reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Ja tez na wszystko co niezdrowe i tuczace.Jak sie przeslodze to musze czyms kwasnym przekasic a potem znowu slodkim i mam swira na punkcie soli ponoc wsazystko na maxa przesolone.Ja jem bo to kocham i zawsze kochalam :)

Jeb mi dalej peka !!! Od wczoraj mlody sie cos nie rusza moze jego tez glowa boli.
A jutro na 11 mam spodkanie z lekaryem w szpitalu odnosnie cesarki.Po pierwsze jak bede sie tak czuc jak dzis to nie wiem jak tam dotre a po drugie trzymajcie za mnie kciuki zeby sie na cesarke zgodzili.
 
dziewczyny co czujecie teraz w brzuszkach? ja jak zwykle wymyslam sobie powody do nerwow. od kilku dni mam dziwne zjawy w brzuchu: czasem mnie kluje w różnych miejscach to z boków to ze srodka , do tego mam straszne ciagniecie jakby kolki w srodku albo naciaganie skory nie umiem tego nazwac. dlugo mialam spokoj w brzuszku tylko ruchy czulam a teraz te dziwne klucia mnie martwia. w srode mam wizyte i juz nie moge sie doczekac , martwie sie ze moze skraca mi sie szyjka, w najblizszym czasie maja mi zalozyc szef ale boje sie co by nie bylo za późno.
a jak tam wasze brzuszki?
 
niunia ja tak w pierwszej ciąży miałam :-)
Teraz nie mam zupełnie apetytu, jem bo muszę. dzisiaj mi pierwszy raz coś posmakowało (ten farsz). Ostatnio kuszą mnie chipsy serowe (!!) a sok pomarańczowy mam 1 jedyny rodzaj który jest tylko w 1 sklepie, piję go od 3 miesięcy po 2 kartony dziennie :-) w tym sklepie to chyba tylko dla mnie go zamawiają bo nikt inny go nie kupuje :-)
 
reklama
Ja tez na wszystko co niezdrowe i tuczace.Jak sie przeslodze to musze czyms kwasnym przekasic a potem znowu slodkim i mam swira na punkcie soli ponoc wsazystko na maxa przesolone.Ja jem bo to kocham i zawsze kochalam :)

Jeb mi dalej peka !!! Od wczoraj mlody sie cos nie rusza moze jego tez glowa boli.
A jutro na 11 mam spodkanie z lekaryem w szpitalu odnosnie cesarki.Po pierwsze jak bede sie tak czuc jak dzis to nie wiem jak tam dotre a po drugie trzymajcie za mnie kciuki zeby sie na cesarke zgodzili.

sylwia,&&&&&&&&&&&& zaciśniete!!!!!
i nie dziwie sie ze rodzice drżą o ciebie....

ja tez wszytsko przesalam....
a przed ciążą wrecz miałam wstręt do soli,a teraz walę jej tyle ze szok...i to do wszystkiego...buuu...a sól zatrzymuje wode i wygladam jak balon...
 
Do góry