reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Miłka gnocci? a co to? jakieś knedelki? coś mi się kojarzy...
Ja przesoloną fazę miałam 2 miesiące temu, jak mój gotował to narzekałam że niedosolone, a jak ja to nikt nie chciał moich obiadów jeść :-)
 
Czyli z ta sola widze ze norma :)
A mi z obiadem odrabalo :krupnik, mlode ziemniaki z koperkiem jajo sadzone kefir potem frytki z mielonym plus salatka jakas jeszcze niesprecyzowana.Jak to zjem to padne ale juz licze minuty kiedyy stary z pracy wroci i bede mogla jesccccccccc
 
ja przestalam jesc czosnek. dziecko chyba nie przepada, ale tez sole wszysto. wczesniej raczej unikalam soli.
 
makrela zatrulam sie w pierwszych tygodniach ciazy, wiec wszystkie ryby puszkowe u mnie odpadaja. czasem skusze sie na fileta w panierce.
 
reklama
ja jak zjem czosnek to mi potem skóra wali przez dwa dni więc raczej nie używam, za to wszystko mi smakuję z maggi :-D
 
Do góry