reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Werka ja Ci firanek szyć nie chciałam Pytałaś która szyć potrafi to Ci próbkę swojego szycia wstawiłam
Nie mam ogródka po mieszkam w bloku i balkonu niestety też nie mam, trafiłam na pion bez balkonów
Za upałami nie przepadasz ,a kto się dopiero na słoneczku wylęgiwał??
Rano jak wstanę to chce nasze słoneczko widzieć!
 
reklama
3 dni szybko minie :-)

pożyczyłam od kumpeli ciężarówki :) fajną książkę do polecenia Ciężarówką przez 9 miesięcy Kaz Cooke
dziś zaczęłam i już 1/4 przerobiona
 
Asionek z tym spojeniem to u mnie jeszcze najgorzej - niektore babki musza o kulach chodzic albo na wozku jezdzic :szok: wiem czego nie moge robic, co mam ograniczac itp. co 2 tygodnie bede miec akupresure, jak bedzie zle to tez fizjoterapie.
Ponoc 26-29 tydzien jest najgorszy bo cos tam sie w miednicy mocno zmienia.

Magda_Mr ja czuje codziennie, od jakiegos tygodnia w miare regularne: 5-6 rano, poludnie, 5-6 popoludniu i ok 23-24.
 
hej, mam pytanko. Dziś lekarka z powodu niskiego poziomu hemoglobiny (w zasadzie w dolnej granicy normy) zapisała mi żelazo w tabletkach o nazwie Chela-Ferr med. Czy któraś z was miała może doświadczenie z tym lekiem, bo w internecie nie ma prawie żadnych opinii o nim. A może znacie jakieś inne dobre preparaty z żelazem. Biorę też inne witaminy i boję się czy w końcu tego żelaza nie będę przyjmowała za dużo.
Ja mam te tabletki i brałam je przed ciążą ale teraz biorę jakieś ciążowe i te leżą i czekają na lepsze czasy. Wyniki mam całkiem dobre więc nie mam potrzeby brać ich dodatkowo.

Dziewczyny czujecie ruchy codziennie??

Czuję codziennie ale raz mocniej raz słabiej. W ciągu dnia jak jestem aktywna i dużo chodzę to mniej.

Werka co ja bym oddała aby u nas było tak pięknie jak u Ciebie !!!!!!!!!!!! kurcze lipiec a tu takie coś za oknem, jak na jesień !!!!!!!
Wybłagam gin aby mi dała choć na wiekszość skierowań chodż u nas lekarze do 3 poronien uwazają ze to przypadki i dopiero po 3 poronieniach cos dają, - DURNIE !!! TYLE PORONIEN MOZNA BY BYLO UNIKNĄĆ JAKBY DAWALI OD RAZU !!!!!!
Malutka - ja to sie czuje strasznie, głowa to mnie dziś bardzo bolała, myslałam ze oszaleje, wczoraj cały dzien pod kocem przesiedziałam tak mi było zimno !!! Jeju gdzie to lato !!!??????
Ja się tak zastanawiam jakbyś powiedziała, że to 3 poronienie to kto to sprawdzi???
 
reklama
Do góry