężko, nie mogę sobie pozycji znaleźć, na boku jak leżę to bark drętwieje, na plecach nie mogę bo rwa kulszowa, no i problemy przez to ze wstawaniem czy przekręcaniem się...
Moje kochanie spisuje się na medal, chyba się porządnie wystraszył, bo w momencie się wczoraj zabrał za pracę, najpierw zakupy na dwa dni bo dziś do 18 w pracy ,a potem stanął do garów, ciekawe jak długo tak wytrzyma :-D Póki co jestem dumna z niego ;-)
Do chłopaków chyba też doszło co to będzie jak do szpitala pójdę i od wczoraj ich nawet dobrze nie słychać :-D

lez duzo i korzystaj , ze rodzinka pomaga :) jakos dacie rade !!

Hej dziewczyny!



ps Jeśli któraś z Was zastanawia się nad bankowaniem krwi pępowinowej to na podstawie przypadku znaszego forum nie polecam (choć sama się na to zdecydowałam)

a mozna wiedziec czemu nie polecasz ??

A ja znów czuję że piszę sama do siebie:-( ale spróbuję jeszcze raz.. Kiedy się robi cytologię w ciąży? W karcie ciąży jest miejsce więc powinno być to badanie prawda????????

niech to słońce przyjdzie bo chce pranie wieszać na balkonie..
idę robić obiad, miłego dnia..

ja mialam przed zajsciem w ciaze wszystkie badania po poronieniu i teraz w ciazy normalnej cyto mi nie robil
robiona mam cytologie moczu
takze nie pomoge
 
Mariolciaa lekarz powiedział, że w 80 % dziewczynka będzie:-) Na początku bardzo chcieliśmy chłopca,ale jak się okazało ,że dziewczynka to też sie ucieszyliśmy;]
 
reklama
a ja cytologii nie miałam robionej.
widać że do lekarz, to inne badania, inna opieka.
Werka, ja tak miałam jak tylko dowidziałam się o ciąży...
byłam jeszcze przed pierwszą wizytą... to jakiś tydzień trwało...
pracowałam jeszcze... stres... rzuciłam papierosy... chodziłam jak kłębek nerwów i tylko myślałam czy wszystko jest w porządku.
w końcu mama kazała mi wrzucić na luz bo ja się nerwicy nabawię zanim urodzę :)
 
Do góry