reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

O matko! :-D to powodzenia zycze,ja nawet tematu nie zrozumialam do konca :-D

poczytalam sobie wlasnie kalendarz ciazy i wynika mi z tego,ze juz za tydzien mam szanse zaczac czuc ruchy dzidzi :) ciekawe,czy sie uda...z Szymkiem to chyba gdzies kolo 18-19 tygodnia pierwszy raz.... ale juz bym chciala :-) fajne uczucie, takie gilgotki na poczatku,pozniej coraz bardziej wyraznie, az w koncu zaczal tak sie wiercic skubaniec,ze mi caly brzuch latal na boki :-D
 
reklama
Asionek31 dzieki za wsparcie:)
Juz mi lepiej Maciej przyjedzie z Julka dzis oko16:)super!!pojdziemy na jakis spacer!!juhu!!

nie ma za co :)


Gugula , a ja sobie pospalam chwile , oczy mi sie kleja normalnie przez to ciagle niespanie :/
za to pogoda super , juz rano w krotkim rekawku latalam :)

siostra dobra hehe , ja tez nie odzywam sie nigdy jak nie wiem czy to ciaza ... :)
 
Fajnie by już było poczuć ruchy maleństwa. Na razie mam problem ze spaniem, nie mogę się obrócić z jednego boku na drugi bez skrzywienia na twarzy, bo mnie w dole kręgosłup boli...co to będzie dopiero, jak zacznę mieć brzuch pokaźnych rozmiarów...
 
hej dziewczyny! jutro mam pierwsze usg i oczywiscie co? nerwy, leci mi wszystko z rak, leb mnie rozbolal i brzuch.Nie umiem sie na niczym skupic i mam juz cholerne zaleglosci, nie wiem jak to jest, odkad hormony szaleja ja nie potrafie skupic sie na czytaniu ani pisaniu - pare zdan i uwaga sie rozprasza i nie rozumiem tego co czytam..eh

asionek - gratuluje dobrych nowin! mam nadzieje,ze jutro ja bede taka zadowolona i uspokojona :)

mysle jak wylgac sie z dzisiejszych wieczornych zajec, z drugiej strony bol glowy mnie zabija
 
Dzięki:) Monika, ja w takim psychicznym letargu byłam przez ostatnie 2 tygodnie, łaziłam niedociumana i jeszcze te meteopatyczne bóle głowy... Teraz na szczęście trochę lepiej:)
 
hej dziewczyny! jutro mam pierwsze usg i oczywiscie co? nerwy, leci mi wszystko z rak, leb mnie rozbolal i brzuch.Nie umiem sie na niczym skupic i mam juz cholerne zaleglosci, nie wiem jak to jest, odkad hormony szaleja ja nie potrafie skupic sie na czytaniu ani pisaniu - pare zdan i uwaga sie rozprasza i nie rozumiem tego co czytam..eh

asionek - gratuluje dobrych nowin! mam nadzieje,ze jutro ja bede taka zadowolona i uspokojona :)

mysle jak wylgac sie z dzisiejszych wieczornych zajec, z drugiej strony bol glowy mnie zabija

bedzie dobrze :) cale forum potrzyma kciuki i bedzie z toba !!
a brak koncentracji to normalne w ciazy :) niestety hehe
 
reklama
monika~, powodzenia!!! Bedzie dobrze, musi byc!!!
A ja sie chcialam zapytac czy wszystkie bedziecie chcialy znac plec swoich dzidziolkow? Pytam, bo ja nigdy nie chcialam i obie corcie byly cudowna niespodzianka w dniu narodzin i teraz tez zdecydowanie nie chce wiedziec. Uwazam, ze to jest cudownie, kiedy po wszystkich wysilkach podaja ci dziecko i mowia: gratulacje masz coreczke (no albo synka)!! A kiedy juz bym wiedziala to juz nie to samo... Moj maz uwaza tak samo. A wy??
 
Do góry