reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Witajcie Kobietki!
Widzę, że dzisiejszy temat krązy wokół urlopów, badań, wizyt itd:-)
Co do urlopiku, to wybieram się na niego w sobotę:-D, a dzis i jutro mam maraton badaniowo - lekarski. Dzisiaj echo serca, a jutro wizyta u ginka i testy alergiczne.
Jutro napiszę jak po badanku:-)
Miłego dnia:-)
 
reklama
Werka ja też zawsze na brzuchu spałam ...
na plecach też nie wygodnie bo mam wrażenie jakby mi słoń na brzuchu siedział :happy:
tylko boki zostały :sorry:
a chciałoby się tak czasem rozprostować ...

Ewunia na poduchę to trochę mi szkoda kasy
a z tym spaniem w dzień to nie zawsze się uda przy Dziecku :sorry:
niby mieszkamy z teściową ale zawsze jest dupnie obrażona,
nie proszę ją już o nic ...
moja mama mieszka w innym mieście i pracuje...
nie ma komu za bardzo Młodej podesłać ...
no cóż ... potem będzie gorzej :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie moje kochane :)
Postanowiłam ze wpadnę do was i zajrzę jak rosną wasze brzuszki i maleństwa w środku :D a widzę ze juz niektóre mają pokaźne bądziołki :) Piękne są wszystkie :)

aha nie patrzcie tak to Ja mamuśka23 !!!!!!!!:) :p
 
Witajcie moje kochane :)
Postanowiłam ze wpadnę do was i zajrzę jak rosną wasze brzuszki i maleństwa w środku :D a widzę ze juz niektóre mają pokaźne bądziołki :) Piękne są wszystkie :)

aha nie patrzcie tak to Ja mamuśka23 !!!!!!!!:) :p
Dziękujemy mamuśka! Miło Cię widzieć, jestem tu co prawda od niedawna ale pilnie odrobiłam lekcje i przeczytałam całe forum, bardzo trzymałam za Ciebie kciuki, zresztą już o tym pisałam nie raz :-D Co u Ciebie? Jakieś nowe staranka?
Pozdrawiam.... :happy:
 
pysia no własnie nie wiem, jakieś 2 strony temu asionek wspomniała że jest ktoś trzeci.

monysia i werka macie jak moja mama, opowiadała mi że nie mogła spać na boku, bo zawsze spała na brzuszku. Ja zawsze ba boku, tlyko na prawym i lewa noga zawsze na mężusiu uwalona, a na lewy cięęężko przejść. Ale zmuszam się.

monysia przy problemach z kręgosłupem to lepiej raz zainwestować, bo taka poduszka to naprawdę dobra rzecz.
o kurcze to nieźle masz z teściową, ale nie mów od razu że będzie jeszcze gorzej, bo po ciąży powinnaś odzyskać siły, witalność i będziesz mogła spać jak chcesz :) chociaż wierzę, że przy dziecku ciężko musi być. Ale odpoczniesz więcej ( miejmy nadzieję) jak dzieciaczki podrosną!
 
Cześć
Ja jak zwykle rano otworzyłam sobie stronę z BB a tu nagle coś i w rezultacie mam 3 dniowe zaległości, których już pewnie nie nadrobię. Wakacje się zrobiły i jakoś mało czasu mam na komputer i TV.

Wczoraj przed południem byłam z małą nad jeziorkiem i zaznajamiałam ją z wodą bo do tej pory kontakt miała tylko z wodą w wannie. W sumie nie było źle, trzymałam ją za łapki i robiłam motorówkę i podobało jej się ale sama przy brzegu chodzić nie chciała wszędzie za rączkę. Z drugą dzidzią będę chciała chodzić na basen bo to jednak świetna sprawa dla malucha a Zosie może przez wakacje uda się na dobre oswoić z wodą.

Cofam wszystkie pozytywne rzeczy które mówiłam (pisałam) na temat NFZ. Głupia przychodnia odwołała mi kolejną wizytę. Wcześniej nie było lekarza a teraz punktów im zabrakło. Miałam mieć wizytę 16 czerwca przełożyli mi na 30 a wczoraj zadzwonili i powiedzieli, że przyjęć nie będzie i najbliższy termin za 2 tygodnie. Musiałam się zapisać do innego lekarza na 7 lipca co razem czyni 2 miesiące bez badania ginekologicznego. Całe szczęście miałam w między czasie połówkowe robione. Jak mój M wróci z delegacji to pojedziemy się rozejrzeć za jakimś prywatnym szpitalem i przychodnią. Wykupimy sobie pakiet i będę chodzić prywatnie bo z NFZ to nigdy nic nie wiadomo. Poza tym wole pójść do sprawdzonego i dobrego lekarza i zapłacić za wizytę niż trafić na kiepskiego za free. Poza tym dziecko od razu też będzie miało opiekę pediatry. Teraz zabiorę się za sprawdzanie opinii lekarzy :).
 
marti ooooj ile bym dała za 1 dzien nad morzem... ale może uda się jeszcze w sierpniu wyskoczyć z moim ślubnym :) ale już teraz życzę opalenizny, wypoczynku i duuuuzo jodu!

asionek
a kto jeszcze ma bliźniaki??
:) oby ten dzień cały był pomyślny kochana! a do kiedy urlop?

pysia a skąd jesteś? Nie ważne bliżej czy dalej- marti nas zabiera to jedziemy do warszawy i zalapiemy się, jakbyy co namiot i śpiwór mam :D

monysia a w którym miejscu te żylaki masz? bolą Cię od tego nogi?
i czemu nie możesz się ułożyć do snu? brzuszek Ci przeszkadza?
I nic dziwnego że się cieszysz z wizyty w końcu znowu zobaczysz pociechę :) ja jutro jadę i też już się doczekać nie mogę! chociaż skierowanie na glukozę mnie czeka... ale ja tak myślę, że skoro ja potrafie zjeśc tyle słodyczy to ta glukoza to będzie sama przyjemność dla mnie haha

nie pocieszajcie mnie, ja ostatnio mam taką świnię, że opanować się nie mogę.
A powiedzcie jecie od czasu do czasu chipsy? ja wczoraj zjadłam i pół dnia mnie muliło.... w urz ędzie gminy leciałam do wc bo myślałam że zwymiotuję;/

stałam też na rynku w Swarzędzu i rozmawiałam przez tel ( miałam obcisły t-shirt, a jednak brzuszek już widoczny) i podchodzi do mnie młody koleś i pyta, czy mam papierosa;/
spojrzałam i sie pytam "żartuje pan chyba? widzi pan w jakim jestem stanie..." i pogładziłam sie po brzuszku, a koleś taki meeeeeeega zdziwiony "TO PANI NIE PALI TAAAAA?" no myślałam że rypne hehehe.

ty t6o zawsze masz jakieś jazdy z tymi chłopakami :-D może cię podrywają!
Ja na chipsy mam od czasu do czasu straszną chętkę , ale tylko serowo cebulowe i na ser w ziołach knorra (dzidzia ma ochote na chemie widocznie...), ale mi nic po tym nie jest.
Rabbit ma bliźniaki to wiem na pewno, dlatego mówię, że druga jest renia, a kto trzeci? bo jakoś mi to umknęło...

Polskie drogi to masakra, zwłaszcza nadmorskie;/ rok temu całą drogę mieliśmy całkiem niezłą, bo akurat np trójka krajowa w dobrym stanie jest, ale nad samym morzem to po prostu poracha... dlatego co 3, nooo max 4 lata w naszym aucie trzeba będzie zawieszenie wymieniać;/ za 1,5 tys. ;/

jest jeszcze jedna nowa, ale raz tylko coś napisałła i zniknęła.

Witajcie moje kochane :)
Postanowiłam ze wpadnę do was i zajrzę jak rosną wasze brzuszki i maleństwa w środku :D a widzę ze juz niektóre mają pokaźne bądziołki :) Piękne są wszystkie :)

aha nie patrzcie tak to Ja mamuśka23 !!!!!!!!:) :p

Ta mamuśka?? bo tu trolla mieliśmy i do każdej nowej teraz człowiek z rezerwą podchodzi...

A ja z podkarpacia pochodzę i w życiu polskiego moża nie widziałam...dopiero tu w Anglii pierwszy raz :-D
 
reklama
Do góry