reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

A najmniejsza to wlasnie chyba Irlandia:tak:. Wszyscy wszystkich znaja, odezwac sie strach, bo tu w kildare to doslownie kazdy zna kazdego a juz moja tesciowa to nawet bardzo:-D. Chociaz twierdzi, ze plotek to ona nie lubi...
 
reklama
Wyobrazam sobie... Tylko moja tesciowa jest "tutejsza" wiec mnie przy okazji znaja tez ludzie o ktorych ja nie mam pojecia i podchodza do mnie i mowia np. ooo to maureen wnuczki? No cudne! A ja se mysle, a przepraszam pani to kto? Ale, nie narzekam, dobrze, ze przynajmniej rodzina meza jest tu na miejscu, skoro moja tak daleko... Zawsze to sie czasem przydadza!
A teraz lece odgruzowac domek, bo jakims cudem mam dzis ciut energii!! Buziaki!
 
hejo
bylam dzis w przychodni - i uprzejma recepcjonistka w tym tygodniu nie ma terminu na badania krwi i w przyszlym tez - moja ciaza moja sprawa :szok:
dobrze ze bede w polsce - tylko wszystko na waryjackich papierach :eek:
dzis mnie boli glowa i brzuch - chyba przez to slonko :-p
no nic trzeba sie zabrac za jakis obiadek :-)
milego dnia babki

ps. mamuska ja tez nadal trzymam kciuki!
 
Hej dziewczeta! Wrocilam wlasnie od lekarza, po badaniu moczu i poki co troche sie poprawilo z tym odwodnieniem i nie musze isc do szpitala!! Mama mi przyslala Mamarin na mdlosci i wczoraj zaczelam brac i dzis nie wymiotowalam ani razu:szok: I nawet mdlosci nie sa tak dokuczliwe. Chyba znalazlam na to cholerstwo sposob &&&!! Szkoda, ze w czwartej ciazy:-D:-D
Mamuska chyba zaraz powinna wrocic z wizyty, co? Trzymam za nia kciuki biedulke....

super , ze juz lepiej !!! no i masz sposob na mdlosci :)

witam dziewczynki!!!
ja od wczoraj chodzę jak struta... przygnębiła mnie historia mamuśki, zoszki i innych... to wszystko jest niesprawiedliwe...
Emcia w którym szpitalu będziesz rodzić?

to trzymam &&&&&&&&&&& za poprawe humorku :) bedzie dobrze !!!

Witam wszystkie mamusie, ja mam termin na 24.10.2011r. jestem juz mama trójki dzieci w wieku 11 l, 10 l i 8 l.

witaj u nas :)

hejo
bylam dzis w przychodni - i uprzejma recepcjonistka w tym tygodniu nie ma terminu na badania krwi i w przyszlym tez - moja ciaza moja sprawa :szok:
dobrze ze bede w polsce - tylko wszystko na waryjackich papierach :eek:
dzis mnie boli glowa i brzuch - chyba przez to slonko :-p
no nic trzeba sie zabrac za jakis obiadek :-)
milego dnia babki

ps. mamuska ja tez nadal trzymam kciuki!


jejku jak czytam co tam u was sie dzieje w sluzbie zdrowia to az sie slabo robi :/ to juz nawet krwi nie moga pobrac ?? !! paranoja :/
 
Witam wszystkie mamusie, ja mam termin na 24.10.2011r. jestem juz mama trójki dzieci w wieku 11 l, 10 l i 8 l.

Witaj na naszym watku i rozgosc sie :-)

hejo
bylam dzis w przychodni - i uprzejma recepcjonistka w tym tygodniu nie ma terminu na badania krwi i w przyszlym tez - moja ciaza moja sprawa :szok:
dobrze ze bede w polsce - tylko wszystko na waryjackich papierach :eek:
dzis mnie boli glowa i brzuch - chyba przez to slonko :-p
no nic trzeba sie zabrac za jakis obiadek :-)
milego dnia babki

ps. mamuska ja tez nadal trzymam kciuki!

Kurcze to faktycznie niezla masakra z tymi badaniami :szok: jednak w Polsce wcale tak zle nie mamy

Ciekawe jak tam mamuska mam nadzieje ze sie jakos trzyma...
 
widzę że mamuśka nie dawała znać co i jak.....ale się o nią martwię...kurdę....żeby tak wszystko było dobrze...

ja byłam dzisiaj u lekarza i mam zapalenie gardła...dał mi bioparox...wodę morską do nosa...i szałwię do płukania....aaa i sinupret takie tabletki....mam nadzieję że przejdzie....
 
reklama
Do góry