reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Magi z tym że ja przeszłam niedawno z umowy zlecenia na umowę o pracę, i muszę jeszcze chociaż ten kwiecień przepracować. Jest możliwość zmiany stanowiska, na surówki... stoisko malutkie, stoi się i tylko suróweczki podaje... ale kierowniczka z mięsa nie chce mnie puścić... bo kwiecień zapowiada się ciężki... przed świętami wiadomo, a ja zawsze jestem pomocą.... taaa :)
 
reklama
Ja mam pracę w miarę lekką ale brakuje mi w sumie koleżanek z pracy. No i człowiek głupieje tak siedząc w domu, dobrze, że mam BB ;-)
 
Hej Kobitki,

Ja np. jestem na zwolnieniu od samego początku ze względu na plamienia jakie miałam i odległość jaką pokonuję miedzy domem a pracą ponieważ jechałam godzine pociągiem do warszawy który jak to pkp jechał sobie jak chciał potem tramwajem 30 min i 20 min piechotą ponieważ bylo to samo Lotnisko Okęcie a ja mieszkam pod Warszawą i dojazd mnie zabijał stanie na peronach przyjedzie nie przyjedzie i zrezygnowałam ale gdyby byłoby to bliżej napewno bym pracowała bo teraz jest juz ok i czuje sie dobrze, ale zostaję na L4 z czego maż sie bardzo cieszy bo jak wraca do domku to obiadek juz na niego czeka :)
 
Oooo i ten argument z gotowym obiadkiem to u mojego meża też się przewija, cytuje "lubię jak jesteś w domku...", tia, ja też lubię, ale tym razem ciągnę w pracy tyle ile się da... Czas pokaże...
 
Nie, no ja oczywiscie rozumiem, ze kazdy przypadek jest inny i jesli jest to ciezka praca fizyczna lub niebezpieczna to wiadomo, ze nie wolno jej wykonywac w ciazy. Ja mowie o przypadkach kiedy kobietom sie zwyczajnie nie chce i zwalaja na ciaze. Lekarze tutaj daja zwolnienia w naprawde wyjatkowych przypadkach a w PL wydaje mi sie, ze jak ktos poprosi to ma.
 
reklama
Ja jestem też na zwolnieniu lekarskim, ale to dlatego że pracuję z klientem w Urzędzie Pracy i któryś z tych życzliwych ludzi zaraził mnie grypą wiec gin kazał narazie posiedzieć w domku, ale teraz jak wszystko będzie oki to wracam, bo w domu dostaję jobla, m wypływa za dwa tyg więc co ja sama w domu będę robiła. Szczerze nie lubię swojej pracy i po urodzeniu dziecka mam zamiar się przekwalifikować, ja to zawsze mam nowe pomysły, pierw licencjat ze zdrowia publicznego potem mgr z turystyki i rekreacji, a pracuję jako urzędas, ale czaję się na technika dentystycznego tylko ze u nas to tylko dziennie można się uczyć na tym kierunku, wiecie może czy na urlopie wychowawczym można uczyć się dziennie??
 
Do góry