reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
hej, mam pytanko. Dziś lekarka z powodu niskiego poziomu hemoglobiny (w zasadzie w dolnej granicy normy) zapisała mi żelazo w tabletkach o nazwie Chela-Ferr med. Czy któraś z was miała może doświadczenie z tym lekiem, bo w internecie nie ma prawie żadnych opinii o nim. A może znacie jakieś inne dobre preparaty z żelazem. Biorę też inne witaminy i boję się czy w końcu tego żelaza nie będę przyjmowała za dużo.

ja biore Bio-fer trzy razy dziennie. Nie narzekam, bez żadnych skutków ubocznych :) Mój mały ma chyba przez ostatnie dni wzmożoną aktywność, podejrzewam, że tak jak mama nie lubi upałów :)

WerkaMirek ja kilka razy już szwy zakładałam więc może się nadam, w razie czego służe pomocą :]
 
Ostatnia edycja:
Widze temat palenia, ostatnio najbardziej drazliwy dla mnie.. im bardziej cena fajek idzie ku górze tym bardziej mna telepie z nerwow, mojemu mężowi idzie przynajmniej paczka na dzien, jeszcze jak do tego dojdzie moj tesc ktory sie czestuje(sam nie kupuje bo czai sie przed moja tesciowa)to same pomyslcie nawet nie wiecie jaka wtedy jestem wsciekla, chocby to bylo nas na to stac;/
w domu jest zakaz palenia, ale nie do konca bo chodzi palic do lazienki co z tego ze przy otwartym oknie i tak czuc.. szkoda gadac, palilam kiedys sama ale rzuciłam jak tylko zaczelismy planowac Julke...

Co do ruchow to czuje wyraznie, i dziennie, nie sa to jakies bolesne kopniaki i wypinania, ale z tego co pamietam to Julka była bardzo spokojna zreszta do teraz jest bezproblemowa:-) pamietam jak w ciazy z nia non stop latalam do szpitala bo nie czułam długo ruchow...
 
Malutka moge odplacic natura??

Ja tez czasami nie czuje ruchow. Czasem jest tak aktywna caly dzien, jak by miala wyskoczyc za chwile.

Naturą to tylko moje kochanie płaci
Tu masz próbkę mojego ostatniego szycia ,firanki dla bratowej na Angielskie okna, pierwsze zdjęcie poprawne ułożenie i wisi u mnie na innych firanach ,a drugie zdjęcie już okno docelowe ale nie umiała ich ułożyć :-D

DSC00016.jpg16042011858.jpg

To co piszesz się na szycie??? :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny :*:-)
Pogoda nie do życia !!!!! Tak samo sie czujecie fatalnie ?????? ja to na siedząco śpie , ciągle pada i nic nie przestaje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oszaleć można :(
Próbowałam sie dostać dziś do gin ale przyjmowała krócej niż zawsze wiec nie dało rady mnie juz wcisnąć, moze w środę sie juz uda bo ostatnio nie było jej wiec tłum kobitek do niej umówionych, a ja chciałam juz cos na wywołanie tego cholernego @ bo juz 6 tyg bedzie w środę a tu cisza !!!!!!!! A nie chce tak stać w miejscu tylko juz zeby te cykle mi ubywały a nie nawet jednego nie mialam :(( mam nadzieje ze mi da skierowania na badania - wybłagam ją bo jak dziś policzyłam te takie najwazniejsze badania to ponad 300zł jakbym robiła na własną ręke !!!!!
 
Do góry