reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Ja widzę w przedszkolu w grupach chłopców ile dzieci mówi źle...
A jesteśmy w tej fajnej sytuacji że jest logopeda przedszkolny, a nie tylko dochodzący z poradni.

Edit:No i nacisk ćwiczenia jest na najstarsze dzieci, te które bedą szły do szkoły a młodsze ćwiczą najczęściej tylko w jakiś najskrajniejszych przypadkach.
 
reklama
ja mam teraz praktyki w poradni, to widzę, że dzieci, które tam przychodzą mają bardzo aktywnych rodziców. ale ile dzieci jest takich, z którymi rodzice w ogóle nie ćwiczą?
 
nie no ja zwnou spalam :szok: dzisiaj to normalnie padam z nog , ledwo patrze na oczy :((
mezus piecze tarte z malinami , bo tak mi smaka robicie :)
mufinki te sprawy no az slinka cieknie :))




wow


ooo hehe i juz po wszystkim :)
jakas trzepnieta ta babka rzeczywiscie :/

Najlepsze jest to, że wg nowej ustawy każde przedszkole ma zatrudniać logopedę. W praktyce to wygląda tak, że raz w miesiącu pojawia się tam logopeda i robi badania przesiewowe, a potem rodzice jeżdżą do logopedy. A w przychodniach są terminy co 2, 3 miesiące...

no to fajnie prace bedziesz miec napewno :)
 
Asionek widze ze nadrabiasz kumulacje niewyspania :-) Musze powiedziec ze o dziwo od kilku dni spie super! W koncu bo myslalam ze juz sie wykoncze. Ja tymi moimi muffinkami tak sie napchalam ze mi teraz niedobrze :baffled: nie ma to jak lakomstwo.
 
juz myslalam ze urodzila... swoja droga dziwne ze wszyscy uwierzyli jej na slowo, czytalam nawet ze rzad mial zamiar pomoc jej finansowo po porodzie
 
Asionek widze ze nadrabiasz kumulacje niewyspania :-) Musze powiedziec ze o dziwo od kilku dni spie super! W koncu bo myslalam ze juz sie wykoncze. Ja tymi moimi muffinkami tak sie napchalam ze mi teraz niedobrze :baffled: nie ma to jak lakomstwo.

no chyba wychodzi chroniczne niewyspanie ...
ja pozarlam ta tarte z malinami , dwa kawalki , ale moglabym jeszcze :-D
 
reklama
ja miałam raz w życiu - na kilka dni przed porodem w zeszłym roku w marcu. Serdecznie współczuję wszystkim których nawiedza ona częściej!
 
Do góry